MyVize İletişim

MyVize İletişim Bilgileri

Başka ülkeye gitmek için vize almak çoğu kişinin başını ağrıtan bir unsurdur. Bunun yanın da oturum izni de almaya çalışıyorsanız eğer gerçekten büyük sorunlar oluşturacak bir durum ortaya çıkıyor. İş özellikle elçilik ve konsolosluk gibi yerlerde sıra beklemeye gelince oldukça uğraş gerektiren bir durum ortaya çıkıyor. Bunun için işimizi kolaylaştıran yahut kolaylaştırmak isteyen bazı araçlar olabilir. Bunlardan bazısı vize almakta kolaylık sağlayan firmalardır.

Etrafımızda bize yardımcı olan ve olmak isteyen birçok firma var. Bu firmaların bazıları dolandırıcı olup çıkıyor bazıları da işlerinde uzman olmadıkları için hizmetleri aksatabiliyorlar. Bunun için iyi ve alanında uzmanlaşmış bir firma ile iş yapmak daha mantıklı olacaktır. Fakat hangi birine güvenip bu işe kalkışmalıyız? Elbette bu sorumluluğu sırtına almış ve birçok kişiye hizmet verdiği için de profesyonelleşmiş bir marka işimizi görür.

İşte burada devreye giren Myvize firması bu konuda bize birçok olanak sunuyor. Myvize bugüne bugün binlerce kişiye hizmet vermiş alanında profesyonelce uzmanlaşmış tecrübeli bir firma olduğu gibi müşteri memnuniyetini de hiçbir zaman es geçmemiştir. Aynı zamanda sadece müşterilerinin yüzünde bir gülümsemeyle motive olan ekibi her daim hizmetlerini aksatmadan zamanında teslim verilir. Birçok kişiye hizmet verdiği için güvenilir bir maka olduğunu da kolayca dile getirebiliriz.

Baş ağrıtan vize ve oturum izni alma sıkıntısı çekilen konularda kolaylıkla yardımcı olan bu firma Amerika ve Avrupa’daki birçok ülkeden tutun Asya ve Afrika’daki ülkelerin kapılarına kadar uzanan hizmetiyle işimizi oldukça kolaylaşmasını sağlıyor.

Myvize Amerika Almanya ve İtalya gibi ülkelerinde aralarında bulunduğu toplam tam 116 ülkeye vize hizmeti veren köklü ve güvenilir bir kurumdur. Toplam da tam 48 kişi bu firmada hizmet vermenin yanı sıra dünyanın kapılarını bizlere aralıyor. Yıllarca Türkiye’de yaşayan her Türk’e ve ikametgah belgesi olan her yabancı uyruklu vatandaşlara hizmet vermekten geri durmuyor. Türkiye’de Ankara, İstanbul, İzmir ve Gaziantep olmak üzere dört; İran’da bulunan Tahran’da da bir şube olmak üzere toplam 5 şubesi bulunuyor.

Myvize bugüne bugün binlerce kişiye hizmet vermiş alanında profesyonelce uzmanlaşmış tecrübeli bir firmadır. Aynı zamanda sadece müşterilerinin yüzünde bir gülümsemeyle motive olan ekibi her daim hizmetlerini aksatmadan zamanında teslim hizmeti verilir. Birçok kişiye hizmet verdiği için güvenilir bir maka olduğunu da kolayca dile getirebiliriz. Değişmez unsurları olan;

Kaliteli ve Ekonomik Hizmet
Güvenilirlik
Daima Yüzlerinde Bir Gülümseme
Müşteri Memnuniyeti
Gibi hususları hizmetinin yörüngesinde dönen uydular gibi ayrılmaz beraberlikleri vardır.

Bize 116 ülkeye hem vize hem de oturum almakta kolaylık sağlayan Myize firmasının hafta içi çalışma saatleri sabah 8:00’da mesaileri başlayıp akşam 19.00’ da sona eriyor. Hafta sonu ise cumartesi günleri 10:00 ile 17:00 arası mesailerde çalışıyorlar.

TOP