VİZE İŞLEM MERKEZİ

VİZE ÇÖZÜM NOKTANIZ

Vize başvuru formunun doldurulması, evraklarınızın hazırlanması, yeminli tercüme işlerinizin yapılması, seyahat sağlık sigortasının temini, uçak ve otel rezervasyonu, Rusya Voucher ve Vietnam C-1 Belgesi alınması... My Vize size yeter!

VİZE İŞLEM MERKEZİ HİZMETLERİMİZ

Profesyonel Vize Danışmanlığı

Vize başvuru formunuzu dolduruyor, ilgili ülkenin konsolosluğu tarafından istenen belgeleri eksiksiz, yanlışsız ve hızlı bir şekilde hazırlıyor, vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması için süreci titizlikle takip ediyoruz.

Seyahat Sağlık Sigortası

Seyahat Sağlık Sigortası yurtdışında karşılaşabileceğiniz sorunları teminat altına alır ve vize başvurusu için gerekli bir işlemdir. İster Avrupa ister diğer ülkeler için seyahat sağlık sigorta poliçenizi en uygun fiyatlarla hazırlıyoruz.

Otel ve Uçak Rezervasyonu

Vize başvurusu için gerekli otel ve uçak bileti rezervasyonunuzu, konsoloslukların talepleri doğrultusunda, acentemiz onaylı ve konfirmeli şekilde hazırlanıp antetli kağıtlara çıktı alıyor, sorunsuz vize almanızı sağlıyoruz.

Belge Temini

Rusya vizesi almak istiyorsunuz ancak Voucher Belgeniz yok; ya da Vietnam vize başvurusu için C-1 belgesine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? Konsoloslukların talep ettikleri özel belgeleri sizin için temin ediyoruz; üstelik çok uygun fiyatlarla...

TOP