Kanada Vizesi, Kayseri

Kanada Vize Başvuru Merkezi, Kayseri 

Kanada Kayseri Fahri Konsolosluğu vize başvurularını kabul edemez ve değerlendiremez. Bu sebeple başvurular Kanada Başkonsolosluğu veya Büyükelçilik tarafından yetkilendirilmiş Vize Başvuru Merkezleri aracılığıyla yapılabilmektedir. My Vize şubelerimiz aracılığıyla vize başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Tüm işlemlerde şubelerimiz vize başvuru sürecinizi yakından takip edecek ve herhangi bir hata olmaksızın sürecin işlemesini de sağlayacaktır.

Kanada vizesi almak isteyen ve Kayseri’de ikamet edenler için Kayseri’de Kanada Vize Başvuru Merkezimiz bulunmaktadır. İletişim bilgilerinden ulaşarak ayrıntılı bilgi alabilir ve vize işlemlerinin yanı sıra ek hizmetler alabilirsiniz. Telefon ve e-mail ile iletişime geçebilir veya bizzat şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

Yazımızla yapmanız gereken tüm işlemlere temel haliyle ulaşılabilmekte. İzlenecek yol, randevu sürecinden gerekli evraklara kadar anlatılmakta. Şubelerimiz aracılığıyla vize alma sürecini kolaylıklı yürütebilirsiniz.

Kanada vizesi alabileceğiniz Kayseri My Vize Merkezi ile Kayseri’nin Melikgazi, Kocasinan, Talas, Develi, Yahyalı, Bünyan, Pınarbaşı, İncesu, Sarıoğlan, Yeşilhisar, Hacılar, Felahiye, Sarız, Özvatan, Akkışla gibi ilçelerinin yanı sıra Sivas, Yozgat, Niğde, Adana, Nevşehir, Adana gibi komşu illerden de hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Kanada Kayseri Vize Randevusu

Kanada vizesi için vize randevusu almak her zaman için daha doğru olacaktır. Vize başvurusu öncesi hazırlık için vakit kazanabileceğiniz ve evraklarınızı tamamlayabileceğiniz bir süre belirlemiş olursunuz. My Vize şubelerimizi arayarak iletişime geçtiğinizde süreç temel hatlarıyla anlatılacak, merak ettiğiniz tüm sorular yanıtlanacak ve ardından mail olarak gerekli tüm evrakların listesi tarafınıza gönderilecektir. Evrakları tamamlamanızın ardından kargo veya şube ziyareti ile evraklarınızı şubemize ulaştırmanız halinde tüm evraklarınız titizlikle kontrol edilecektir. Bu yolla eksik evrak bulunma ihtimali sıfırlanırken aynı zamanda hata olmasına karşın önlem de alınmış olacaktır. Biyometrik Veri Beyanı konusunda vize randevu temsilcileriyle beraber ilerleyebilirsiniz. Böylece daha kolay ve rahat bir şekilde bu süreci atlatabilirsiniz.

Başvurunuz sonuçlandığında pasaport teslimi şubelerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda tüm evraklar da My Vize ile tarafınıza teslim edilir. Bu konuda My Vize seyahat edecek kişilerin gereksiz işlemlerle vakit kaybetmesini istemediği için talebiniz halinde eksiksiz olarak tüm evrak ve pasaportunuzu kargo yolu ile de göndermektedir. Dilerseniz kargoyla dilerseniz bizzat yapacağınız şube ziyaretiyle evraklarınızı ve pasaportunuzu teslim alabilirsiniz.

Kanada Kayseri Vize Başvurusu

Vize başvuru sürecinde öncelikle şubelerimizle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Böylece vizenizin onay alabilmesi için tüm yollar titizlikle izlenir. Başvuru sürecinde ilk olarak yapılması gereken başvuru sahibinin banka hesabında Kanada tarafından belirlenen tutarın bulundurulmasıdır. İkincil öncelik de başvuru sahibinin mesleki bilgi ve belgelerinin temin edilmesidir. Başvuru sahibi şirket çalışanıysa ek evraklar gerekmektedir.

Gerekli belgelerin hazırlığı konusunda yazımızda bulunan gerekli evraklar konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Şubelerimizle iletişime geçerek ayrıntılı evrak listesine erişebilirsiniz. Kayseri şubemizi bizzat ziyaret ederek de bu evraklarla ilgili ayrıntı bilgi alabilirsiniz.

Evrak listesindeki tüm evrakların gerekli kurum ve kuruluşlar tarafından onaylanması gerekmektedir. Evrak onaylatma sürecinde uzman çalışanlarımızla çalışarak hızlı ve eksiksiz bir şekilde süreci yönetebilirsiniz. Bazı durumlarda Kanada Büyükelçiliği inceleme sırasında ek evrak talebinde bulunabilir. Böyle bir durumun oluşması halinde Kayseri şubemizle beraber ek evrakları tamamlayabilirsiniz.

Vize işlemleri başlarken evrak hazırlığında ilk tamamlamanız gereken vize başvuru formudur. Form çevrimiçi olarak da doldurulabilir. Yalnızca Türkçe kabul edilmemektedir. Bu sebeple My Vize sizin için dil desteği sağlamaktadır.

Kanada Vizenizi Kayseri’den Almanızın Kolay Yolu

Kanada vize işlemleri başlangıçta vize türünün belirlenmesiyle başlar ve kapsamlı bir evrak hazırlama süreciyle devam eder. Hazırlık süreci yardımsız yürütülemeyecek kadar karmaşık olabilir. Vize Merkezi olan My Vize ile kolaylıkla hazırlık sürecinizi tamamlayabilirsiniz. Vize başvurusunda bulunmanın ve kolayca almanın Kayseri’deki adresinden yardım alarak rahatlıkla vizenizle alakalı tüm adımları halledebilirsiniz.

Kolaylıkla vize almak isteyenler tüm evrakları bireysel olarak hazırlamanın ve günlerce uğraşmanın anlamsız olduğunu bilirler. Vize başvuru formu ile başlayan başvuru süreci birçok aşamadan oluşur. Vize evrakları teslim edildikten sonra dahi ek evraklar talep edilebilir. My Vize bu yolculukta yalnız olmak istemeyenler için tüm aşamalarda destekçidir. En ufak bir sorunda saatlerce araştırma yapma gerekliliğini ortadan kaldırır. Telefonla, şahsen veya mail yoluyla kolayca şubelerimize ulaşabilir ve Kanada vizenizin Kayseri şubemizde hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz. Vize Başvuru Merkezi bu sürece karar aşamasından hemen sonra dahil olur ve pasaportunuz geri gelene kadar destekçinizdir. Vize reddi ihtimalini en aza indirir. Eğer ülkenin taleplerine uyuyorsanız bunu evraklarınızda en doğru şekilde göstermenizin yolunu açar.

Kanada Vizesi Kayseri Başvuruları İçin Gerekli Evraklar
 Kanada Vizesi Kayseri başvuruları için birçok evrak gerekmektedir. My Vize yardımıyla ayrıntılı evrak listesine erişebilirsiniz.

  • En az 6 ay için geçerli olan bir pasaportunuz olması gerekmektedir. Kanada’ya giriş yapılacak tarihten itibaren en az 6 ay geçerli bir pasaport bulunması zorunludur.
  • Dört ta ne vesikalık fotoğraf gerekir. Fotoğrafların tümünün arkasında ad, soyad ve doğum tarihi yazmalıdır. Fotoğraflar yüksek kalite ve siz olduğuna şüphe getirmeyecek şekilde olmalıdır.
  • Doldurduğunuz Kanada vize başvuru formunun da evraklarınızın arasında bulunması gerekmektedir. My Vize şubelerimiz ile hataya yer olmaksızın doldurmanıza yardım edilecektir.
  • 18 yaş üzeri tüm ziyaretçiler için Ek Aile bilgi Formu gerekmektir. Form vize başvuru merkezimiz tarafından size teslim edilecek ve uzman eşliğinde gerektiği gibi doldurmanız sağlanacaktır.
  • Öğrenim ve iş geçmişi formu gerekmektedir. 18 yaş üzeri kişiler için gereklidir. My Vize uzmanları size formu teslim edecek ve doldururken hataya yer bırakmamak adına size eşlik edecektir.
  • Kanada Vize ücretini yatırdığınıza dair dekontunuzun aslı, turistik vize giriş ücreti, başvuru ücretlerinin yatırılmış olması gereklidir. Vize Merkezi Kayseri şubemiz size hesap numaraları konusunda yardım edecektir.
  • İyi Niyet Mektubu gereklidir. Mektubun doldurulmasında kullanılacak üslup da dahil olmak üzere uzman ekip sizi yönlendirecektir.
  • Savcılıktan alınan İyi Hal kağıdı evraklarınızın arasında olmalıdır.
  • Diplomalarınız ve öğrenci belgeleriniz gereklidir.
  • Eğitim sertifikaları ve belgeleri, aile belgeleri (evli olmanız halinde), mali durum belgeleri de evraklarınızın arasında olmalıdır.

My Vize bu komplike vize sürecini sizin için en kolay ve keyifli hale getirmek için uzman ekibi ve şubeleriyle yanınızdadır.

TOP ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp