Kanada Vizesi, Gaziantep

Kanada Vize Başvuru Merkezi, Gaziantep

Kanada’ya seyahat etmek isteyen ve Gaziantep çevresinde ikamet eden kişiler Kanada seyahatleri için vize almalıdır. Kanada Vizesi alacak olan kişiler başvurularını Gaziantep çevresinde bulunan Kanada vize başvuru merkezlerine yapabilir. Kanada vizesi Gaziantep başvurusu yapacak olan kişiler vize başvuruları hakkında bilgi sahibi olmak istemektedir. Bu yazıda Kanada çevresinde ikamet eden kişiler için Kanada vizesi hakkında bilgi verilmiştir.

Kanada’ya seyahat edecek olan kişilerin vize muafiyeti bulunmuyorsa seyahatleri için vize almalıdır. Türkiye ile Kanada arasında vize muafiyeti anlaşması bulunmadığından dolayı vize almalıdır. Kanada vizesi Gaziantep ve çevresinde ikamet edilen kişiler için aşağıdaki şekilde yapılabilmektedir. Kanada vizesi Gaziantep ve çevresinde ikamet eden kişiler için Kanada vize başvuru merkezlerine yapılabilir.

Kanada vizesi alacak ve Gaziantep çevresinde ikamet eden kişiler, öncelikle seyahat amacına uygun Kanada vize türünü belirlemelidir. Daha sonra ise Kanada vize başvuru formu doldurulmalıdır. Kanada vize başvuru formu online olarak doldurulmalı ve vize harç bedeli internet üzerinden ödenmelidir. Bunun yanında vize başvurularını bizzat yapmak isteyen kişiler Kanada Gaziantep vize başvuru merkezine yapabilir.

Kanada Gaziantep Vize Randevusu

Kanada’ya seyahat etmek için vize alacak olan kişiler vize almalıdır. Gaziantep ve çevresinde ikamet eden kişiler ise Kanada vize başvurularını Kanada vize başvuru merkezlerine yapabilir. Kanada Gaziantep vize başvurusu yapacak olan kişilerin başvuruları yerine getirebilmek için randevu alması gerekmektedir. Kanada Gaziantep vize randevusu alacak olan kişiler randevu işlemlerini nasıl yapacağını merak etmektedir. Bu yazıda kanada Gaziantep Konsolosluğu vize randevusu hakkında bilgi verilmiştir.

2 Kasım 2019 tarihinden vize başvurusu yapacak olan kişilerin başvuru sırasında biyometrik bilgilerini kaydetme zorunluluğu getirilmiştir. Biyometrik veri vermek için ise Kanada Vize Başvuru Merkezi’nden randevu alınmalıdır.

Kanada Gaziantep vize randevusu alacak olan kişiler vize başvurularını Kanada’nın Türkiye’de yetkilendirilmiş vize başvuru merkezinden alınmalıdır. Yetkilendirilmiş Kanada vize başvuru merkezi VFS Global isimli şirkettir. Kanada Gaziantep vize randevusu alacak olan kişiler VFS Global isimli şirketin internet sitesi üzerinden Gaziantep Ofisi’ne vize randevusunu alabilir.

Kanada Gaziantep vize randevusu işlemi yukarıda anlatılmıştır. Detaylı bilgi için Kanada Gaziantep vize başvuru merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Kanada Gaziantep Vize Başvurusu

Kanada’ya seyahat edecek olan kişilerin seyahatlerini gerçekleştirebilmek için Kanada vizesi alması gerekmektedir. Gaziantep ve çevresinde ikamet eden kişiler vize başvurularını Kanada Gaziantep vize başvuru merkezlerine yapabilir. Kanada Gaziantep vize başvurusu yapacak olan kişiler işlemlerini nasıl yerine getireceğini merak etmektedir. Bu yazıda Kanada Gaziantep vize başvurusu işlemleri hakkında bilgi verilmiştir.

Gaziantep ve çevresinde ikamet eden kişiler Kanada vize başvurularını Kanada Gaziantep vize başvurusu merkezine yapabilir. Kanada Gaziantep vize başvuru merkezine vize başvurusu yapacak olan kişiler vize işlemlerini aşağıdaki şekilde yapabilmektedir.

 • Kanada Gaziantep vize başvurusu yapacak olan kişiler öncelikle seyahat amacına uygun Kanada vize türünü belirlemelidir.
 • Kanada vize türünü belirleyen kişiler Kanada Gaziantep vize başvurusu merkezinden randevu almalıdır.
 • Randevu alan kişiler Kanada Gaziantep vize başvurusu için gerekli olan vize evraklarını randevu tarihine kadar hazırlamalıdır.
 • Hazırlanan evraklar Kanada Gaziantep vize randevusu tarihinde yetkililere teslim edilmelidir.
 • 2019 yılından beri Kanada vize başvurusu için biyometrik veri verilmesi zorunlu olmuştur. Bu nedenle Kanada Gaziantep vize başvurusu tarihinde biyometrik veri verilmelidir.

Kanada Vizenizi Gaziantep’ten Almanızın Kolay Yolu

Kanada’ya seyahat edecek kişiler Kanada vizesi almak zorundadır. Kanada vizesi alacak olan kişiler vizelerini seyahat amacına uygun olarak almalıdır. Gaziantep ve çevre illerde ikamet eden kişiler Kanada vizesinin nasıl daha kolay alınacağını merak etmektedir. Bu yazıda Kanada vizesi alacak olan kişiler için Kanada vizenizi Gaziantep’ten almanızın kolay yolu anlatılmıştır.

Gaziantep ve civarında ikamet eden kişiler Kanada vize işlemlerini Kanada vize başvuru merkezinde yapmalıdır. Kanada vize başvuru merkezine başvuru yapacak olan kişiler vize başvurusunun nasıl daha kolay yapılacağını merak etmektedir.

Kanada Gaziantep vize başvurusu yapacak olan kişiler vize başvurusunu yaparken profesyonel destek alabilir. Kanada vize başvurusu için profesyonel destek alacak olan kişiler Gaziantep’de bulunan “My Vize” vize danışmanlık ofisimizi ziyaret edebilir. Gaziantep’te bulunan My Vize Danışmanlık Ofisi’miz profesyonel kadrosu ile Kanada vize başvurusu yapacak olan kişilerin işlemlerini yerine getirmek için birçok kolaylık sağlamaktadır.

My Vize Ofisi yetkilileri talep etmeniz durumunda gerekli olan evrakları hazırlamanıza yardımcı olmaktadır. Profesyonel kadromuz vize başvurusunun başladığı aşamadan vize sonucuna kadar başvuru sahibine destek vermektedir.

Kanada Vizesi Gaziantep Başvuruları İçin Gerekli Evraklar

Kanada’ya seyahat edecek olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının vize muafiyeti bulunmadığından dolayı seyahat amacına uygun vize almalıdır. Gaziantep ve çevresinde ikamet eden ve Kanada vizesi alacak olan kişiler vize işlemlerini yerine getirebilmek için vize evraklarını eksiksiz olarak hazırlamalıdır. Bu yazıda Kanada vizesi alacak olan kişiler için Kanada vizesi Gaziantep başvuruları için gerekli evraklar listesi verilmiştir.

Kanada vizesi için gerekli olan evraklar başvuru sahibinin yaşı, eğitim durumu, mesleği, ikameti gibi durumlar için farklı farklı evrak hazırlamalıdır. Ancak her başvuru için istenen evraklar bulunmaktadır. Her başvuru sahibinin hazırlaması gereken evraklar listesi aşağıda verilmiştir.

Kanada Vizesi Gaziantep başvuruları için gerekli evraklar

 • Kanada vize başvuru formu
 • Kanada vize talep dilekçesi
 • Kanada vize başvuru sahibinin güncel pasaportu
 • Başvuru sahibinin ön ve arka yüz kimlik kartı fotokopisi
 • Kanada’da geçerli seyahat sağlık sigortası
 • Vize başvuru sahibinin adli sicil kaydı
 • Banka hesap dökümü
 • Uçuş rezervasyonları
 • Konaklama rezervasyonları
 • Sağlık raporu
 • Davetiye

Kanada Konsolosluğu yukarıdaki evraklara ek olarak belge talebinde bulunabilir. İstenen evrakların güncel ve eksiksiz olması gerekmektedir.

TOP ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp