FORGOT YOUR DETAILS?

Yunanistan Bodrum Konsolosluğu

Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosu Kimdir?

Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosluğu, Türkiye’de bulunan Yunanistan temsilciliklerindendir. Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosluğu’nu yöneten ve sorumlu olan kişiler Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosudur. Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosunun kim olduğu merak edilmektedir. Bu yazıda Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosunun kim olduğunu merak edenler için “Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosu Kimdir?” sorusunun cevabı verilmiştir.

Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosunun kim olduğuna dair bir bilgi bulunmamaktadır. Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosu, Yunanistan’ın Türkiye ile arasındaki ticari ilişkileri geliştirmesini amaçlamaktadır. Bodrum ve çevresinde Yunanistan adına yeni yatırım alanı ve ticari işbirliklerinin ortaya çıkmasını amaçlamaktadır.

Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosunun temel amacı Yunanistan ile Bodrum arasındaki ticari arasındaki ilişkileri geliştirmesini amaçlamaktadır. Bu nedenle Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosu bölgedeki önemli kişiler arasından seçilmektedir.

Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosu bölgedeki önemli iş adamları arasından, eski siyasetçiler, turizmciler, bölgenin önemli isimleri arasından seçilmektedir. Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosu görev bölgesi içerisinde Yunanistan ticaretini arttırmayı ve Yunanistan ile Türkiye arasında yeni ticari ilişkilerin ortaya çıkarılmasını amaçlamaktadır. Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosu hakkında detaylı bilgi almak için Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosluğu ile iletişime geçebilirsiniz.

Yunanistan Vatandaşlık İşlemleri ile ilgili bilgi almak için bizi arayınız.

Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosluğu Vize İşlemleri

Yunanistan’a seyahat etmek isteyen ve Bodrum çevresinde ikamet eden kişiler başvurularını Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosluğu’na yapabilir. Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosluğu’na vize başvurusu yapacak olan kişiler vize işlemlerini merak etmektedir. Bu yazıda Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosluğu vize işlemleri hakkında bilgi verilmiştir.

Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosluğu vize işlemleri aşağıda verilmiştir.

  • Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosluğu vize işlemleri için öncelikle seyahat amacına uygun vize türü belirlenmelidir.
  • Vize türünü belirleyen kişiler, Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosluğu’ndan randevu almalıdır. Randevular Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosluğu ile iletişime geçilerek alınabilir.
  • Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosluğu vize randevusu alan kişiler randevu tarihine kadar gerekli olan vize evraklarını eksiksiz olarak hazırlamalıdır.
  • Hazırlanan Yunanistan vize evrakları randevu tarihinde Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosluğu’na teslim edilmelidir.
  • Başvurular kabul edildikten sonra incelemeye alınmaktadır. Ancak Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosluğu’nun vize başvurularını inceleme yetkisi yoktur. Başvurular Yunanistan BaşFahri Konsolosluğu ve Yunanistan Büyükelçiliği tarafından incelenmektedir.

Yunanistan vize işlemleri yukarıdaki gibi yapılabilmektedir. Başvuruda bulunacak olan kişiler Yunanistan Ankara Büyükelçiliği ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir.

Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosluğu Vize Başvurusu

Yunanistan’a seyahat etmek isteyen kişiler Yunanistan seyahatlerini gerçekleştirebilmek için vize almalıdır. Bodrum ve çevresinde bulunan kişiler Yunanistan vize başvurularını Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosluğu’na yapabilir. Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosluğu vize başvurusu yapacak olan kişiler başvurular hakkında bilgi sahibi olmak istemektedir. Bu yazıda Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosluğu vize başvurusu yapacak olan kişiler için Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosluğu vize başvurusu hakkında bilgi verilmiştir.

Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosluğu vize başvurusu yapacak olan kişiler öncelikle Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosluğu’ndan randevu almalıdır. Randevu tarihinde kadar gerekli olan vize evrakları hazırlanmalı ve randevu tarihinde yetkililere teslim edilmelidir. Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosluğu vize başvurusu yapacak olan kişilerin yerine getirmesi gereken şartlar aşağıda verilmiştir.

  • Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosluğu vize başvurusu yapacak olan kişiler gerekli olan vize evraklarını eksiksiz olarak hazırlamalıdır.
  • Başvuru yapacak olan kişiler Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosluğu’na maddi durumunun seyahat için yeterli olduğunu kanıtlamalıdır.
  • Başvuru yapacak olan kişiler randevu tarihini kaçırmamalıdır.
  • Başvuru yapacak olan kişilerin adli sicilinin temiz olması gerekmektedir.
  • Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosluğu vize başvurusu yapacak olan kişiler, Bodrum Fahri Konsolosluğu’na seyahat amacını kanıtlamalıdır.

Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosluğu Vize Randevusu

Yunanistan’a belirli bir nedenden dolayı seyahat edecek olan kişilerin vize muafiyeti bulunmuyorsa vize almalıdır. Yunanistan ile Türkiye arasında vize muafiyeti anlaşması bulunmadığından dolayı Yunanistan’a seyahat edecek olan kişilerin vize alması gerekmektedir. Yunanistan vizesi alacak olan kişilerin yerine getirmesi gereken bazı şartlar bulunmaktadır. Bu şartlardan birisi ve en önemlisi ise Yunanistan vize başvurusu için randevu alınmasıdır. Aşağıda Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosluğu vize randevusu hakkında bilgi verilmiştir.

Yunanistan vizesi alacak olan kişiler öncelikle Yunanistan vizesi için randevu almalıdır. Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosluğu’ndan randevu alacak olan kişiler Yunanistan temsilciliği ile iletişime geçerek randevu işlemini yapabilir.

Yunanistan vize başvurusunu Bodrum Fahri Konsolosluğu’na yapacak olan kişilerin başvuruları için randevu alması gerekmektedir. Randevu alan kişiler Yunanistan vize randevusu tarihini kaçırmamalıdır. Randevu tarihini kaçıran kişilerin işlemleri yapılmayabilir. Başvuru sahibinin bu durumda yeniden Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosluğu vize randevusu alması gerekebilir.

Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosluğu’ndan alınan randevusunu kaçıran kişiler için bu durum vakit kaybı ve seyahat planının aksaması anlamına gelir. Detaylı bilgi için Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosluğu ile iletişime geçebilirsiniz.

Yunanistan Vize Reddi ile ilgili bilgi almak için bizi arayınız.

Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosluğu Adres Ve İletişim Bilgileri

Yunanistan konsolosluk işlemi olan ve Bodrum civarında ikamet eden kişiler işlemlerini Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosluğu’na yapabilmektedir. Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosluğu’na işlem yapacak olan kişiler, Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosluğu adres ve iletişim bilgilerini merak etmektedir. Bu yazıda Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosluğu’nda işlem yapacak olan kişiler için Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosluğu adres ve iletişim bilgileri verilmiştir.

Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosluğu Adres

Bitez Mahallesi, Kanuni Sultan Süleyman Caddesi, No: 84, Daire: 13, Kapı No: 4, Posta Kodu: 48470, Bodrum/Muğla

Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Telefon Numarası: 0 (850) 346 84 93

Çalışma Saatleri: Hafta içi her gün 08.30 ile 17.00 arasında hizmet vermektedir.

Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosluğu’nda işlem yapacak olan kişiler işlemlerini Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosluğu’nda yapabilir. Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosluğu ile iletişime geçilerek işlemler hakkında detaylı bilgi alınabilir. Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosluğu ile iletişime geçen kişiler Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosluğu’na görüş, öneri ve şikayetlerini bildirebilir. Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosluğu’na Yunanistan Bodrum Fahri Konsolosluğu çalışma saatleri dışında ulaşım sağlanamamaktadır.

ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp