Kanada Vizesi, İstanbul

Kanada Vize Başvuru Merkezi, İstanbul

İstanbul’dan Kanada vizesi için başvuru yapmak istiyorsanız şubemize iletişim numaraları üzerinden ulaşabilirsiniz ya da şahsen gelip tüm işlemlerinizi hızlı, kolay ve eksiksiz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Sayfamızda İstanbul ofisimize dair tüm iletişim ve adres bilgileri belirtilmiştir. Dilediğiniz yol ile bizlere ulaşabilirsiniz. Kanada vize başvurularınız için  uzmanlarımız, belirlediğiniz  duruma uygun olarak vize başvurunuzu gerçekleştiriyor.  Kanada vizenizi en kısa sürede almanız için yardımcı oluyor.

Kanada  İstanbul Başkonsolosluğu'nun Görev Bölgeleri Nedir?

Afyon, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bolu, İstanbul, Bursa, Kocaeli, Çanakkale, Denizli, Edirne, Eskişehir, Giresun, Gümüşhane, İzmir, Kars, Kastamonu, Kırklareli, Tekirdağ şehirleri Kanada vize işlemleriniz ve diğer konsolosluk işlemleriniz için Kanada İstanbul Başkonsolosluğu görev alanı içinde yer alıyor.

İstanbul Kanada Konsolosluğu Çalışma  Saatleri Nedir?

Başkonsolosluğa girebilmeniz için yanınızda  bir kimlik kartı bulunması gerekiyor.

Konsolosluk Hizmetleri:
Pazartesi - Cuma: 08:30- 12:30

Ticari Hizmetler:
Pazartesi - Perşembe: 08:30 - 12:00 ve 12:30 - 15:15
Cuma: 08:30 - 13:00

Kanada Konsolosluğu Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kanada konsolosluğu İstanbul, kısa süreli Kanada vizeniz için başvurularınızı şahsen kabul etmiyor. Kanada vize başvurusu merkezleri veya seyahat acentaları ile başvuru yapmanız gerekiyor. İstanbul ve çevresindeki şehirlerden birinde yaşıyorsanız Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıysanız ya da Türkiye’de oturum iznine sahip üçüncü bir ülkenin vatandaşıysanız  Kanada vizesi başvurularınız için  Kanada İstanbul Başkonsolosluğu yetki alanı dahilinde değerlendirme yapılıyor.

TOP ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp