FORGOT YOUR DETAILS?

Yunanistan Vizesi, Edirne

Yunanistan Vize Başvuru Merkezi, Edirne

Yunanistan’a seyahat edecek olan kişiler ve Edirne’de ikamet eden kişiler, Yunanistan vizesi Edirne hakkında bilgi sahibi olmak istemektedir. Bu yazıda Yunanistan’a seyahat edecek olan kişiler ve vize başvurusu yapacak olan kişiler için Yunanistan vizesi Edirne başvuruları için bilgi verilmiştir.

Yunanistan vizesi alacak olan kişiler, Yunanistan vizesi Edirne başvurularını Yunanistan vize başvuru merkezlerine ve Yunanistan’ın Türkiye temsilciliklerine yapabilmektedir. Yunanistan vize başvuruları aşağıdaki yerlere yapılabilir.

 • Kısa süreli Yunanistan vizesi Edirne başvuruları Yunanistan vize başvuru merkezlerine yapılabilir. Türkiye’de yetkilendirilmiş vize başvuru merkezi VFS Global şirketine yapılabilir.
 • Uzun süreli Yunanistan vize başvuruları ise Yunanistan’ın Türkiye temsilciliklerine yapılabilir. Başvuru yapacağınız Türkiye temsilcilikleri Yunanistan Ankara Büyükelçiliği ve Yunanistan İstanbul Başkonsolosluğu’dur.

Yunanistan vizesi Edirne başvuruları için randevu alınması gerekmektedir. Randevu tarihine kadar Yunanistan vizesi için gerekli olan evraklar eksiksiz olarak hazırlanmalıdır. Yunanistan vizesi Edirne başvurusu yapacak olan kişiler, Yunanistan’da bulunduğu süre boyunca masraflarını karşılayacak ekonomik durumunun olması gerekmektedir. Ayrıca Yunanistan vizesi Edirne başvuruları için Yunanistan’da geçerli seyahat sağlık sigortasının yaptırılması zorunludur.

Yunanistan Edirne Vize Randevusu

Yunanistan’a seyahat edecek olan kişiler, Yunanistan seyahat amacına uygun vizeyi almalıdır. Yunanistan vizesini Edirne’den alacak olan kişiler, Yunanistan vize başvurusu için Yunanistan Edirne vize randevusu almalıdır. Yunanistan Edirne vize randevusu alacak olan kişiler randevu işlemlerinin nasıl yapılacağını merak etmektedir. Bu yazıda Yunanistan Edirne vize randevusu hakkında bilgi verilmiştir.

 • Yunanistan’a kısa süreli olarak seyahat edecek olan kişiler vize başvurularını Yunanistan vize başvuru merkezlerine yapabilir. Yunanistan vize başvuru merkezi VFS Global isimli şirkettir. Randevular bu şirketin internet sitesinden alınmaktadır. Ancak Edirne’de vize başvuru merkezi bulunmamaktadır. Yunanistan Edirne vize randevusu alacak olan kişiler, randevularını online olarak alabilir.
 • Uzun süreli Yunanistan vize başvuruları Yunanistan temsilciliklerine yapılabilir. Yunanistan Edirne vize randevusu da bu temsilciliklerden alınabilir. Ancak Edirne’de Yunanistan vize başvurusu yapabileceğiniz temsilcilik bulunmamaktadır. Yunanistan Edirne vize randevuları, Yunanistan İstanbul Başkonsolosluğu ve Yunanistan Ankara Büyükelçiliği’ne yapılabilir.

Yunanistan Edirne vize başvurusu için randevu almak zorunludur. Randevusuz Yunanistan Edirne vize başvuruları kabul edilmemektedir. Bu nedenle randevu tarihini kaçırmamaya özen göstermelisiniz.

Yunanistan Edirne Vize Başvurusu

Yunanistan’a seyahat edecek olan kişiler, Yunanistan seyahatleri için vize almalıdır. Yunanistan seyahati için vize alacak olan ve Edirne çevresinde ikamet eden kişiler, Yunanistan Edirne vize başvurusunu nasıl yapacağını merak etmektedir. Bu yazıda Yunanistan’a seyahat edecek ve Edirne çevresinde ikamet eden kişiler için Yunanistan Edirne vize başvurusu hakkında bilgi verilmiştir.

 • Yunanistan Edirne vize başvurusu için öncelikle Yunanistan seyahat amacına uygun vize türü belirlenmelidir.
 • Seyahat amacına uygun Yunanistan vize türünü belirleyen kişiler, Yunanistan Edirne vize başvurusu için randevu almalıdır.
 • Yunanistan Edirne kısa süreli vize başvurusu Yunanistan vize başvuru merkezlerine, uzun süreli vize başvuruları Yunanistan temsilciliklerine yapılabilir.
 • Yunanistan vize başvurusu için randevu almış olan kişiler, Yunanistan Edirne vize başvurusu için gerekli olan vize evraklarını hazırlamalıdır.
 • Hazırlanan evraklar randevu tarihinde Yunanistan vize başvurusu yapılacak olan yere teslim edilmelidir.
 • Yunanistan vize başvurusu randevu tarihinde biyometrik veriler verilmelidir.

Yunanistan Edirne vize başvurusu yapacak olan kişiler, gerekli olan vize evraklarını eksiksiz ve Yunanistan temsilciliğinin istediği sırada hazırlamalıdır. Bu nedenle Yunanistan Edirne vize başvurunuz reddedilebilir.

Yunanistan Vizesi Edirne Başvuruları İçin Gerekli Evraklar

Yunanistan’a seyahat etmek isteyen ve Edirne çevresinde ikamet eden kişiler, Yunanistan vizesi başvurusu için gerekli olan evrakları hazırlamalıdır. Yunanistan vizesi Edirne başvurusunda bulunacak olan kişiler gerekli olan Yunanistan Edirne vize evraklarını merak etmektedir. Bu yazıda Yunanistan vizesi Edirne başvuruları için gerekli evraklar listesi verilmiştir.

Yunanistan Edirne vize başvurusu için gerekli olan evraklar, Yunanistan vize türüne göre farklılık göstermektedir. Ayrıca Yunanistan Edirne vize başvurusu yapacak olan kişilerin yaşı, eğitim durumu, mesleği gibi durumlar başvuru evrakları için belirleyici özelliktedir.

 • Yunanistan vize başvuru formu
 • Yunanistan vize talep dilekçesi
 • Başvuru yapacak olan kişinin pasaportu
 • Yunanistan vize başvurusu yapacak olan kişinin kimlik fotokopisi
 • Yunanistan vize başvurusu yapacak olan kişilerin banka hesap dökümü
 • Adli sicil kaydı
 • Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği
 • Başvuru sahibinin sağlık sigortası
 • Yunanistan ulaşım rezervasyonu
 • Yunanistan konaklama rezervasyonu

Yunanistan’a seyahat edecek olan kişilerden yukarıdaki evraklara ek belge talep edebilir. Yunanistan Edirne vize başvurusu yapacak olan kişiler, Yunanistan’ın temsilcikleri ile iletişime geçerek başvuru için detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yunanistan Vizenizi Edirne’den Almanızın Kolay Yolu

Yunanistan vizesi alacak olan kişiler, Yunanistan vizesini Edirne’den alacak ise Yunanistan vizesini Edirne’den almanın kolay yolunu araştırmaktadır. Bu yazıda Yunanistan vizesini Edirne’den alacak olan kişiler için “Yunanistan vizenizi Edirne’den almanızın kolay yolu” hakkında bilgi verilmiştir.

Yunanistan vizesini Edirne’den alacak olan kişiler vize başvurularını Yunanistan vize başvuru merkezlerine ya da Yunanistan temsilciliklerine yapabilir. Yunanistan Edirne vize başvurusu için gerekli olan evraklar hazırlanmalı, randevu alınmalı, gerekli olan sigortalar ve rezervasyonlar yapılmalıdır. Başvuru yapacak olan kişiler bu aşamalar ile uğraşmak istemiyor ise profesyonel vize danışmanlık hizmeti alabilir.

My Vize olarak Yunanistan vize başvurusu yapacak olan kişilere vize danışmanlık hizmeti verilmektedir. Yunanistan vizesini Edirne’den alacak olan kişiler vize başvurusu için profesyonel destek almak istiyor ise My Vize internet sitesinden ya da My Vize Ofisleri ile iletişime geçerek destek alabilir.

My Vize olarak Yunanistan Edirne vize başvurusu yapacak olan kişilere gerekli olan vize evraklarının hazırlanmasından Yunanistan Edirne vize başvurusu sonuçlanana kadar Yunanistan Edirne vize başvurusu yapacak olan kişilere her aşamada destek olunmaktadır.

ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp