FORGOT YOUR DETAILS?

Yunanistan Vizesi, Kayseri

Yunanistan Vize Başvuru Merkezi, Kayseri

Yunanistan’a belirli bir nedenden dolayı seyahat edecek olan kişilerin Yunanistan vizesi alması gerekmektedir. Kayseri ve çevresinde ikamet eden kişiler, Yunanistan vize başvurusunu nasıl yapacağını merak etmektedir. Bu yazıda Yunanistan vizesi Kayseri başvurusu yapacak olan kişiler için Kayseri’den Yunanistan vizesi başvuru işlemleri hakkında bilgi verilmiştir.

Kayseri ve çevresinde ikamet eden kişiler vize başvurularını aşağıdaki yerlere yapabilir.

 • Uzun süreli Yunanistan vize başvuruları Yunanistan’ın Türkiye’deki diplomatik temsilciliklerine yapabilir. Başvuru yapılabilecek Yunanistan temsilcilikleri Yunanistan Ankara Büyükelçiliği, Yunanistan İstanbul Başkonsolosluğu, Yunanistan İzmir Başkonsolosluğu ve Yunanistan Edirne Başkonsolosluğu’dur.
 • Kısa süreli Yunanistan vize başvuruları ise Türkiye’de yetkilendirilmiş vize başvuru merkezlerine yapılabilir. Türkiye’de yetkilendirilmiş vize başvuru merkezi VFS Global isimli şirkete aittir. Başvurular VFS Global vize başvuru merkezlerine yapılabilir. Kayseri’de başvuru merkezi bulunmamaktadır.

Yunanistan Kayseri vize başvurusu için randevu alınması gerekmektedir. Randevu tarihinde gerekli olan evraklar teslim edilmeli ve Yunanistan vizesi Kayseri başvurusu yapılmalıdır. Randevu tarihinde biyometrik parmak izi verisi verilmelidir. Detaylı bilgi için Yunanistan’ın Türkiye’deki temsilcilikleri ve vize başvuru merkezleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Yunanistan Kayseri Vize Randevusu

Yunanistan’a seyahatte bulunacak olan ve Kayseri çevresinde ikamet eden kişiler seyahatleri için vize almalıdır. Yunanistan vizesinin Kayseri’den alacak olan kişiler, Yunanistan vize randevusu almalıdır. Yunanistan vize randevusu alacak olan kişiler Yunanistan Kayseri vize randevusunu nasıl alacağını merak etmektedir. Bu yazıda Yunanistan Kayseri vize randevusu hakkında bilgi verilmiştir.

Yunanistan Kayseri vize başvurusu için randevu alınmalıdır. Randevusuz Yunanistan Kayseri vize başvurusu kabul edilmemektedir. Yunanistan Kayseri vize randevusu aşağıdaki gibi alınabilmektedir.

Yunanistan vize başvurusu yapacak olan kişiler kısa süreli Yunanistan vize başvuruları için randevularını Yunanistan vize başvuru merkezinden alabilir. Türkiye’de yetkilendirilmiş Yunanistan vize başvuru merkezi VFS Global isimli şirkettir.

Uzun süreli Yunanistan vize başvuruları Yunanistan Konsolosluğu’na yapılabilmektedir. Başvuru için randevular, Yunanistan vize başvurusu yapılacak olan Yunanistan temsilciliğinden alınmalıdır.

Yunanistan vize randevusu almış olan kişiler, Yunanistan Kayseri vize randevusunu kaçırmamaya dikkat etmelidir. Randevusuz işlem yapılmadığı için Yunanistan vize başvuru kabul edilmeyebilir. Bu durumda Yunanistan vize başvurusu yapacak olan kişilerin yeniden Yunanistan Kayseri vize randevusu alması gerekmektedir. Bu durum Yunanistan Kayseri vize başvurusu için yeniden randevu alma anlamına gelmektedir.

Yunanistan Kayseri Vize Başvurusu

Yunanistan’a seyahatte bulunacak olan kişiler, Yunanistan vize başvurusu için vize almalıdır. Kayseri çevresinde ikamet eden ve Kayseri çevresinde ikamet eden kişiler, Yunanistan Kayseri vize başvurusu hakkında araştırma yapmaktadır. Bu yazıda Yunanistan Kayseri vize başvurusu yapacak olan kişiler için Yunanistan Kayseri başvurusu hakkında bilgi verilmiştir.

Yunanistan vize başvuruları Yunanistan temsilciliklerine ve Yunanistan vize başvuru merkezlerine yapılmaktadır. Bunun için öncelikle Yunanistan Kayseri vize başvurusu yapacak olan kişiler vize türünü belirlemelidir. Vize başvurusu yapacak olan kişiler Yunanistan Kayseri vize başvurusunu yapacağı yerden randevu almalıdır. Randevu tarihinde gerekli olan evraklar teslim edilerek Yunanistan Kayseri vize başvurusunu yerine getirebilir.

Yunanistan Kayseri vize başvurusu yapacak olan kişiler aşağıdaki durumlara dikkat etmelidir.

 • Hazırlanan Yunanistan vize evraklarının eksiksiz ve güncel olması gerekmektedir.
 • Yunanistan vize başvurusu için bulaşıcı bir hastalığınızın olmadığını gösteren sağlık raporu alınmalıdır.
 • Yunanistan Kayseri vize başvurusu için Yunanistan’da bulunduğunuz süre boyunca seyahat masraflarının karşılanacağını gösteren banka hesap dökümü,
 • Başvuru yapacak olan kişilerin adli sicil kaydının temiz olması gerekmektedir.
 • Başvuru yapacak olan kişilerin Yunanistan seyahati için herhangi bir engel olmadığının kanıtlanması gerekmektedir.

Yunanistan Vizesi Kayseri Başvuruları İçin Gerekli Evraklar

Yunanistan’a seyahat edecek olan kişiler, Yunanistan seyahatlerini gerçekleştirebilmek Yunanistan vizesi almalıdır. Yunanistan vizesi alacak olan kişiler ve Kayseri’de ikamet eden kişiler, Yunanistan vizesi Kayseri başvuruları için gerekli olan evrakları merak etmektedir. Bu yazıda Yunanistan vizesi kayseri başvurusu yapacak olan kişiler için Yunanistan vizesi kayseri başvuruları için gerekli evraklar listesi verilmiştir.

Yunanistan vizesi Kayseri başvuruları için gerekli evraklar;

 • Eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurulmuş Yunanistan vize başvuru formu
 • Yunanistan vize başvurusunun yapılacağı Yunanistan temsilciliğine hitaben yazılmış vize talep dilekçesi
 • 10 yıl içerisinde çıkarılmış ve geçerlilik süresi seyahat tarihlerini kapsayan pasaport
 • Yunanistan vize başvurusu sahibinin banka hesap dökümü
 • Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği
 • Son 6 ayın adli sicil kaydı
 • Bulaşıcı bir hastalığın olmadığını gösteren sağlık raporu
 • Seyahat sürelerini kapsayan ve Yunanistan’da geçerli olan seyahat sağlık sigortası
 • Yunanistan konaklama rezervasyonları
 • Yunanistan uçuş rezervasyonları

Yunanistan vizesi kayseri başvuruları için gerekli olan evraklar yukarıda verilmiştir. Bu evraklar başvuru sahibinin durumuna ve vize türüne göre farklılık göstermektedir.

Yunanistan Vizenizi Kayseri’den Almanızın Kolay Yolu

Yunanistan’a seyahat edecek olan kişiler ve Kayseri çevresinde ikamet eden kişiler, Yunanistan vizesini almanın kolay yolunu araştırmaktadır. Bu yazıda Yunanistan vizesini Kayseri’den alacak olan iseniz Yunanistan vizenizi Kayseri’den almanızın kolay yolu hakkında bilgi verilmiştir.

Yunanistan vizesini Kayseri’den alacak olan kişiler, başvurularını Yunanistan vize başvuru merkezlerine ya da Yunanistan temsilciliklerine yapılabilmektedir. Yunanistan Kayseri vize başvurusu için randevu alınmalıdır. Randevu tarihine kadar Yunanistan Kayseri vize başvurusu için gerekli evraklar hazırlanmalıdır. Hazırlanan Yunanistan Kayseri vize evraklarının eksiksiz olarak teslim edilmelidir.

Yunanistan vizesini Kayseri’den alacak olan kişiler, Yunanistan Kayseri vize başvurusu için vize danışmanlık şirketlerinden destek alabilir. Yunanistan Kayseri vize başvurusu yapacak olan kişiler My Vize danışmanlık ofisimizden destek alabilir.

My vize ofisimizden destek alacak olan kişilere Yunanistan vizesi Kayseri başvuruları için her aşamada destek olunmaktadır. My Vize olarak Kayseri Yunanistan vize başvurusu yapacak olan kişilerin gerekli evraklarının hazırlanması, randevuların alınması, gerekli olan rezervasyonların yapılması gibi konularda destek olunmaktadır. Yunanistan Kayseri vize başvurusu sonuçlanana kadar başvuru süreci incelenmektedir.

ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp