FORGOT YOUR DETAILS?

Yunanistan Vizesi, Gaziantep

Yunanistan Vize Başvuru Merkezi, Gaziantep

Yunanistan’a seyahat edece kolan ve Gaziantep çevresinde yasal olarak ikamet eden kişiler, Yunanistan vizesi Gaziantep başvurusu hakkında bilgi sahibi olmak istemektedir. Bu yazıda Yunanistan vizesi alacak olan kişiler için Yunanistan vizesi Gaziantep başvurusu hakkında bilgi verilmiştir.

Yunanistan Gaziantep vize başvuruları yapacağını vize başvuru türüne göre farklılık göstermektedir. Kısa süreli Yunanistan vize başvuruları ve uzun süreli Yunanistan vize başvuruları farklı yerlere yapılmaktadır.

Kısa süreli Yunanistan vizeleri 90 günü geçmeyen Yunanistan vizesidir. Kısa süreli Yunanistan vizesi Gaziantep başvurusu yapacak olan kişiler, Yunanistan vizesi Gaziantep başvurularını Yunanistan vize başvuru merkezlerine yapabilir.

Uzun süreli olan ve 90 günü geçen Yunanistan vize başvuruları Türkiye’de bulunan Yunanistan temsilciliklerine yapabilir. Gaziantep’te Yunanistan vize başvurusu yapabileceğiniz bir temsilcilik bulunmamaktadır. Başvurular Yunanistan’ın Ankara Büyükelçiliği ve Yunanistan İstanbul Başkonsolosluğu’na yapılabilmektedir.

Yunanistan vizesi Gaziantep başvuruları için randevu alınması gerekmektedir. Randevu alarak başvuru yapacak olan kişiler, randevu tarihine kadar gerekli olan vize evraklarını eksiksiz bir şekilde hazırlayarak yetkililere teslim etmelidir. Yunanistan vizesi Gaziantep başvurularını inceleme ve değerlendirme yetkisi Yunanistan Ankara Büyükelçiliği ve Yunanistan İstanbul Başkonsolosluğu’na yapılabilir.  

Yunanistan Gaziantep Vize Randevusu

Yunanistan’a seyahat edecek olan kişiler, Yunanistan seyahat amacına uygun olarak vize almalıdır. Yunanistan vizesi alacak olan ve Gaziantep çevresinde ikamet eden kişiler, Yunanistan vize randevusu almalıdır. Bu yazıda Yunanistan Gaziantep vize başvurusu yapacak olan kişiler için Yunanistan Gaziantep vize randevusu hakkında bilgi verilmiştir.

Yunanistan Gaziantep vize başvurusu yapacak olan kişiler, Yunanistan Gaziantep vize randevusunu farklı yerlere yapabilmektedir. Yunanistan Gaziantep vize randevusu aşağıdaki yerlere yapılabilmektedir.

 • Kısa süreli Yunanistan vize başvuruları, Yunanistan vize başvuru merkezi olan VFS Global isimli şirkete yapılmaktadır. Randevular da bu başvuru merkezlerine yapılabilmektedir. Yunanistan Gaziantep vize randevusu VFS Global internet sitesine kayıt olarak alınmaktadır.
 • Uzun süreli Yunanistan vize başvuruları Yunanistan Ankara Büyükelçiliği ve Yunanistan İstanbul Başkonsolosluğu’na yapılabilmektedir. Başvurular için randevu alma işlemi de bu temsilciliklere yapılabilmektedir. Yunanistan Gaziantep vize randevusu almak için başvuru yapacağınız temsilcilik ile iletişime geçmelisiniz.

Yunanistan vize başvurusu randevusuz olarak kabul edilmediğinden dolayı randevu tarihini kaçırmamaya özen göstermelisiniz. Yunanistan Gaziantep vize randevusunu kaçıran kişilerin işlemleri yapılmayabilir. Başvuru için tekrardan Yunanistan Gaziantep vize randevusu almanız gerekecektir.

Yunanistan Gaziantep Vize Başvurusu

Yunanistan’a belirli bir amaçla seyahat edecek olan kişiler, Yunanistan seyahat amacına uygun vize almalıdır. Gaziantep ve çevresinde ikamet eden ve Yunanistan vizesi alacak olan kişiler Yunanistan Gaziantep vize başvurusu işlemleri hakkında bilgi sahibi olmak istemektedir. Bu yazıda Yunanistan vizesi alacak olan kişiler için Yunanistan Gaziantep vize başvurusu hakkında bilgi verilmiştir.

 • Yunanistan Gaziantep vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle seyahat amacına uygun olan Yunanistan vize türü belirlenmelidir.
 • Yunanistan Gaziantep vizesi başvurusu yapacak olan kişiler kısa süreli vize başvurularını Yunanistan vize başvuru merkezlerine, uzun süreli Yunanistan vize başvurularını ise Yunanistan temsilciliğine yapabilmektedir.
 • Yunanistan Gaziantep vize başvurusu için randevu alınması zorunludur. Randevusuz başvuru kabul edilmemektedir.
 • Randevu tarihine kadar Yunanistan Gaziantep vize başvurusu için gerekli olan evraklar hazırlanmalı ve randevu tarihinde eksiksiz, güncel olarak teslim edilmelidir. Evrakların Yunanistan temsilciliğinin istediği şekilde hazırlanması gerekmektedir.
 • Yunanistan vizesi için gerekli olan evraklar randevu tarihinde yetkililere teslim edilerek başvuru yapılmalıdır.
 • Başvuruları inceleme ve değerlendirme yetkisi Yunanistan’ın Ankara Büyükelçiliği’ne ve Yunanistan İstanbul Başkonsolosluğu’na aittir.

Yunanistan Vizesi Gaziantep Başvuruları İçin Gerekli Evraklar

Yunanistan’a seyahat edecek olan ve Gaziantep’te ikamet eden kişiler, Yunanistan vizesi için gerekli olan evrakları hazırlayarak başvuru yapmalıdır. Yunanistan vizesi Gaziantep başvurusunda bulunacak olan kişiler, Yunanistan vizesi Gaziantep başvurusu için gerekli olan evrakları merak etmektedir. Bu yazıda Yunanistan vizesi Gaziantep başvuruları için gerekil evraklar listesi verilmiştir.

Yunanistan vizesi Gaziantep başvuruları için gerekli olan evraklar, yapılacak olan Yunanistan vize türüne ve başvuru yapacak olan kişinin durumunda göre farklılık göstermektedir. Ancak he başvuru için istenen evraklar bulunmaktadır. Aşağıda Yunanistan vizesi Gaziantep başvuruları için gerekli evraklar bulunmaktadır.

 • Yunanistan vize başvuru formu
 • Yunanistan vize talep dilekçesi
 • Başvuru yapacak olan kişinin pasaportu
 • Yunanistan vize başvurusu yapacak olan kişinin kimlik fotokopisi
 • Yunanistan vize başvurusu yapacak olan kişilerin banka hesap dökümü
 • Adli sicil kaydı
 • Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği
 • Başvuru sahibinin sağlık sigortası
 • Yunanistan ulaşım rezervasyonu
 • Yunanistan konaklama rezervasyonu

Yunanistan’a seyahat edecek olan kişilerden yukarıdaki evraklara ek belge talep edebilir. Yunanistan temsilciliklerinin buna hakkı vardır. Yunanistan Gaziantep vize başvurusu yapacak olan kişiler, Yunanistan’ın temsilcikleri ile iletişime geçerek başvuru için detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yunanistan Vizenizi Gaziantep’ten Almanızın Kolay Yolu

Yunanistan’a seyahatte bulunacak olan kişiler ve Gaziantep çevresinde ikamet eden kişiler, Yunanistan Gaziantep vizesinin nasıl daha kolay alınacağını merak etmektedir Bu yazıda Yunanistan vizesini Gaziantep’ten alacak olan kişiler için Yunanistan vizenizi Gaziantep’ten almanızın kolay yoku hakkında bilgi verilmiştir.

Yunanistan Gaziantep vize başvurusu yapacak olan kişiler, Yunanistan vize başvurusu için randevu almalıdır. Randevu tarihine kadar Yunanistan vizesi için gerekli olan evraklar hazırlanmalıdır. Bu evraklar randevu tarihinde yetkililere teslim edilmeli ve Yunanistan vizesi başvurusu yapılabilir.

Yunanistan vizesini kolay yoldan almak isteyen ve prosedürler ile uğraşmak istemeyen kişiler, Yunanistan vizesi başvurusu için vize danışmanlık ofislerinden destek alabilir. My Vize olarak Yunanistan vizesi başvurusu yapacak olan kişilere danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

My Vize olarak Yunanistan vizesini Gaziantep’ten almak isteyen kişiler için Yunanistan Gaziantep vize başvurusu evraklarının hazırlamasından başvuru sonuçlanana kadar her aşamada destek sağlanmaktadır.

Yunanistan Gaziantep vizesi başvurusu için gerekli olan evrakları hazırlanmakta, vize başvurusu için randevu alınmakta, Yunanistan Gaziantep vize başvurusu sırasında ve başvuru sonuçlanana kadar destek verilmektedir.

ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp