×

Archives

Categories

FORGOT YOUR DETAILS?

Litvanya

Litvanya Vize başvurularınızda durumunuza uygun en güncel evrak listesini size en yakın Litvanya Vize Merkezi’ni arayarak ücretsiz olarak isteyin. Temsilcilerimiz ihtiyacınız olan 2020 vize evrak listesi ve vize ücreti hakkındaki teklifi e-posta yoluyla sizlere ücretsiz olarak gönderecektir. Vize Merkezi telefonla vize başvuru randevusu alma hizmeti vermemektedir.

Vize İşlemleri

Litvanya Turistik, Ticari, Aile Birleşimi vize işlemleri

Oturum

Litvanya'da oturum ve çalışma için tüm işlemlerinizi yürütüyoruz.

Vatandaşlık

Litvanya vatandaşı olmak için gerekli işlemler

Konsolosluk

Litvanya Büyükelçiliği, Litvanya Konsolosluğu

Form & Dilekçe

Litvanya vize başvuru formu ve dilekçe örnekleri

Litvanya Vizesi Nasıl Alınır 2021?

Litvanya seyahati konusunda kişilerin vize alma zorunluluğu seyahatin gecikmesine neden olabilecek bir durumdur. Seyahatin ertelenmemesi için kişilerin mutlaka Litvanya vizesi işlemlerine seyahatten en az 1 ay öncesinden başlaması gerekmektedir. Vize işlemlerinde bir sorun olmaması için de önceden güncel evrak listesi hakkında bilgi edinmek gerekmektedir. “Litvanya vizesi nasıl alınır?” sorusunun yanıtını merak ediyorsanız bu konuda profesyonellerden hizmet alabilirsiniz.

Litvanya vize işlemlerinde başvuru formu ve pasaport büyük bir öneme sahiptir. Bu süreçte kişilerin mutlaka geçerli bir pasaportunun olması gerekmektedir. Eskiden kullanılan pasaportların da mutlaka vize dosyasına dâhil edilmesi gerekmektedir. Litvanya vize işlemleri konusunda profesyonel olarak yardım almak bu süreci daha kolay bir şekilde atlatmanıza yardımcı olacaktır.

 

Litvanya Vize Türleri Neler?

Litvanya vizesi türleri içerisinde en çok turistik vize tercih edilmektedir. Bununla birlikte öğrenci değişim programları için de uzun dönem vizelere başvurulmaktadır. Aile ve arkadaş ziyareti vizeleri de başvuru yapılan vizeler arasında yer almaktadır. Litvanya vizesi almak isterseniz Vize Merkezi olarak sizlere gerekli tüm destekleri sağlamaktayız. Vize işlemlerinde her türlü yardımı bizlerden alabilirsiniz.

İletişim

Ankara

+90 312 426 66 60
Cinnah Cad. No: 29/A
Çankaya / Ankara

İstanbul Avrupa

+90 212 232 00 88
İnönü Mahallesi
Papa Roncalli Sk.No:13/2
Harbiye / Şişli / İstanbul

İstanbul Anadolu

+90 216 345 44 66
Söğütlüçeşme Cd.
Derici Zeynel Sk.
Karacahan İş Hanı 19/7
Kadıköy/İstanbul

İZMİR

+90 216 345 44 66
Kıbrıs Şehitleri Cd.
Libabe Apt No.:66/2
Alsancak / İzmir

ÜST