×

Archives

Categories

FORGOT YOUR DETAILS?

Hindistan

Hindistan Vize başvurularınızda durumunuza uygun en güncel evrak listesini size en yakın Hindistan Vize Merkezi’ni arayarak ücretsiz olarak isteyin. Temsilcilerimiz ihtiyacınız olan 2020 vize evrak listesi ve vize ücreti hakkındaki teklifi e-posta yoluyla sizlere ücretsiz olarak gönderecektir. Vize Merkezi telefonla vize başvuru randevusu alma hizmeti vermemektedir.

Vize İşlemleri

Hindistan Turistik, Ticari, Aile Birleşimi vize işlemleri

Oturum

Hindistan'da oturum ve çalışma için tüm işlemlerinizi yürütüyoruz.

Vatandaşlık

Hindistan vatandaşı olmak için gerekli işlemler

Konsolosluk

Hindistan Büyükelçiliği, Hindistan Konsolosluğu

Form & Dilekçe

Hindistan vizesi başvuru formu ve dilekçe örnekleri

Hindistan Vizesi Nasıl Alınır? 

Hindistan vizesi nasıl alınır? Merak edenler, gerekli hazırlıklar için araştırma yapıyor. Aslında Hindistan vizesi almak, diğer ülkelere giriş için vize almaktan daha kolay. Gerekli başvuru evraklarının tamamlanmasından sonra bir gün gibi kısa bir sürede vizeler verilmektedir. Vize başvurusu, Hindistan Konsolosluğu’nun resmi websitesi üzerinden yapılabileceği gibi klasik yöntemlerle de yapılabilir. Öncelikle, başvuru yapılması gerek. Başvuru işlemleri tamamlanınca, hazırlanması gereken evrak listesi verilir.

Hindistan vizesi almak için yapılacak başvuru adımları, kişilerin alacağı vize türüne göre değişiklik gösterir. Temel şartlar aynı olsa da, kişinin seyahat nedenine ve çalışma durumuna göre evraklar da değişiklik olmaktadır. Bundan dolayı kişi, öncelikle Hindistan’a neden gittiğini belirlemelidir. Hindistan vize türleri, turistik, ticari, aile ziyareti, aile birleşimi, öğrenci ve transit vize olmak üzere çeşitli kategorilerden oluşuyor. Seyahat nedeni bu yüzden önemli. Kişilerin çalışma durumu, mesleki bilgileri ve seyahat amacı, Hindistan vize alım sürecinde belirleyici etkenlerdir.

Kendi ihtiyacına göre gerekli evrakları hazırlayanlar, tamamlanan evrakları konsolosluk tarafından talep edilen sıraya göre düzenlemelidir.

Gerek online ortamdan olsun gerek klasik yöntemlerle olsun Hindistan vizesi nasıl alınır konusunda yetkili vize merkezinden danışmanlık hizmeti almak, süreci kolaylaştıracaktır. Özellikle online ortamda yapılan başvurular İngilizce olarak yapıldığı için çok iyi İngilizce bilmek gerekiyor. Çünkü yanlış girilen ya da unutulan bir bilgi sonrasında tekrar aynı işlemleri yapmak zorunda kalabilirsiniz ki bu da ciddi oranda zaman kaybı demek. İsterseniz vize merkezimizle iletişime geçerek Hindistan vizesi sürecini doğru şekilde başlatabilirsiniz. Zira profesyonel kişiler tarafından alacağınız destek, kolay olan Hindistan vize alım işlemlerini daha da kolaylaştıracak ve çok kısa bir sürede vizenizin elinize ulaşmasını sağlayacaktır.

İletişim

Ankara

+90 312 426 66 60
Cinnah Cad. No: 29/A
Çankaya / Ankara

İstanbul Avrupa

+90 212 232 00 88
İnönü Mahallesi
Papa Roncalli Sk.No:13/2
Harbiye / Şişli / İstanbul

İstanbul Anadolu

+90 216 345 44 66
Söğütlüçeşme Cd.
Derici Zeynel Sk.
Karacahan İş Hanı 19/7
Kadıköy/İstanbul

İZMİR

+90 216 345 44 66
Kıbrıs Şehitleri Cd.
Libabe Apt No.:66/2
Alsancak / İzmir

ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp