×

Archives

Categories

FORGOT YOUR DETAILS?

Letonya

Letonya Vize başvurularınızda durumunuza uygun en güncel evrak listesini size en yakın Letonya Vize Merkezi’ni arayarak ücretsiz olarak isteyin. Temsilcilerimiz ihtiyacınız olan 2020 vize evrak listesi ve vize ücreti hakkındaki teklifi e-posta yoluyla sizlere ücretsiz olarak gönderecektir. Vize Merkezi telefonla vize başvuru randevusu alma hizmeti vermemektedir.

Vize İşlemleri

Letonya Turistik, Ticari, Aile Birleşimi vize işlemleri

Oturum

Letonya'da oturum ve çalışma için tüm işlemlerinizi yürütüyoruz.

Vatandaşlık

Letonya vatandaşı olmak için gerekli işlemler

Konsolosluk

Letonya Büyükelçiliği, Letonya Konsolosluğu

Form & Dilekçe

Letonya vize başvuru formu ve dilekçe örnekleri

Letonya Vizesi

Letonya Avrupa ülkelerinden biridir. Schengen grubuna dâhil olan bu ülkeye seyahat etmeyi düşünen Türk vatandaşlarının vize alması ise zorunludur. Hizmet, Diplomatik ve Hususi pasaport sahiplerinin vize alması zorunlu durumlardan değildir. Kişiler bu pasaport sahibi olanlar 6 ay içinde 90 günlüğüne vizeden muaf tutulabilirler. Ancak Umuma Mahsus pasaport sahibi kişilerin ise vize alması zorunlu durumlardandır.

Letonya Vizesi Nasıl Alınır?

Letonya vizesinin alınabilmesi için kişilerin mutlaka gerekli evrakları hazırlaması gerekiyor. Bu evrak listesinin vizenin türüne uygun olmasına özen gösterilmesi de aranılan kriterlerden biridir. Sorunsuz bir vize süreci için evrak hazırlamaya büyük bir önem vermek gereklidir. Evrak listenizde olması gerekli olan standart evraklar şunlardır:

l Letonya vize başvuru formu

l Pasaport

l Nüfus cüzdan fotokopisi ve ikametgâh

l Biyometrik fotoğraf

l Seyahat sağlık sigortası

l Seyahat giderleri

l Başvuru sahibi çalışan ise gereklik evraklar

l Emekli ise emekliliğe dair belgeler

l Reşit olmayanlar için izin belgesi

Bu evrakların dışında da ek olarak evrak talebinde bulunulabilir. Letonya vize evraklarının güncel olması önemlidir. Özellikle fotoğrafın 4x5 ölçülerinde olmasına özen gösterilmelidir.

Letonya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Letonya vize evraklarını hazırladıktan sonra başvuru ücretini de ilgili bankalara yatırmanız gerekiyor. Bu ücretlerin güncel veriler üzerinden yatırılması son derece önemli bir detaydır. Bununla birlikte yatırım işleminden sonra sizlere verilen dekontu da listenize eklemeniz gerekiyor. Bu evrakların hazırlanması sırasında profesyonel destek de alabilirsiniz. Hazırlanan evraklarınızı Letonya Büyükelçiliği’ne ya da Konsolosluğu’na yatırmanız gerekiyor. Bu işlem için de önceden randevu almanız önemlidir. Letonya başvurusu sırasında mutlaka evrak listenizin tam olmasına özen göstermelisiniz. Pasaportunuzun güncel olması ve içinde boş sayfa olmasına dikkat edilmelidir. Seyahatiniz ile ilgili tüm belgeleri eksiksiz olarak memura sunmanız bu süreçte dikkat edilmesi gereken en önemli konular arasındadır.

Letonya Vizesi Nasıl Alınır? 

Herhangi bir nedenden dolayı Letonya’ya seyahat edecek olanlar, Letonya vizesi nasıl alınır? Sorusuna yanıt aramakta. Aslında seyahatin nedeni, alınacak vize türünün belirlenmesinde temel etken. Elinde geçerli bir pasaport bulunan kişi, vize alabilmek için seyahat sebebine göre takip edilmesi gereken noktalara dikkat ederek başvurusunu yapmalıdır.

Letonya’ya seyahat, turistik, ticari ya da aile ziyareti amacına yönelik olabilir. Vize işlemleri için bazı evraklar, seyahat sebebi farketmeksizin ortaktır. Ancak, Letonya vizesi için ortak evraklar haricinde seyahat amacına ve kişinin mesleki durumuna göre farklı evraklar da talep edilmektedir. Öğrenci, kamu çalışanı, özel sektör çalışanı, ev hanımı ve işveren gibi meslek grubu ve statülerdeki çeşitliliğe bağlı olarak Letonya vize türleri de değişiklik göstermektedir.

Letonya vizesi için kişinin mesleki durumu ve seyahat amacına göre başvurusunu yapması, Letonya vizesi için atacağı ilk adımdır. Sonrasında yetkili kişiler tarafından kendisine verilen formu eksiksiz şekilde doldurup şahsen imzalamalıdır.

Başvuru formu ile kendisinden istenen evrakları doğru ve eksiksiz şekilde hazırlayan kişi, Letonya vizesi nasıl alınır sorusu için talep edilen tüm şartları karşılamış olur. Böylesine hassas bir noktada, sonrasında sıkıntı yaşamamak için konsolosluk tarafından yasal olarak yetkilendirilen bir kurumdan profesyonel danışmanlık desteği almak, vize işlemlerini büyük ölçüde kolaylaştıracaktır. Randevu almadan başvuru formunun doldurulmasına, evrak takibinden sürecin ne zaman sonlanacağına kadar her aşamada alınacak uzman desteği, işlemlerin doğru şekilde ve daha kısa sürede tamamlanmasını sağlayacaktır. Letonya vize işlemleri için zaman kaybetmemek adına Vize Merkezi uzmanlarımız ile iletişime geçip, süreci doğru şekilde başlatabilirsiniz.

Letonya Vize İçin Gerekli Evraklar

Letonya’ya seyahat edecek olan kişilerin vize muafiyeti olmaması durumunda Letonya vizesi alması gerekmektedir. Letonya vizesi alacak olan kişilerin ise vize başvurusu için bazı evraklar hazırlaması gerekmektedir.

Letonya vize için gerekli evraklar, Letonya vize türüne, giriş sayısına, meslek durumuna ve çalışma durumuna göre farklılık göstermektedir. Bundan dolayı başvuru yapmadan önce başvuru yapacağınız vize türünü doğru seçmeniz gerekmektedir. Başvuruda bulunacak olan kişilerin hazırlaması gereken evraklar farklılık gösterse de her Letonya vize başvuru işleminde hazırlanması gereken belgeler bulunmaktadır. Bu belgeler aşağıda verilmiştir.

Letonya vize için gerekli evraklar;

 • Pasaport; 10 yıl içerisinde çıkarılmış ve vize basımı için yeterli sayfanın boş olması gerekmektedir.
 • Pasaportta kimlik bilgilerinin yer aldığı sayfanın fotokopisi
 • Uluslararası geçerliliği olan Seyahat Sağlık Sigortası; en az 30 bin Euro teminatı olmalıdır.
 • Kimlik kartı ve kimlik kartı fotokopisi
 • Son üç aya ait banka hesap dökümü; seyahat masraflarınızı karşılayacak kadar paranız olmalıdır.
 • Vize başvuru formu; eksiksiz ve doğru doldurulmalıdır.
 • Letonya uçuş rezervasyonları
 • Letonya konaklama rezervasyonları
 • Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği
 • Adli sicil kaydı

Letonya Yeşil Pasaporta Vize İstiyor Mu?

Letonya’ya seyahat edecek olan kişiler pasaportlarının Letonya vize muafiyeti getirip getirmediğini merak etmektedir. Letonya vizesi alacak olan kişilerin pasaport durumuna göre vize muafiyeti olabilmektedir.

Hususi yani Yeşil Pasaport sahibi olan kişiler ‘’Letonya Yeşil Pasaporta vize istiyor mu’’ sorusunu merak etmektedir. Letonya seyahatlerinde 90 güne kadar Letonya vizesinden muaftır. Ancak 180 gün içerisinde en fazla 90 gün kalınabilir. Ayrıca 90 günü geçen seyahatler için Yeşil Pasaport sahiplerinin Letonya vizesi alması gerekmektedir.

Letonya’ya seyahat edecek olan Diplomatik (Siyah) Pasaport ve Hizmet (Gri) Pasaport sahibi olan Türk vatandaşları da Letonya vizesinden muaftır.

Hususi Pasaport yani Yeşil Pasaport; memurlara, memurların ailelerine belirli şartları taşımaları durumunda 5 yıllık süre ile verilmektedir. Bu pasaportun birçok avantajı bulunur ve bu avantajlardan birisi de vize muafiyeti anlaşması olan ülkelere vizesiz girebilir. Bu ülkelerden birisi de Letonya’dır.

Yeşil Pasaport aşağıdaki kişilere verilmektedir;

 • Eski milletvekillerine
 • Eski bakanlara
 • Birinci, ikinci ve üçüncü derecede bunan memurlara verilmektedir.
 • Birinci, ikinci ve üçüncü derecede bunan memur emeklilerine verilmektedir.
 • Görev süresi boyunca büyükşehir il ve ilçe başkanlarına
 • Devlet sporcularına
 • Belirli şartlara bağlı olarak özelleştirilmiş T.C. Ziraat Bankası, Halk Bankası, Emlak Bankası ve Türk Telekom çalışanlarına
 • Yeşil Pasaportu olan ve 25 yaşını geçmeyen çocuklara ve eşlerine

Letonya’ya Vize Var Mı?

Letonya’ya seyahat edecek olan kişiler ‘’Letonya’ya vize var mı’’ sorusunu merak etmektedir. Letonya’ya seyahat edecek olan kişilerin bazı durumlarda vize alamsı gerekirken bazı durumlarda gerekememektedir. Letonya’ya seyahat edecek olan kişiler aşağıdaki durumlarda vize alamsına gerek bulunmamaktadır.

 • Hususi (Yeşil) Pasaport sahibi olan kişiler 180 gün içerisinde 90 güne kadar vizeden muaftır.
 • Hizmet (Gri) Pasaport sahibi olan kişiler 180 gün içerisinde 90 güne kadar Letonya vizesinden muaftır.
 • Diplomatik (Siyah) Pasaport sahibi olan kişiler 180 gün içerisinde 90 güne kadar Letonya vizesinden muaftır.
 • Letonya vize muafiyeti anlaşması olan ülke vatandaşları Letonya vizesinden muaftır.

Letonya’ya seyahat edecek olan Umuma Mahsus Pasaport sahibi olan Türk vatandaşları her türlü seyahatleri için Letonya vizesi almalıdır. Letonya vizesi olmayan kişiler Letonya’ya giriş yapamaz.

Turistik, ticari, aile ziyareti, aile birleşimi, çalışma gibi nedenlerden dolayı Letonya vizesi alınmalıdır. Uzun süreli olarak Letonya’da kalacak herkes Letonya vizesi almalıdır. Letonya vizesi başvuruları Letonya’nın Türkiye temsilciliklerine ve Letonya vize başvuru merkezlerine yapılmalıdır. Başvurular ortalama 7-10 gün içerisinde sonuçlanır.

Letonya'ya Vize Var Mı?

Türkiye’de Letonya vize başvurularını inceleme ve karar verme yetkisi Letonya Ankara Büyükelçiliği’ne aittir. Letonya Ankara Büyükelçiliği sadece vize başvurularını kabul etme ve değerlendirme yetkisine sahiptir. Ancak vizesiz olarak Letonya’ya giriş yapılıp yapılmama kararını Letonya ile girilmiş olan diplomatik ilişkiler karar vermektedir.

Letonya’ya seyahat etmeyi planlayan Türk vatandaşları Letonya ya vize var mı sorusunu merak etmektedir. Evet Türk vatandaşlarının Letonya’ya girmeden önce vize alması gerekmektedir. Ancak Letonya bir Schengen ülkesi olduğundan dolayı bazı pasaport sahibi olan Türk vatandaşları Letonya vizesinden muaftır.

Diplomatik, Hizmet ve Hususi Pasaport sahibi olan Türk vatandaşları 180 gün içerisinde yapacağı Letonya seyahatlerinde 90 güne kadar Letonya vizesinden muaftır. Letonya’ya 90 günden daha fazla bir süre için seyahat edecek olan her Türk vatandaşının Letonya vizesi alması gerekmektedir.

Letonya vize muafiyetiniz olup olmadığını öğrenme için Letonya Ankara Büyükelçiliği ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Bunun yerine profesyonel destek te alabilirsiniz. Ayrıca Avrupa Birliği, Avrupa Ekonomik Alanı ve Schengen ülkesi vatandaşları Letonya’ya vizesiz girip çıkabilir.

Letonya Vize Var Mı?

Letonya, Kuzey Avrupa’da yer alan Estonya, Litvanya, Rusya ve Belarus ile sınır komşusudur. 1 Mayıs 2004 tarihinden beri Avrupa Birliği’ne üyedir. Ayrıca 1 Mayıs 2004 tarihinde Schengen bölgesine katılmak için başvuruda bulunmuş ve başvuruları 21 Aralık 2007 tarihinde kabul edilmiştir. Letonya’ya seyahatte bulunacak olan kişiler ‘’Letonya vize var mı’’ sorusunu merak etmektedir.

Letonya’ya seyahatte bulunacak olan kişiler 90 günden az bir süre için Letonya’da kalacak ise Letonya kısa süreli vize yani Schengen vizesi almalıdır. 90 günden fazla olarak Letonya’da kalacak olan kişiler ise Letonya Ulusal vizesi almalıdır.

Letonya’ya seyahat edecek olan Hizmet, Hususi ve Diplomatik Pasaport sahipleri 180 gün içerisinde 90 gün Letonya seyahatinde bulunacak ise Letonya vizesinden muaftır. Ancak 90 günden fazla sürecek olan seyahatler için Letonya Ulusal vizesi alınmalıdır.

Letonya temsilcilikleri, Letonya vize başvuru işlemlerini çok dikkatli bir şekilde, hiçbir Letonya vize başvuru sahibine imtiyaz göstermeden incelemektedir. Başvurular Letonya’nın Türkiye’de bulunan temsilciliklerine ve yetkilendirilmiş vize başvuru merkezine yapılmalıdır. Başvurular için istenen evraklar eksiksiz olarak hazırlanmalıdır.

Letonya Vizesi Almak Kolay Mı?

Letonya’ya seyahat edecek olan Türk vatandaşları vize muafiyeti yok ise Letonya vizesi almalıdır. Ancak Letonya’ya seyahat etmeyi planlayan kişilerin aklına takılan bazı sorular vardır. Bu sorulardan birisi de ‘’Letonya vizesi almak kolay mı’’ sorusudur. Bu yazıda Letonya vizesi almak kolay mı sorusunu yanıtladık.

Letonya vizesi için gerekli koşulları yerine getirmeniz durumunda Letonya vizelerinin büyük oranda kabul edilmektedir. Bundan dolayı başvuru yaparken çok titiz olmanız ve gerekli şartları yerine getirmeniz önemlidir. Bunun için profesyonel destek alabilirsiniz.

Letonya bir Schengen ülkesidir. Bundan dolayı Letonya’ya kısa süreli seyahat edecek olan kişiler Letonya Schengen vizesi almalıdır. Letonya Schengen vizelerinin kabul oranı yüzde 90’dan fazladır. Ulusal Letonya vizesi başvuruları ise yüzde 85 oranında kabul edilmektedir.

Letonya vize başvurusunda bulunacak olan kişiler aşağıdaki durumlara dikkat edilmesi durumunda Letonya vize başvurularınız büyük oranda kabul edilecektir.

 • Letonya vize başvurusu için istenen belgeler eksiksiz ve güncel olmalıdır.
 • Adli sicil kaydınız temiz olmalıdır.
 • Ülkenizde yüz kızartıcı bir suça karışmamış olmalısınız.
 • Letonya seyahati için yeterli maddi duruma sahip olmalısınız.

Letonya Vize İstiyor Mu?

Letonya’ya belirli bir amaç ile seyahat etmek isteyen kişiler Letonya seyahatinden önce vize almalıdır. Ancak Letonya’nın vize istemediği bazı durumlar bulunmaktadır. Letonya vizesi istenmeyen durumlar aşağıda verilmiştir.

 • Hizmet Pasaportu sahibi olan Türk vatandaşları 180 gün içerisinde 90 güne kadar,
 • Hususi Pasaportu sahibi olan Türk vatandaşları 180 gün içerisinde 90 güne kadar,
 • Diplomatik Pasaportu sahibi olan Türk vatandaşları 180 gün içerisinde 90 güne kadar,
 • Schengen ülkesi vatandaşları,
 • Avrupa Birliği üye ülkeleri vatandaşları,
 • Avrupa Ekonomik Alanı ülkeleri vatandaşları,

Yukarıdaki ülke vatandaşlarının Letonya’ya girerken vize almasına gerek bulunmamaktadır. Ancak diğer durumlarda herkesin Letonya’ya girebilmek için vize alması gerekmektedir. Bunun yanında bazı ülke pasaportlarının vize başvuruları kabul edilmemektedir. Pasaportu kabul edilmeyen ülkeler aşağıda verilmiştir;

 • Abhazya Pasaportu
 • Kuzey Kıbrıs Pasaportu
 • Dağlık Karabağ Pasaportu
 • Sahra Pasaportu
 • Güney Osetya Pasaportu
 • Transdinyester Pasaportu
 • Somaliland Pasaportu

Kısacası bazı durumlarda Letonya vizesi alınması gerekirken bazı durumlarda buna gerek bulunmamaktadır. Vize muafiyetiniz olup olmadığını öğrenmek için Letonya temsilcilikleri ile iletişime geçebilirsiniz. Ya da profesyonel destek alabilirsiniz.

Letonya Vize Gerekli Belgeler

Letonya vize başvurusu için gerekli belgeler başvuru sahibinin durumuna, alınacak vize türüne, başvuru sahibinin eğitim durumuna ve başvuru sahibinin mesleğine göre farklılık göstermektedir. Letonya vize gerekli belgeler aşağıda verilmiştir;

 • Letonya vize başvuru formu
 • Vize talep dilekçesi
 • Pasaport
  • Pasaportta kimlik bilgilerinin yer aldığı sayfa
  • Pasaportun en az iki sayfası boş olmalıdır.
  • Pasaport son 10 yıl içerisinde çıkarılmış olmalıdır.
  • Pasaport yıpranmamış olmalıdır.
  • Seyahat tarihinden sonra en az 3 ay daha geçerli olmalıdır.
 • Biyometrik Fotoğraf
  • Fotoğrafın 35X45 mm boyutunda olmalıdır.
  • Başvuru sahibinin güncel halini temsil etmelidir.
  • Son 3 ay içerisinde çekilmiş olmalıdır.
  • Beyaz fon üzerinde olmalıdır.
 • Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği
 • Maddi durumunuzu gösteren belgeler
 • Başvuru sahibi işveren ise;
  • Şirket belgeleri; ticaret sicil gazetesi, faaliyet belgesi
  • İmza sirküleri
  • Şirketin Antetli kağıdına yazılmış vize talep dilekçesi
 • Başvuru sahibi öğrenci ise öğrenci belgesi
 • Başvuru sahibi emekli ise emekli kartı
 • Başvuru sahibi çalışan ise; SGK işe giriş bildirimi, çalışma durumunu gösteren belgeler
 • Kamu çalışanı ise izin belgesi, kurumun antetli kağıdına yazılmış vize talep dilekçesi

Bunların yanında Letonya Ankara Büyükelçiliği ek belge talep edebilir.

Letonya Vize İstiyor Mu?

Letonya’ya seyahat edecek olan kişiler, vize başvurusu öncesinde ‘’Letonya vize istiyor mu’’ sorusunu merak etmektedir. Evet Letonya bazı durumlarda vize istemekte bazı durumlarda ise vize istememektedir. Bunun için en önemli kriter Letonya’ya seyahat edecek olan kişinin sahip olduğu pasaporttur.

Letonya’ya seyahat edecek olan Diplomatik Pasaport, Hususi Pasaport ve Hizmet Pasaportu sahipleri 180 gün içerisinde Letonya vizesinden muaftır. Ayrıca Avrupa Birliği vatandaşları, Avrupa Ekonomik Alanı ülkeleri vatandaşları ve Schengen ülkesi vatandaşları Letonya vizesinden muaftır.

Letonya’ya seyahat edecek olan Umuma Mahsus Pasaport sahibi Türk vatandaşları seyahatlerinden önce vize almalıdır. Hizmet, Hususi ve Diplomatik Pasaport sahibi olan Türk vatandaşları ise uzun süreli Letonya seyahatlerinde, Letonya vizesi almalıdır. Letonya vize muafiyetiniz olup olmadığını öğrenmek için profesyonel destek alabilir ya da Letonya Ankara Büyükelçiliği ile iletişime geçebilirsiniz.

Letonya ülkesine girecek olan diğer ülke vatandaşlarının vize başvurularını titizlik ile incelemektedir. Bundan dolayı başvurunuzda yaşanacak en ufak aksilikte Letonya vize başvurunuz reddedilmektedir. Başvuru aşamasında çok dikkatli hareket emelisiniz, başvuru için profesyonel destek almak size başvurunuzun olumlu sonuçlanması için yarar sağlar.

Letonya Vize Var Mı?

Bu yazıda Letonya’ya seyahat etmek isteyen ve ‘’Letonya vize var mı’’ sorusunu merak eden kişilerin sorularını yanıtladık. Letonya’ya seyahat edecek olan Türk vatandaşlarının vize alması gerekmektedir. Ancak bazı durumlarda Letonya vizesi alınmasına gerek bulunmamaktadır. Letonya vizesi alamsına gerek bulunmayan Türk vatandaşları aşağıda verilmiştir.

 • Letonya’ya seyahat edecek olan Diplomatik Pasaport sahipleri 180 gün içerisinde 90 güne kadar Letonya vizesinden muaftır.
 • Letonya’ya seyahat edecek olan Hususi Pasaport sahipleri 180 gün içerisinde 90 güne kadar Letonya vizesinden muaftır.
 • Letonya’ya seyahat edecek olan Hizmet Pasaport sahipleri 180 gün içerisinde 90 güne kadar Letonya vizesinden muaftır.

Bunun yanında Türkiye vatandaşlarının başka ülke pasaportu var ise ve bu ülkenin Letonya vize muafiyet anlaşması var ise Letonya vizesi almasına gerek yoktur. Letonya vizesi alamsına gerek bulunmayan diğer pasaport sahipleri;

 • Avrupa Birliği üyesi olan ülke pasaport sahibi
 • Avrupa Ekonomik Alanı üyesi olan ülke pasaport sahipleri
 • Schengen Bölgesi üyesi olan ülke pasaportları

Yukarıdaki pasaport sahibi olan Türk vatandaşları da Letonya vizesinden muaftır. Detaylı bilgi için Letonya Ankara Büyükelçiliği ile iletişime geçebilirsiniz.

Letonya Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Seyahat etme amaçlarınıza göre yapacağınız başvurular neticesinde Letonya Vizesi Kaç Günde Çıkar? Sorusuna yanıt arıyor olabilirsiniz. Sizler de vize harç bedellerini ödemek ve istenen evraklarla birlikte başvuru yapabilmek için profesyonel destekleri alabileceğiniz firmamızı dilediğiniz her an arayabilirsiniz. Bu sayede başvuru formu, pasaport, fotoğraf, banka hesap dökümü, maaş bordrosu gibi evraklarla gerçekleştirilecek başvuruların hangi süreçte ve kaç günde sonuçlanacağını öğrenebilirsiniz. Hiçbir eksiğinizin olmaması durumunda vizelerinizi 10 iş günü içerisinde almanız mümkün olacaktır. Ancak konsolosluk / başkonsolosluk tarafından yapılacak olan incelemelerde iş yoğunluğunu da göz önünde bulundurmalı ve riske atmadan doğru zamanda başvuru yapmalısınız. Yaklaşık olarak 20 gün öncesinden başvuruların tamamlanmasına özen gösterilmektedir. Sizler de belgelerinizin hangi içeriklerde ve nasıl olması gerektiğini öğrenmek için doğru adresleri keşfetmelisiniz. Vize türlerine ve seyahat sürelerine göre değişmekte olan seyahat sağlık sigortası ile vize ücretlerinin ödendiğine dair dekontları ve poliçeleri bu sayede hazır edebilirsiniz. Çalışma durumunuza ve mesleğinize göre değişen evrakların doğru ve kusursuz biçimde hazırlanmasına olanak verilecektir.

İletişim

Ankara

+90 312 426 66 60
Cinnah Cad. No: 29/A
Çankaya / Ankara

İstanbul Avrupa

+90 212 232 00 88
İnönü Mahallesi
Papa Roncalli Sk.No:13/2
Harbiye / Şişli / İstanbul

İstanbul Anadolu

+90 216 345 44 66
Söğütlüçeşme Cd.
Derici Zeynel Sk.
Karacahan İş Hanı 19/7
Kadıköy/İstanbul

ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp