×

Categories

FORGOT YOUR DETAILS?

İspanya

İspanya Vize başvurularınızda durumunuza uygun en güncel evrak listesini size en yakın İspanya Vize Merkezi’ni arayarak ücretsiz olarak isteyin. Temsilcilerimiz ihtiyacınız olan 2021 vize evrak listesi ve vize ücreti hakkındaki teklifi e-posta yoluyla sizlere ücretsiz olarak gönderecektir. Vize Merkezi telefonla vize başvuru randevusu alma hizmeti vermemektedir.

Vize İşlemleri

İspanya Turistik, Ticari, Aile Birleşimi vize işlemleri

Oturum

İspanya'da oturum ve çalışma için tüm işlemlerinizi yürütüyoruz.

Vatandaşlık

İspanya vatandaşı olmak için gerekli işlemler

Konsolosluk

İspanya Başkonsolosluğu, İspanya Büyükelçiliği

Form & Dilekçe

İspanya Vize Başvuru Formu, İspanya Vize Dilekçesi

İspanya Vizesi Nasıl Alınır 2021

İspanya dünyanın en önemli Avrupa devletlerinden biridir. Her yıl İspanya’ya birçok Türk vatandaşının seyahat etmesi gerekmektedir. Bu seyahatler sırasında bordo pasaport ile mensup olan tüm vatandaşların vize alma işlemi zorunlu tutulmaktadır. İspanya vizesi alacak olan kişiler öncelikle geçerli bir pasaporta sahip olmak durumundadırlar. Pasaportları eskimişse yenilemeleri ve eski pasaportları ile birlikte konsolosluğa teslim edilmelidir.

“İspanya vizesi nasıl alınır?” alanında sizlere her zaman için profesyonel bir destek gerekmektedir. Evrak süreci son derece karmaşık olup bu süreçte vize işlemlerinin yapılması için detaylı çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Vize işlemlerinin kusursuz bir şekilde yürümesi ve herhangi bir sorun çıkmaması için mutlaka vize desteği almanız gerekmektedir. İspanya vize işlemleri sırasında oluşabilecek birçok engel bulunmaktadır.

 

İspanya Vizesi Başvurusu

İspanya vizesi alacak olan kişilerin mutlaka başvuru formunu eksiksiz bir şekilde tamamlanması gerekmektedir. Başvuru formu üzerinde İspanya vize türleri arasından en uygun olanını işaretlemeniz ve diğer evraklarınızı da bu vize türüne uygun bir şekilde hazırlamanın son derece önemlidir. Dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan bir diğeri de vize işlemleri sırasında mesleki belgelerinizin eksiksiz olarak dosyanıza eklenmesidir.

Çalışan, ev hanımı, emekli, öğrenci, ş yeri sahibi gibi belirli statülere uygun olarak evraklarınızın hazırlanması gerekmektedir. İspanya vize türleri arasında yer alan turistik, çalışma vizesi, ticaret vizesi, eğitim vizesi gibi farklı bize kategorilerinden de birini seçmeniz gerekmektedir. Vize başvuruları sırasında herhangi bir sorun olmaması için mutlaka büyük bir titizlik göstermeniz gerekmektedir. Vize işlemleri için vize merkezi olarak sizlere gerekli her türlü desteği sunmaya özen gösteriyoruz.

İletişim

Ankara

+90 312 426 66 60
Cinnah Cad. No: 29/A
Çankaya / Ankara

İstanbul Avrupa

+90 212 232 00 88
İnönü Mahallesi
Papa Roncalli Sk.No:13/2
Harbiye / Şişli / İstanbul

İstanbul Anadolu

+90 216 345 44 66
Söğütlüçeşme Cd.
Derici Zeynel Sk.
Karacahan İş Hanı 19/7
Kadıköy/İstanbul

İZMİR

+90 216 345 44 66
Kıbrıs Şehitleri Cd.
Libabe Apt No.:66/2
Alsancak / İzmir

ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp