×

Categories

FORGOT YOUR DETAILS?

Vietnam

Vietnam Vize başvurularınızda durumunuza uygun en güncel evrak listesini size en yakınVietnam Vize Merkezi’ni arayarak ücretsiz olarak isteyin. Temsilcilerimiz ihtiyacınız olan 2020 vize evrak listesi ve vize ücreti hakkındaki teklifi e-posta yoluyla sizlere ücretsiz olarak gönderecektir. Vize Merkezi telefonla vize başvuru randevusu alma hizmeti vermemektedir.

Vize İşlemleri

Vietnam Turistik, Ticari, Aile Birleşimi vize işlemleri

Oturum

Vietnam'da oturum ve çalışma için tüm işlemlerinizi yürütüyoruz.

Vatandaşlık

Vietnam vatandaşı olmak için gerekli işlemler

Konsolosluk

Vietnam Büyükelçiliği, Vietnam Başkonsolosluğu

Form & Dilekçe

Vietnam vize başvuru formu ve dilekçe örnekleri

En az 6 ay daha geçerli olan pasaportunuzla Vietnam Vizesi için başvurularınızı yapabilirsiniz. Yeşil, gri veya siyah pasaporta sahip olan kişilerin vize muafiyeti bulunurken, bordo pasaport sahiplerinin ise vize alması zorunludur. Bu nedenle 180 gün içerisinde 90 günü aşmayacak şekilde kısa süreli vize başvurularınızı hemen gerçekleştirebilirsiniz. Vietnam Vize Başvurusu için diğer şartların ve istenen evrakların neler olduğunu güncel olarak öğrenmenizi sağlıyoruz. Seyahatlerinizi gerçekleştirebilmek için en doğru ve kusursuz yöntemleri tercih etmenizi sağlayan temsilciliklerimizden bilgi almayı ihmal etmeyin. Sizler de davetiyelerin hazırlanması ve İngilizce dilinde dilekçelerin elde edilmesi aşamasında yardımcı olan ekiplerimizin desteğini alabilirsiniz. Tüm evrakların güncel tarihli olmaması ve istenen dillerde hazırlanmaması halinde taleplerinize ret yanıtı gelecektir.

Vietnam Vizesi Hakkında

Vietnam’a seyahat etmek isteyen kişilerin, Vietnam vize muafiyeti yok ise seyahat amacına uygun Vietnam vizesi almalıdır. HizmetHususi ve Diplomatik Pasaport sahibi olan Türk vatandaşları 90 güne kadar Vietnam vizesinden muaftır.

Vietnam’a seyahat edecek olan kişilerin Vietnam vize muafiyeti olabilir. Şili vatandaşları 90 güne kadar her türlü Vietnam vizesinden muaftır. Laos, Tayland, Kamboçya, Malezya, Kırgızistan, Singapur ve Endonezya vatandaşları 30 güne kadar Vietnam vizesinden muaftır. Filipinler vatandaşları 21 gün, Brunei ve Myanmar vatandaşları 14 gün Vietnam vizesinden muaftır.

Ayrıca bazı farklılıklar olmakla beraber Birleşik Krallık, Japonya, İsveç, İtalya, ispanya, Almanya, Güney Kore, Fransa, Norveç, Danimarka, Rusya, Finlandiya, Güney Kore ve Belarus vatandaşları belirli bir süre Vietnam vizesinden muaftır.

Vietnam aktarmalı olarak Vietnam’a seyahat edecek olan herkes havaalanına bekleme süresi 24 saati geçmeyecek ise vize alınmasına gerek bulunmamaktadır. Ayrıca bazı ülke vatandaşları Vietnam e-vize alabilmektedir. Bunun yanında Vietnam’ın bazı bölgelerine girişte Vietnam varışta vize alınabilir. Vietnam vizesi kısa süreli, uzun süreli, tek girişli, çok girişli olarak alınabilmektedir.

Vietnam Vize 2022

Vietnam’a seyahat edecek olan Türk vatandaşları seyahat amacına göre Vietnam vizesi alabilmektedir. Vietnam vize başvuruları kısa süreli ve uzun süreli olarak farklılık göstermektedir. Vietnam vizeleri; turistik, ziyaret, ticari, transit, aile birleşimi, eğitim, çalışma gibi nedenlerle alınabilir.

Vietnam’a seyahat etmek isteyen Türk vatandaşları vize başvurularını Vietnam’ın Türkiye’de bulunana temsilciliklerini, vize başvuru merkezlerine ve yetkili acenteler aracılığı ile yapabilirler.

Vietnam vize başvurusu için gerekli olan evraklar doğru, eksiksiz, güncel olarak hazırlanmalıdır. Bu evraklar vize başvurusu yapılacak olan yere teslim etmelidir. Vietnam vize başvuruları; evrak eksikliği, yüz yüze görüşme ve vize başvuru yoğunluğuna göre sonuçlanması farklılık göstermektedir. Başvurular yaklaşık olarak 7-10 gün arasında sonuçlanmaktadır.

Vietnam vize ücretiVietnam vize başvuru türüne ve süresine göre farklılık göstermektedir. Başvuru sahipleri güncel vize ücretlerini Vietnam temsilcilikleri ile iletişime geçerek öğrenebilir.

Vietnam Türkiye Vize

Vietnam’a seyahat edecek olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları seyahatleri öncesinde Vietnam vizesi alması gerekmektedir. Vietnam vizesi alması gerekmeyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları şu şekildedir;

 • Diplomatik Pasaport sahipleri (90 güne kadar)
 • Hizmet Pasaport sahipleri (90 güne kadar)
 • Hususi Pasaport sahipleri (90 güne kadar)
 • Vietnam vize muafiyeti olan ülke vatandaşları
 • Transit vize alacak herkes 24 saate kadar Vietnam transit vizesinden muaftır.

Vietnam vizesi alacak olan Türkiye vatandaşları; Vietnam vize başvurularını çok dikkatli bir şekilde hazırlamalıdır. Vietnam vize başvuruları çok dikkatli bir şekilde incelenmektedir. Vize başvuru incelemeleri sırasında hiç kimseye bir ayrıcalık ya da imtiyaz sağlanmamaktadır.

Vietnam vize başvurusu için en önemli belge Vietnam vize başvuru formudur. Bu form gerekli evrak dosyasında bulunmalıdır. Bunun yanında vize türünüze göre davetiye sunmanız gerekebilir.

Vietnam’a seyahat edecek olan kişilere verilen kısa süreli vizeler en fazla 180 gün olarak verilmektedir. 180 günü geçen Vietnam vizelerinde oturum izni alınmalıdır.

Vietnam Konsolosluğu Vize

Vietnam’a seyahat edecek olan Türk vatandaşları, Vietnam Konsolosluğu vize başvurusunda bulunabilir. Vietnam Konsolosluğu’na vize başvurusunda bulunacak olan kişiler Vietnam Konsolosluğu vize başvurusu için istenen şartları yerine getirmelidir. Vietnam vize başvurusu vermeye yetkili olan tek kurum Vietnam Ankara Büyükelçiliği’ne aittir.

Vietnam Konsolosluğu vize başvurusu aşağıdaki şekilde yapılır.

 • Vietnam vize başvurusu için öncelikle, pasaportunuzun Vietnam Konsolosluğu’nun istediği özelliklerde olması gerekmektedir.
 • Vietnam Konsolosluğu vize başvurusunda bulunacak olan Türk vatandaşları vize başvurularını Vietnam Ankara Büyükelçiliği ve yetkili acenteler ile yapabilir.
 • Vietnam Ankara Büyükelçiliği vize başvurularını Salı ve Perşembe günleri kabul etmektedir. Başvurular 10.00 ile 12.00 arasında kabul edilmektedir.
 • Başvuru için randevu alınmasına gerek yoktur. Gerekli belgeleri Vietnam Ankara Büyükelçiliği’ne iletmeniz yeterlidir.

Vietnam Kapıda Vize

Vietnam kapışa vize, tüm ülke vatandaşlarına verilmektedir. Ancak Vietnam kapıda vize almak sanıldığı kadar kolay değildir. Vietnam’a gitmeden önce Vietnam C1 belgesi asında bir belge almanız gerekmektedir. Bu belge alındıktan sonra havaalanında pasaportunuzu işlenmektedir. C1 belgesi olmadan Vietnam kapıda vize uygulamasından faydalanamazsınız.

Vietnam kapıda vizesi şu şekilde alınır;

 1. Havaalanında Check’in işlemleri sırasında vize yerine C1 belgesi gösterilmelidir. Böylelikle Vietnam uçağına binebilirsiniz.
 2. Vietnam’a vardığınız zaman ise pasaport kontrolünden önce vize ofisine gitmeniz gerekmektedir.
 3. Burada Vietnam vize başvuru formu doldurulmalıdır. Burada C1 belgenizi, 2 adet biyometrik fotoğrafınızı ve vize başvuru formunu doldurmalısınız. Vizeniz ortalama olarak 30 dk içerisinde çıkarılmaktadır.

Vietnam kapıda vize ücretleri şu şekildedir;

 • Tek girişli Vietnam kapıda ücreti için C1 belgesi 90 USD, vize ücreti 25 USD
 • Çift girişli Vietnam kapıda ücreti için C1 belgesi 110 USD, vize ücreti 50 USD

Vietnam kapıda vizesi alan Türk vatandaşları ülkede en fazla 25 gün kalabilmektedir. Vietnam kapıda vizesi uzatılmamaktadır. Vietnam’dan çıkış yaptıktan sonra tekrar kapıda vize alınıp ülkeye girilebilir.

Vietnam Vizesi Neden Zor?

Vietnam vizesi almak isteyen Türk vatandaşları önceden daha kolay vize alabilmekteydi. Ancak Vietnam’da bazı suçlara karışması, yüz kızartıcı suçlar işlemesi Türkler için bir önyargı oluşturmuştur. Bundan dolayı son dönemlerde Vietnam vizesi alma durumu biraz daha zordur.

Vietnam vizesi almak isteyen kişiler, vize onay mektubu alarak vize işlemlerini daha da kolaylaştırır. Vize onay mektubu, Vietnam’da bulunan yerel bir yerel seyahat acentesinden alınabilir. Bu mektup hangi tarihler arasında Vietnam’da kalacağınızı gösteren bir teminat belgesidir.

Vietnam vizesi alacak olan Türk vatandaşları, Vietnam vizesi almak için gerekli olan belgeleri eksiksiz olarak hazırlamalıdır. Vietnam vize başvurusu incelenirken kimseye bir imtiyaz sağlanmadığı için vize başvurularınız en ufak hatada reddedilmektedir. Vize başvurusu için talep edilen belgelerin güncel olması da şarttır.

Vietnam vize başvurusunda bulunan kişilerin sabıkasının da temiz olması gerekmektedir. Bunun için adli sicil kaydı Vietnam temsilciliğine sunulmalıdır.

Vietnam Vizesi Nasıl Alınır?

Vietnam vize işlemleri, ülkeye yapılacak seyahatlerden evvel yapılması gereken bir işlemden oluşmaktadır. Türkiye’de yalnızca Vietnam Ankara Büyükelçiliği'nden alınabilen Vietnam vizesi için başvuruda bulunmak amacı ile Ankara’ya giderek büyükelçiliğin konsolosluk bölümüne şahsen müracaat edilebilmektedir. Vietnam vizesi için bir diğer başvuru seçeneği ise başka şehirlerde faaliyet göstermekte olan temsilcilikler aracılığıyla yapılacak olan şahsi başvurulardır. Bu temsilciliklere ilgili evraklar verilerek Ankara’ya gitmeye gerek kalmadan da Vietnam vizesi başvurusunda bulunulabilir. 

Vietnam vizesi işlemleri sırasında kişilerden talep edilen evrak listesi, eksiksiz olarak hazırlanıp teslim edilmiş olmalıdır. Başvurudan sonra vize tipine göre belirlenen vize ücreti ödenmiş olmalıdır. Tamamlanmamış ve yanlış ibraz edilmiş olan belgeler, Vietnam vize alımını zora sokmaktadır. Vietnam vize başvurusu olumlu bir şekilde sonuçlandığı takdirde vize alınabilmekte ve ülkeye giriş yapılabilmektedir. Başvuruların sorunsuz tamamlanabilmesi için istenen şartlar hatasız bir biçimde yerine getirilmelidir. Konsolosluk şubesinin gerekli gördüğü durumlarda, kişiler mülakata çağrılmakta ya da ek evrak talep edilebilmektedir. İşlemlerin olumlu ilerlemesi halinde, Vietnam vizesi 15 ile 20 iş günü içinde çıkmaktadır. 

Vietnam Vize Süresi

Vietnam turistik vize maksimum 90 gün olarak verilmektedir. Vietnam Ankara Büyükelçiliği vize başvurusu sırasında belirtilen tarihler için vize vermektedir. Yani verilen vize süresi planladığınız seyahat süresi kadardır.

Vietnam vizesi alan kişiler vize süresinin aşılmamasına dikkat etmelidir. Verilen yasal vize süresinden fazla bir süre Vietnam’da kaldıysanız para cezası alırsınız ve sınır dışı edilirsiniz. Vietnam’da verilen süreden fazla kalmış iseniz ve bu durum tespit edilirse para cezası alabilirsiniz. Bu para cezasını ödemenden Vietnam’dan ayrılmanıza izin verilmeyebilir.

Vietnam vize kalış süresi seyahatiniz için çok önemlidir. Vize süreniz bitmeden ülkeden ayrılmalısınız. Tek girişli Vietnam vizesi alan kişiler vize bitiminden önce ülkeden ayrılırsa ülkeye girmesine izin verilmez. Bunun için yeniden vize almanız gerekmektedir.

Vietnam’da 90 günden fazla kalacak iseniz Vietnam uzun süreli vize almanız gerekmektedir. Uzun süreli vize alan kişilerin Ankara Büyükelçiliği’ne davetiye sunması gerekmektedir.

Vietnam Vize Başvuru Şartları

Vietnam seyahatlerinizin öncesinde almanız gereken vizeler için C1 belgesinin hazırlanması gerekmektedir. Davetiye özelliğini taşımakta olan bu belgeyle birlikte diğer evrakları hazırlamanız önemli bir husus olacaktır. Vietnam Vize Başvuru Şartları ile ilgili öğrenmek istediğiniz tüm hususlarda danışmanlık hizmetlerini sunacak olan adresimize gelebilirsiniz. Böylece sürekli değişmekte olan vize ücretlerine dair bilgilere ulaşabilirsiniz. Sizler de uluslararası geçerliliği olan seyahat sağlık sigortanızı yaptırarak ve vize ücretini ödeyerek maddi açıdan hiçbir zorluk yaşamadan süreci tamamlayabilirsiniz. Sahip olduğunuz maddi şartları gösterir belgelerle ispat etmeyi unutmamalısınız. Sitemizi ziyaret ederek online kolaylıklarla tanışabilir ve evraklarınızı bizlere gönderebileceğiniz adreslere ulaşabilirsiniz.

Vietnam oldukça farklı yaşam tarzı olan ülkelerden biridir. Türkiye’den belirli dönemlerde Vietnam’a seyahat düzenlemek isteyen kişiler çeşitli pasaport ve vize işlemlerini yerine getirmek zorundadır. Hizmet, hususi, diplomatik pasaport sahiplerinin vize muafiyeti olsa da bordo pasaport sahiplerinin vize alma zorunluluğu vardır.

Ülkedeki vize türlerinin arasında turizm vizesi, ticaret vizesi, aile ziyaret vizesi olmak üzere farklı seçenekler vardır. Kişiler evraklarını tamamladıktan sonra Ankara’da bulunan Vietnam Sosyalist Cumhuriyeti Büyükelçiliği’ne başvurularını gerçekleştirebilirler. Vize evraklarının mutlaka belirtilen tarihlerde kişiler tarafından hazırlanarak teslim edilmesi gerekiyor. Bu süreçte her evrakın istenilen kriterlere uygun olmasına da dikkat edilmelidir.

Vietnam Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Vietnam’a seyahat edecek olan kişilerin vize başvurusu için gerekli olan bazı belgeleri hazırlaması gerekmektedir. İstenen belgeler eksiksiz ve güncel olmalıdır. Her Vietnam vize başvurusunda farklı belgeler istenmektedir. Ancak her vize başvurusunda istenen bazı belgeler bulunmaktadır. Aşağıda Vietnam vizesi için gerekli evraklar verilmiştir.

 • Vize Başvuru Formu: Vietnam vizesi için en önemli belge Vietnam vize başvuru formudur. Bu form Vietnam seyahat amacınızı açıklamaktadır. Bu form Vietnam Büyükelçiliği’nin istediği şekilde doldurulmalıdır.
 • Pasaport: Seyahat için olması gereken diğer belge pasaporttur. Pasaportun geçerlilik süresinin seyahat tarihlerini kapsaması gerekmektedir. Ayrıca 10 yıl içerisinde çıkarılmış olması, vize basımı için en az 2 sayfası boş olmalıdır.
 • Seyahat Sağlık Sigortası: Vietnam seyahatiniz sırasında başınıza gelebilecek acil sağlık durumlarında kullanılması için uluslararası geçerliliği olan seyahat sağlık sigortası yaptırılmalıdır.
 • Biyometrik Fotoğraf: En az 2 adet, 6 ay içerisinde çıkarılmış istenen ölçülerde olmalıdır.
 • Konaklama rezervasyon bilgileri
 • Uçuş rezervasyon bilgileri
 • Banka hesap dökümü
 • Vize ücreti dekontu
 • Kimlik ve fotokopisi
 • Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği
 • Adli sicil kaydı
 • Eğitim durumunuzu gösteren belgeler
 • Çalışma durumunuzu gösteren belgeler

Vietnam Vize Evrakları

Vietnam seyahati düşünen kişilerin mutlaka vize işlemleri sırasında gereken evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlaması gerekiyor. Evrakların içerisinde en önemlileri pasaport, başvuru formu ve dilekçedir. Pasaportun son on yıl içinde alınmış olması en önemli kriterlerden biridir. Bunun yanında boş yaprağı yok ise kişilerin pasaportlarına yenileme işlemi de yaptırması gerekiyor. Başvuru formunda ise vize türü çok önemlidir.

Kişiler mutlaka uygun bir vize türü belirlemek ve kalan evrakları da buna hazırlamak zorundadır. Vize türü dışında başvuru formunda olması gereken bilgiler vardır. Bu bilgilerin içerisinde Kişisel bilgiler, seyahat ve pasaport bilgileri finansal durumla ilgili bilgiler olması gerekiyor. Dilekçe yazımı sırasında da kişiler tüm bilgileri başvuru formuna uygun bir şekilde vermek zorundadır.

Vietnam Vize Başvuru Formu

Vietnam’a seyahat edecek olan kişilerin Vietnam vizesi alması gerekmektedir. Vietnam vize başvurusu sırasında Vietnam vize başvuru formunun gerekli belgeler arasında bulunması gerekmektedir.

Vietnam vize başvuru formu, Vietnam Ankara Büyükelçiliği’nin başvuru sahibini daha yakından ve daha iyi tanımasını sağlamaktadır. Bu nedenler Vietnam vize başvuru formu doğruya yakın şekilde doldurulmalıdır. Eksik ya da hatalı doldurulan vize başvuruları reddedilir. Vietnam vize başvuru formu şu şekilde doldurulmalıdır.

 • Vietnam vize başvuru formu Türkçe ve İngilizce doldurulabilir.
 • Vietnam vize başvuru formu el ile doldurulmalıdır.
 • Vietnam vize başvuru formu okunur bir şekilde doldurulmalıdır.
 • Vietnam vize başvuru formu yıpranmamış olmalıdır.
 • Doldurulduktan sonra tarih atılıp başvuru sahibi tarafından imzalanmalıdır.

Vietnam vize başvuru formunda şu bilgiler yer almalıdır;

 • Başvuru sahibinin kimlik bilgileri
 • Başvuru sahibinin pasaport bilgileri
 • Başvuru sahibinin adres ve iletişim bilgileri
 • Vietnam seyahat amacı
 • Vietnam seyahat süreleri
 • Vietnam seyahat planı
 • Vize başvuru sahibinin aile bilgileri
 • Vietnam vize başvuru formuna bir adet biyometrik fotoğraf yapıştırılmalıdır.

Vietnam Vize Fotoğraf Ölçüsü

Vietnam vize başvurusu sırasında istenen fotoğraf, biyometrik fotoğraftır. Vietnam vize başvurusu sırasında kullanılacak olan Vietnam fotoğraf ölçüleri aşağıdaki gibi olmalıdır.

 1. Vietnam fotoğraf ölçüleri 45X35 mm boyutlarında olmalıdır.
 2. Fotoğrafta kafa boyutu 32 ile 36 mm arasında yani fotoğrafın yüzde 70 ile 80’i arasında olmalıdır. Bu bebeklerde 29 mm ile 34 mm arasında olmalıdır. Bu mesafe çeneden başın tepesine kadar olan yerdir.
 3. Vietnam vize fotoğrafının altından göz çizgisine kadar olan mesafe ise 20 ile 30 mm arasında olmalıdır.

Vietnam vize başvurusu sırasında istenen fotoğrafların özellikleri şu şekilde olmalıdır;

 • Vietnam vize fotoğraf 3 ay içerisinde çekilmiş ve fotoğrafın daha önce başka bir vizede kullanılmamış olmalıdır.
 • Vietnam vize fotoğrafı çekilirken gözlük takılmamalıdır. Ancak sağlık durumlarından dolayı gözlük takılabilir. Önemli olan koyu bir gözlük takmamaktır.
 • Vietnam vize fotoğrafında kafa fotoğrafın tam ortasında olmalıdır.
 • Vietnam vize fotoğrafında başörtü takılması serbesttir, ancak yüzünüzün tamamen tanınır olması gerekmektedir.
 • Yüzünüzü gizleyecek şekilde aksesuar takılması yasaktır.
 • Dijital fotoğraflar üzerinde hiçbir oynama yapılmamalıdır.
 • Yüzünüzün doğal ifadede olması gerekmektedir. Gülünmemeli ve ağzın kapalı olması gerekmektedir. Fotoğraf beyaz fon üzerinde olmalıdır.

Vietnam Vize Ücreti

Vietnam vize ücreti Vietnam’a gerçekleştireceğiniz seyahat amacına, vize süresine, giriş sayısına göre değişmektedir. Güncel vize ücreti için Vietnam temsilcilikleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Vietnam vize ücreti;

Vize Türü Vize Süresi Giriş Sayısı Vize Ücreti
Kapıda Vize 25 Gün 1 Girişli C1 Belgesi: 90 USD

 

 

Vize ücreti: 25 USD

Kapıda Vize 25 Gün 2 Girişli C1 Belgesi: 110 USD

 

 

Vize ücreti: 50 USD

Turistik 25 Gün 1 Girişli 160 USD
Turistik 25 Gün 2 Girişli 220 USD
Evraksız Turistik 25 Gün 1 Girişli 220 USD
Evraksız Turistik 25 Gün 2 Girişli 350 USD
Ticari 25 Gün 1 Girişli 160 USD
Ticari 25 Gün 2 Girişli 220 USD
 • Vietnam vize ücreti ödemeyen kişiler Vietnam’a giriş yapamamaktadır.
 • Vietnam vize başvurusu yapacak olan kişilerin vize ücreti, başvuru sahibine geri ödenmemektedir.
 • Vietnam vizesi alacak olan kişiler vize ücretini, Vietnam vize türüne göre ödemelidir.
 • Vietnam vize ücretine ek olarak VIP hizmetlerden yararlandıysanız VIP hizmeti ücreti ödenmelidir. Bunun yanında ek hizmetlerden yararlanılacak ise ek hizmet bedeli ödenmelidir.
 • Vietnam vize ücreti ödendikten sonra dekontu gerekli belgeler içerisinde eklenmelidir.
 • Vietnam vize ücreti yıllara göre farklılık göstermektedir. Güncel vize ücreti için Vietnam Ankara Büyükelçiliği ile iletişime geçilerek öğrenilebilir.

Vietnam Vize Ücretlerinin Yatırılması

Vize ücreti alacak olan kişilerin öncelikle vize başvuru ücretini yatırması gerekiyor. Vize başvuru ücretleri yetkili kurumlar tarafından her sene güncelleniyor. Ücretlerini yeni bu kurumların yetkilendirdiği bankalara yatırmak zorundasınız. Ücreti yatırdıktan sonra dekont olarak vize dosyanızla birlikte büyükelçiliğe başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz.

Gerekli işlemler yapıldığında ve evraklarınız kabul edildiğinde 7 iş günü ile 15 iş günü arasında elinize alabilirsiniz. Eğer evraklarınız da eksiklik var ise bu süre biraz daha uzayabilir. Vize işlemleri sırasında evraklarınızın kabul edilmeme durumunda yeniden başvuru sürecini başlatıp tekrardan bir başvuru yapmanız gerekiyor. Bu süreçte mutlaka doğru bilgileri güncel evraklarla birlikte sunmalısınız. Vize işlemi başvurularınızı seyahatinizden bir ay öncesinden başlatmanız gerekiyor.

İletişim

Ankara

+90 312 426 66 60
Cinnah Cad. No: 29/A
Çankaya / Ankara

İstanbul Avrupa

+90 212 232 00 88
İnönü Mahallesi
Papa Roncalli Sk.No:13/2
Harbiye / Şişli / İstanbul

İstanbul Anadolu

+90 216 345 44 66
Söğütlüçeşme Cd.
Derici Zeynel Sk.
Karacahan İş Hanı 19/7
Kadıköy/İstanbul

ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp