FORGOT YOUR DETAILS?

Yunanistan Vizesi, Ankara

Yunanistan Ankara vize merkezi web sitemize hoş geldiniz.

Sayın misafirimi Yunanistan Ankara vize merkezi web sitemizde sizler için hazırlanmış olan açıklamaları ayrıntılı bir şekilde inceleyiniz ve Yunanistan için vize almak istiyorsanız bize başvurunuz. Yunanistan’a hangi amaç ile vize başvurusu yapmak isterseniz size bu konuda yardımcı olabiliriz. Yunanistan Ankara vize merkezi olarak siz değerli misafirlerimizi yormadan hızlı bir şekilde vize almalarını sağlıyoruz.

Yunanistan için vize almak istiyorsanız öncelikle Yunanistan Ankara vize merkezi ofisinde bulunan profesyonel takım arkadaşlarımızı arayarak detaylı bilgi almalısınız. Profesyonel takım arkadaşlarım size vize işlemlerinin her aşamasını anlatarak size gerekli olan evrak listesi bilgisini de verirler. Sizin yapmanız gereken işlem istenilen evrakları eksiksiz tamamlamak ve zamanında takım arkadaşlarımıza ulaştırmanız. Ondan sonraki her aşamayı takım arkadaşlarımız sizin adınıza takip eder ve sizi bilgilendirirler.

Yunanistan Vize Başvurusu Ayrıntıları

Yunanistan Ankara vize merkezi takım arkadaşları Yunanistan vizesi ile ilgili istenilen bütün prosedüre hakimdirler. Yunanistan’da Avrupa Birliği üyesi olduğu için Schengene üyedir ve seyahat edilmek istendiğinde bireylerin vizesi olmak zorundadır.

Yunanistan vize başvurusu belgeleri konsolosluk tarafından incelenmektedir. Konsolosluk başvuruyu kabul ettikten hemen sonra biyometrik beyan için vize başvurusu yapan bireyleri konsolosluğa davet eder. Burada biyometrik beyan gerçekleştirildikten hemen sonra vizeniz onaylanır ve elden teslim alabilirsiniz. İşte tüm bu aşamalarınızı vize merkezimizde bulunan takım arkadaşlarımız gerçekleştirmektedir

ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp