×

Archives

Categories

FORGOT YOUR DETAILS?

Danimarka

Danimarka Vize başvurularınızda durumunuza uygun en güncel evrak listesini size en yakın Danimarka Vize Merkezi’ni arayarak ücretsiz olarak isteyin. Temsilcilerimiz ihtiyacınız olan 2021 vize evrak listesi ve vize ücreti hakkındaki teklifi e-posta yoluyla sizlere ücretsiz olarak gönderecektir. Vize Merkezi telefonla vize başvuru randevusu alma hizmeti vermemektedir.

Vize İşlemleri

Danimarka Turistik, Ticari, Aile Birleşimi vize işlemleri

Oturum

Danimarka'da oturum ve çalışma için tüm işlemlerinizi yürütüyoruz.

Vatandaşlık

Danimarka vatandaşı olmak için gerekli işlemler

Konsolosluk

Danimarka Büyükelçiliği, Danimarka Konsolosluğu

Form & Dilekçe

Danimarka vize başvuru formu ve dilekçe örnekleri

Danimarka Vizesi Nasıl Alınır 2021?

Danimarka vizesi alımı sırasında kişiler finansal durumlarını, medeni hallerini, eğitim ve meslek durumlarını belirten evrakları hazırlamak zorundadırlar. Bu evrakların hazırlanmasında dikkat edilmesi gereken nokta hem eksiksiz olması hem de son derece güncel olmasıdır. Danimarka vize işlemleri sırasında herhangi bir sorun olmaması için her belgenin doğru doldurulması da önemlidir. Dil kriterlerine ve online olup olmamasına da özen göstermeniz gerekmektedir.

Vize işlemleri sırasında olası bir sorun yaşandığında vize reddi ile karşılaşabilirsiniz. Aynı zamanda seyahati geciktirecek bir ek evrak talebi ortaya çıkabilir. Böyle durumlarda “Danimarka vizesi nasıl alınır?” sorusu ortaya çıkmaktadır. Bu vize işlemleri konusunda dikkat edilmesi gereken pasaportun süresi ve başvuru belgesinin hazırlanmasıdır.

 

Danimarka Vizesi Alımı

Danimarka vizesi türleri başvuru formunda mutlaka belirtilmesi gereken bir bilgidir. Bu bilginin belirtilmesinde en çok dikkat edilen konu diğer bilgilerle tutarlı olmasıdır. Vize türüne uygun hazırlanmayan evraklar vize reddi için geçerli bir nedendir. Böyle durumlarda Vize Merkezi olarak sizlere tüm vize sürecinde gereken desteği veriyoruz. Vize işlemlerini kısa sürede tamamlıyoruz.

İletişim

Ankara

+90 312 426 66 60
Cinnah Cad. No: 29/A
Çankaya / Ankara

İstanbul Avrupa

+90 212 232 00 88
İnönü Mahallesi
Papa Roncalli Sk.No:13/2
Harbiye / Şişli / İstanbul

İstanbul Anadolu

+90 216 345 44 66
Söğütlüçeşme Cd.
Derici Zeynel Sk.
Karacahan İş Hanı 19/7
Kadıköy/İstanbul

İZMİR

+90 216 345 44 66
Kıbrıs Şehitleri Cd.
Libabe Apt No.:66/2
Alsancak / İzmir

ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp