×

Categories

FORGOT YOUR DETAILS?

Rusya Vizesi, Antalya

Rusya Vize Başvuru Merkezi, Antalya

Rusya’ya seyahat etmek isteyen kişiler seyahatlerini gerçekleştirebilmek için Rusya vizesi almalıdır. Rusya vizesi alacak olan kişiler ve Antalya civarında ikamet eden kişiler Rusya vizesinin nasıl alınacağını merak etmektedir. Antalya ve civarında ikamet eden ve Rusya vizesi alacak olan kişiler için Rusya vizesi Antalya hakkında bilgi verilmiştir.

Rusya vizesini Antalya civarından yapacak olan kişiler vize türünü doğru bir şekilde seçmelidir. Kısa süreli Rusya vize başvuruları Rusya vize başvuru merkezlerine ya da Rusya temsilciliklerin yapılmalıdır. Uzun süreli Rusya vize başvuruları ise Rusya temsilciliklerine yapılmalıdır.

Rusya vizesi Antalya ve civarından alan kişiler vize başvurularını yerine getirmek için randevu alınmalıdır. Randevu tarihine kadar gerekli olan Rusya vizesi evrakları hazırlanmalıdır. Hazırlanan Rusya vize evrakları randevu tarihinde yetkililere teslim edilmelidir.

Rusya vizesi Antalya başvurusu yapacak olan kişiler, kısa süreli başvurularını Rusya’nın Antalya civarından bulunan vize başvuru merkezlerine yada Rusya temsilciliklerine yapmalıdır. Uzun süreli Rusya vize başvuruları ise Antalya’ya en yakın Rusya temsilciklerine yapılmalıdır.  

Rusya seyahat edecek olan ve Antalya civarında ikame eden kişiler başvuruları için MyVize Ofisi’nden destek alabilmektedir.

Rusya Antalya Vize Randevusu

Rusya’ya belirli bir nedenden dolayı seyahat edecek olan kişiler, Rusya seyahatini gerçekleştirebilmek için vize almalıdır. Rusya vizesi alacak olan kişiler vize başvurularını yerine getirmek için Rusya vize randevusu almalıdır. Rusya vizesi alacak olan ve Antalya civarında ikamet eden kişiler için Rusya Antalya vize randevusu hakkında bilgi verilmiştir.

Rusya’ya seyahat edecek olan kişiler işlemlerini yerine getirebilmek için Rusya vize randevusu almalıdır. Rusya vizesi alacak ve Antalya civarında ikamet eden kişiler, Rusya Antalya vize randevusu almalıdır. Rusya vize randevusu alacak olan kişiler randevularını aşağıdaki gibi alabilir.

 • Kısa süreli Rusya vize başvurusu ve Antalya civarında ikamet eden kişiler vize randevusunu Rusya vize başvuru merkezlerinden ya da Rusya temsilciliklerinden almalıdır. Temsilcilik ya da vize başvuru merkezi ile iletişime geçerek randevunuzu alabilirsiniz.
 • Uzun Süreli Rusya vize başvurusu yapacak olan kişiler ve Antalya civarında ikamet eden kişiler vize randevusunu Rusya temsilciliklerinden almalıdır. Rusya vizesi alacak ve Antalya civarında ikamet eden kişiler Antalya’ya en yakın Rusya temsilciliğinden randevu almalıdır.

Rusya Antalya Vize Başvurusu

Rusya’ya seyahat edecek olan kişiler, Rusya seyahatlerini yasal olarak gerçekleştirebilmek için vize alması gerekmektedir. Rusya vizesi alacak ve Antalya civarında ikamet eden kişiler Rusya Antalya vize başvurusu hakkında bilgi sahibi olmak istemektedir. Bu yazıda Rusya vizesi alacak olan ve Antalya civarında kişiler için Rusya Antalya vize başvurusu hakkında bilgi verilmiştir.

Rusya Antalya vize başvurusu aşağıdaki şekilde yapılabilmektedir.

 • Rusya vizesi alacak olan kişiler öncelikle Rusya vize türünü belirlemelidir.
 • Rusya vize türünü belirleyen kişiler, Rusya vize başvurusu için randevu almalıdır.
 • Rusya vizesi alacak olan kişiler kısa süreli Rusya vize başvuruşlarını Rusya vize başvuru merkezlerine ve Rusya temsilciliklerine yapabilir. Uzun süreli Rusya vize başvuruları ise Rusya temsilciliklerine yapılmalıdır. Başvurularınız için Antalya’ya en yakın vize başvuru merkezinden ya da Rusya temsilciliğinden randevu alabilirsiniz.
 • Rusya vizesi alacak olan kişiler randevu tarihine kadar gerekli olan vize evraklarını hazırlamalıdır.
 • Rusya Antalya vize başvurusu yapacak olan kişiler hazırlamış olduğu Rusya vize evraklarını Rusya yetkililere teslim etmelidir.

Antalya ve civarında ikamet eden ve Rusya vize başvurusu yapacak olan kişiler, Rusya vize başvurusunu yapabilmek için MyVize vize danışmanlık şirketinden destek alabilir.

Rusya Vizesi Antalya Başvuruları İçin Gerekli Evraklar

Rusya vizesi alacak olan kişiler seyahatini gerçekleştirmek için vize başvurusu yapmalıdır Rusya vize başvurusu yapacak olan ve Antalya civarında ikamet eden kişiler Rusya vizesi için gerekli evrakları hazırlamalıdır. Rusya vizesi alacak olan kişiler gerekli olan Rusya vize evraklarını merak etmektedir. Bu yazıda Antalya ve civarında ikamet eden kişiler için Rusya vizesi Antalya başvuruları için gerekli evraklar listesi verilmiştir.

Rusya vizesi Antalya başvuruları için hazırlanması gereken Rusya vize evrakları kişinin durumuna, Rusya vize türüne, Rusya’da konaklanacak süreye göre farklılık göstermektedir. Ancak her başvuru sahibinden istenen evraklar bulunmaktadır. Bu evraklar aşağıda listelenmiştir. Rusya vize başvurusunun incelenmesi sırasında her başvuru sahibinden ek belge talep edilebilmektedir.

 • 10 yıl içerisinde çıkarılmış ve vize basımı için boş sayfası olan pasaport,
 • En az 2 adet biyometrik fotoğraf; bu fotoğrafın daha önce hiçbir vize başvurusunda kullanılmamış olması gerekmektedir.
 • Seyahat sağlık sigortası
 • Vize başvuru formu
 • Rusya vize talep dilekçesi
 • Banka hesap dökümü
 • Adli sicil kaydı
 • Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği
 • Kimlik ön ve arka yüz fotokopisi
 • Uçuş rezervasyonları
 • Konaklama rezervasyonları
 • Mesleki belgeler
 • Eğitim belgeleri
 • Davetiye

Rusya Vizenizi Antalya’dan Almanızın Kolay Yolu

Rusya’ya seyahat edecek olan ve Antalya civarında ikamet eden kişiler, seyahat amacına uygun Rusya vizesi almalıdır. Antalya ve civarında ikamet eden ve Rusya vizesi alacak olan kişiler, Rusya vizesinin nasıl kolay yoldan alınacağını merak etmektedir. Bu yazıda Rusya vizesi alacak olan kişiler için Rusya vizenizi Antalya’dan almanızın kolay yolu anlatılmıştır.

Rusya vizesi alacak olan kişiler, Rusya vize başvurusu için profesyonel destek alabilir. MyVize olarak Antalya ve çevresinde ikamet eden kişilere Rusya seyahatleri için vize danışmanlık hizmeti vermekteyiz.  Rusya vizesi alacak olan kişiler MyVize Ofislerimiz ile iletişime geçerek destek alabilir.

MyVize olarak Rusya vize başvurusunun her aşamasında başvuru yapacak olan kişinin yanındayız. Rusya vize başvurusu yapacak olan kişilerin vize başvuru formu doldurulmasından başvurunun sonuçlanmasına kadar evrak hazırlanmasında, randevu alınmasında, gerekli olan rezervasyonların yapılmasında ve diğer tüm işlerde destek sağlanmaktadır.

MyVize Ofislerinden destek alacak olan kişilere Rusya vize başvurusunun olumlu sonuçlanması için her türlü destek verilmektedir. Detaylı bilgi için MyVize ile iletişime geçebilirsiniz.

ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp