×

Categories

Almanya Vizesi, Antalya

Almanya Vize Başvuru Merkezi, Antalya

Almanya’ya seyahat etmek isteyen ve Antalya çevresinde ikamet eden kişiler Almanya seyahatleri için vize almalıdır. Almanya Vizesi alacak olan kişiler başvurularını Antalya çevresinde bulunan Almanya vize başvuru merkezlerine yapabilir. Almanya vizesi Antalya başvurusu yapacak olan kişiler vize başvuruları hakkında bilgi sahibi olmak istemektedir. Bu yazıda Almanya çevresinde ikamet eden kişiler için Almanya vizesi hakkında bilgi verilmiştir.

Almanya’ya seyahat edecek olan kişilerin vize muafiyeti bulunmuyorsa seyahatleri için vize almalıdır. Türkiye ile Almanya arasında vize muafiyeti anlaşması bulunmadığından dolayı vize almalıdır. Almanya vizesi Antalya ve çevresinde ikamet edilen kişiler için aşağıdaki şekilde yapılabilmektedir. Almanya vizesi Antalya ve çevresinde ikamet eden kişiler için Almanya vize başvuru merkezlerine yapılabilir.

Almanya vizesi alacak ve Antalya çevresinde ikamet eden kişiler, öncelikle seyahat amacına uygun Almanya vize türünü belirlemelidir. Daha sonra ise Almanya vize başvuru formu doldurulmalıdır. Almanya İDATA internet üzerinden gerekli bilgiler doldurulmalı ve randevu alınmalıdır.

Vize başvurusu için danışmanlık hizmeti alacak olan kişiler My Vize Ofisi ile iletişime geçebilir. 

Almanya Antalya Vize Randevusu

Almanya’ya seyahat etmek için vize alacak olan kişiler vize almalıdır. Antalya ve çevresinde ikamet eden kişiler ise Almanya vize başvurularını Almanya vize başvuru merkezlerine yapabilir. Almanya Antalya vize başvurusu yapacak olan kişilerin başvuruları yerine getirebilmek için randevu alması gerekmektedir. Almanya Antalya vize randevusu alacak olan kişiler randevu işlemlerini nasıl yapacağını merak etmektedir. Bu yazıda Almanya Antalya Konsolosluğu vize randevusu hakkında bilgi verilmiştir.

Almanya Antalya vize başvurusu yapacak olan kişilerin başvuru sırasında biyometrik bilgilerini kaydetme zorunluluğu bulunmaktadır. Biyometrik veri vermek için ise Almanya Vize Başvuru Merkezi’nden randevu alınmalıdır.

Almanya Antalya vize randevusu alacak olan kişiler vize başvurularını Almanya’nın Türkiye’de yetkilendirilmiş vize başvuru merkezinden alınmalıdır. Yetkilendirilmiş Almanya vize başvuru merkezi İDATA isimli şirkettir. Almanya Antalya vize randevusu alacak olan kişiler İDATA isimli şirketin internet sitesi üzerinden Antalya Ofisi’ne vize randevusunu alabilir. Almanya Antalya vize randevusu bizzat yapılmalıdır.

Almanya Antalya vize randevusu işlemi yukarıda anlatılmıştır. Detaylı bilgi için Almanya Antalya vize başvuru merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Almanya Vize Randevusu ile ilgili bilgi almak için bizi arayınız.

Almanya Antalya Vize Başvurusu

Almanya’ya seyahat edecek olan kişilerin seyahatlerini gerçekleştirebilmek için Almanya vizesi alması gerekmektedir. Antalya ve çevresinde ikamet eden kişiler vize başvurularını Almanya Antalya vize başvuru merkezlerine yapabilir. Almanya Antalya vize başvurusu yapacak olan kişiler işlemlerini nasıl yerine getireceğini merak etmektedir. Bu yazıda Almanya Antalya vize başvurusu işlemleri hakkında bilgi verilmiştir.

Antalya ve çevresinde ikamet eden kişiler Almanya vize başvurularını Almanya Antalya vize başvurusu merkezine yapabilir. Almanya Antalya vize başvuru merkezine vize başvurusu yapacak olan kişiler vize işlemlerini aşağıdaki şekilde yapabilmektedir.

 • Almanya Antalya vize başvurusu yapacak olan kişiler öncelikle seyahat amacına uygun Almanya vize türünü belirlemelidir.
 • Almanya vize türünü belirleyen kişiler Almanya Antalya vize başvurusu merkezinden randevu almalıdır.
 • Randevu alan kişiler Almanya Antalya vize başvurusu için gerekli olan vize evraklarını randevu tarihine kadar hazırlamalıdır.
 • Hazırlanan evraklar Almanya Antalya vize randevusu tarihinde yetkililere teslim edilmelidir.
 • Almanya vize başvurusu için biyometrik veri verilmesi zorunludur. Bu nedenle Almanya Antalya vize başvurusu tarihinde biyometrik veri verilmelidir.

Almanya Vizenizi Antalya’dan Almanızın Kolay Yolu

Almanya’ya seyahat edecek kişiler Almanya vizesi almak zorundadır. Almanya vizesi alacak olan kişiler vizelerini seyahat amacına uygun olarak almalıdır. Antalya ve çevre illerde ikamet eden kişiler Almanya vizesinin nasıl daha kolay alınacağını merak etmektedir. Bu yazıda Almanya vizesi alacak olan kişiler için Almanya vizenizi Antalya’dan almanızın kolay yolu anlatılmıştır.

Antalya ve civarında ikamet eden kişiler Almanya vize işlemlerini Almanya vize başvuru merkezinde yapmalıdır. Almanya vize başvuru merkezine başvuru yapacak olan kişiler vize başvurusunun nasıl daha kolay yapılacağını merak etmektedir.

Almanya Antalya vize başvurusu yapacak olan kişiler vize başvurusunu yaparken profesyonel destek alabilir. Almanya vize başvurusu için profesyonel destek alacak olan kişiler Antalya’da bulunan “My Vize” vize danışmanlık ofisimizi ziyaret edebilir. Antalya’da bulunan My Vize Danışmanlık Ofisi’miz profesyonel kadrosu ile Almanya vize başvurusu yapacak olan kişilerin işlemlerini yerine getirmek için birçok kolaylık sağlamaktadır.

My Vize Ofisi yetkilileri talep etmeniz durumunda gerekli olan evrakları hazırlamanıza yardımcı olmaktadır. Profesyonel kadromuz vize başvurusunun başladığı aşamadan vize sonucuna kadar başvuru sahibine destek vermektedir.

Almanya Turistik Vize ile ilgili bilgi almak için bizi arayınız.

Almanya Vizesi Antalya Başvuruları İçin Gerekli Evraklar

Almanya’ya seyahat edecek olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının vize muafiyeti bulunmadığından dolayı seyahat amacına uygun vize almalıdır. Antalya ve çevresinde ikamet eden ve Almanya vizesi alacak olan kişiler vize işlemlerini yerine getirebilmek için vize evraklarını eksiksiz olarak hazırlamalıdır. Bu yazıda Almanya vizesi alacak olan kişiler için Almanya vizesi Antalya başvuruları için gerekli evraklar listesi verilmiştir.

Almanya vizesi için gerekli olan evraklar başvuru sahibinin yaşı, eğitim durumu, mesleği, ikameti gibi durumlar için farklı farklı evrak hazırlamalıdır. Ancak her başvuru için istenen evraklar bulunmaktadır. Her başvuru sahibinin hazırlaması gereken evraklar listesi aşağıda verilmiştir.

Almanya Vizesi Antalya başvuruları için gerekli evraklar

 • Almanya vize başvuru formu
 • Almanya vize talep dilekçesi
 • Almanya vize başvuru sahibinin güncel pasaportu
 • Başvuru sahibinin ön ve arka yüz kimlik kartı fotokopisi
 • Almanya’da geçerli seyahat sağlık sigortası
 • Vize başvuru sahibinin adli sicil kaydı
 • Banka hesap dökümü
 • Uçuş rezervasyonları
 • Konaklama rezervasyonları
 • Sağlık raporu
 • Davetiye

Almanya Konsolosluğu yukarıdaki evraklara ek olarak belge talebinde bulunabilir. İstenen evrakların güncel ve eksiksiz olması gerekmektedir.

ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp