×

Categories

FORGOT YOUR DETAILS?

İngiltere Vizesi, İstanbul

İngiltere Vize Başvuru Merkezi, İstanbul

İngiltere Konsolosluğu yapacağınız kısa süreli vize başvurularınız için doğrudan İstanbul İngiltere Konsolosluğu ya da Ankara İngiltere 
Büyükelçiliğinin içerisinde bulunan Konsolosluk bölümünden direkt başvuru yapmanızı istiyor. İngiltere Konsolosluğuna yapacağınız İngiltere vizesi başvurularınız için  randevu almanız gerekiyor. Vize başvurularınız  UKBA tarafından yetkilendirilen İngiltere vize başvuru merkezleri ve İngiltere vize başvurusu merkezleri tarafından yetkilendirilen seyahat acentaları aracılığıyla kabul ediliyor. İngiltere vize başvurunuz  için danışmanlık veriyor olduğumuz şirketimiz ile sorunsuz ve eksiksiz başvuru süreci yaşamanız için hizmet veriyoruz.

İngiltere İstanbul Başkonsolosluğu Görev Bölgesi Nedir?

İngiltere Vize Başvuru Merkezleri, İngiltere vizesi başvurusu yapacaksanız randevu almanızı zorunlu tutuyor. Başvuru merkezinin bulunduğu iller Antalya, Adana, Gaziantep, Ankara, Bursa ve İzmir'dir.

İstanbul İngiltere Konsolosluğu Çalışma Saatleri Nedir?

Pazartesi-Cuma : 08:00 – 12:00 ve 13:00 – 17:00

İngiltere Konsolosluğu Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

İngiltere Konsolosluğu’na İngiltere’ye gitme amacınıza uygun olarak hazırlayacğınız başvuru dosyası içinde online  İngiltere vize başvurusu formu çıktısı, randevu bildirimi, vize ücretinin ödeme e-maili ve evrakların orijinalleri ile fotokopilerinin bulunması gerekiyor. İngiltere vize başvurusu yapacaksanız, başvuru sırasında sunacağınız belgelerin net, eksiksiz ve doğru olması gerekiyor. İngiltere vizesi için başvuru dosyasınızı teslim ederken biometrik parmak izi vermeniz gerekiyor. Dilerseniz tüm bu süreç ile sizin adınıza vize  danışmanlık hizmeti veriyor olan şirketimiz ilgilenebilir. Bu sayede tecrübeli kadromuz ile eksiksiz ve sorunsuz bir başvru süreci geçirebilirsiniz.

ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp