×

Archives

Categories

FORGOT YOUR DETAILS?

Etiyopya

Etiyopya Vize başvurularınızda durumunuza uygun en güncel evrak listesini size en yakın Etiyopya Vize Merkezi’ni arayarak ücretsiz olarak isteyin. Temsilcilerimiz ihtiyacınız olan 2021 vize evrak listesi ve vize ücreti hakkındaki teklifi e-posta yoluyla sizlere ücretsiz olarak gönderecektir. Vize Merkezi telefonla vize başvuru randevusu alma hizmeti vermemektedir.

Vize İşlemleri

Etiyopya Turistik, Ticari, Aile Birleşimi vize işlemleri

Oturum

Etiyopya 'da oturum ve çalışma için tüm işlemlerinizi yürütüyoruz.

Vatandaşlık

Etiyopya vatandaşı olmak için gerekli işlemler

Konsolosluk

Form & Dilekçe

Etiyopya Vizesi Nasıl Alınır 2022?

Etiyopya vizesi almak için kişilerin konsolosluklardan güncel evrak bilgisi hakkında bilgi edilmesi gerekmektedir. Vize işlemleri sırasında geçerli bir pasaportun yanında eksiksiz bir başvuru formu ve dilekçe gibi evrakların da doldurulması gerekmektedir. Son derece profesyonel bir şekilde hazırlanması gereken tüm evraklarınız için seyahatinizden en az bir ay öncesinden işlem yaptırmaya başlamalısınız. “Etiyopya vizesi nasıl alınır?” konusunda sizlere firmamız oldukça detaylı hizmetler vermektedir. Bu hizmetler kapsamında vizenizi çok daha hızlı bir şekilde alabilme imkânı sunmaktayız. Etiyopya Vize işlemleri her bakımdan sizlere kolaylık sağlayacak şekilde yapılmaktadır.

Etiyopya Vizesi Almak

Etiyopya vize türleri içerisinden seçeceğiniz bir vize türünün tüm belgelerini eksiksiz olarak hazırlamanız gerekiyor. Bu süreçte her evrakın güncel olmasının yanında istenilen dile çevrilmiş olmasına da özen gösterilmelidir. Hem vize evraklarının tercümesi hem de bu evrakların güncel olarak hazırlanabilmesi için vize merkezi olarak profesyonel bir yardım sunuyoruz. Vermiş olduğumuz vize hizmetleri kapsamında herkes kusursuz bir şekilde vizesini alabilme imkanı bulunmaktadır. Seyahatiniz den belli bir süre öncesinden bizlere başvurduğunuzda vize işlemlerini kusursuz bir şekilde tamamlıyoruz.

İletişim

Ankara

+90 312 426 66 60
Cinnah Cad. No: 29/A
Çankaya / Ankara

İstanbul Avrupa

+90 212 232 00 88
İnönü Mahallesi
Papa Roncalli Sk.No:13/2
Harbiye / Şişli / İstanbul

İstanbul Anadolu

+90 216 345 44 66
Söğütlüçeşme Cd.
Derici Zeynel Sk.
Karacahan İş Hanı 19/7
Kadıköy/İstanbul

İZMİR

+90 216 345 44 66
Kıbrıs Şehitleri Cd.
Libabe Apt No.:66/2
Alsancak / İzmir

ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp