×

Archives

Categories

FORGOT YOUR DETAILS?

Arap Emirlikleri

Arap Emirlikleri Vize başvurularınızda durumunuza uygun en güncel evrak listesini size en yakın Arap Emirlikleri Vize Merkezi’ni arayarak ücretsiz olarak isteyin. Temsilcilerimiz ihtiyacınız olan 2020 vize evrak listesi ve vize ücreti hakkındaki teklifi e-posta yoluyla sizlere ücretsiz olarak gönderecektir. Vize Merkezi telefonla vize başvuru randevusu alma hizmeti vermemektedir.

Vize İşlemleri

Arap Emirlikleri Turistik, Ticari, Aile Birleşimi vize işlemleri

Oturum

Arap Emirlikleri'nde oturum ve çalışma için tüm işlemlerinizi yürütüyoruz.

Arap Emirlikleri Vize Başvuru Süreci

Arap Emirlikleri Vizesi Hakkında

Arap Emirlikleri’ne seyahat edecek olan bordo pasaport sahibi Türk vatandaşlarının vize alması zorunlu durumlardan biridir. Vizeler için kişilerin Ankara’da bulunan BAE Büyükelçiliği’ne, İstanbul’daki başkonsolosluğa başvurularını yapabilirler. Aynı zamanda her iki ülkenin arasında seferleri olan havayollarından da vize alımı yapılabilmektedir. Diplomatik, hizmet ve hususi pasaportu olan kişiler ise 90 gün geçerli olan muafiyete tabidirler. Ancak kişiler bundan daha uzun bir süre kalacaklarsa mutlaka vize almak durumundadırlar.

Başkenti Abu Dabi olan ülkeye gidebilmek için vize işlemlerinizin eksiksiz yapılması gerekmektedir. Bunun yanında pasaport işlemlerinizi ilk olarak tamamlamanız gerekiyor. Eğer pasaportunuz varsa yeterli miktarda boş sayfasının olması ve süresinin bulunması büyük bir önem taşıyor. Arap Emirlikleri vize işlemleri sırasında başvuru formunda vize türünü de işaretlemeniz gerekiyor. Ticari, turistik, çalışma, aile birleşimi, aile ve arkadaş ziyareti gibi vize türlerinden birini seçebilirsiniz.

Arap Emirlikleri vizesi hakkında bilmeniz gereken bir diğer konu ise uçak ve otel rezervasyonlarınızı mutlaka vize başvurusu sırasında belirtmeniz gerekiyor. Bunun yanında seyahat sağlık sigortasını da yaptırmanız gereklidir.

İletişim

Ankara

+90 312 426 66 60
Cinnah Cad. No: 29/A
Çankaya / Ankara

İstanbul Avrupa

+90 212 232 00 88
İnönü Mahallesi
Papa Roncalli Sk.No:13/2
Harbiye / Şişli / İstanbul

İstanbul Anadolu

+90 216 345 44 66
Söğütlüçeşme Cd.
Derici Zeynel Sk.
Karacahan İş Hanı 19/7
Kadıköy/İstanbul

ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp