FORGOT YOUR DETAILS?

Yunanistan Bursa Fahri Konsolosluğu

Yunanistan Bursa Konsolosu Kimdir?

Yunanistan’ın Türkiye’de bulunan temsilciliği Yunanistan Bursa Fahri Konsolosluğu’dur. Yunanistan Bursa Fahri Konsolosluğu’nun en yetkili ismi ise Yunanistan Bursa Konsolosudur. Bu yazıda Yunanistan Bursa konsolosunun kim olduğunu merak eden kişiler için “Yunanistan Bursa Konsolosu kimdir?” sorusunun cevabı verilmiştir.

Yunanistan’ın Bursa Fahri Konsolosu görev bölgesi arasında yer alan illerde Yunanistan etkinliğini arttırmayı amaçlamaktadır. Görev bölgesi içerisinde bulunan Yunanistan ticaretini geliştirmeyi, Yunanistan ile Türkiye arasında yeni ticari işbirliklerinin yapılmasını, Yunanistan kültürünün Türkiye’de tanıtılmasını amaçlamaktadır.

Yunanistan Bursa Konsolosunun kim olduğuna dair bilgi bulunmamaktadır. Yunanistan’ın Bursa Fahri Konsolosu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler, Yunanistan Bursa Fahri Konsolosluğu ile iletişime geçebilir.

Yunanistan Bursa Fahri Konsolosunun kim olduğuna dair bir bilgi bulunmasa da asıl amacı Bursa çevresinde Yunanistan etkinliğini arttırmayı amaçlamaktadır. Yunanistan Bursa Fahri Konsolosluğu, Yunanistan’ın Bursa çevresinde ikamet eden vatandaşlarına her alanda destek sağlamakta ve sorunlarını çözmek için çalışmaktadır.

Yunanistan Bursa Fahri Konsolosu kimdir? sorusunun cevabı yukarıda verilmiştir. Detaylı bilgi için Yunanistan Bursa Fahri Konsolosluğu ile iletime geçebilirsiniz.

Yunanistan Bursa Fahri Konsolosluğu Vize İşlemleri

Bursa ve çevresinde ikamet eden ve Yunanistan’a seyahat etmek isteyen kişiler seyahatlerini yasal olarak gerçekleştirebilmek için Yunanistan Bursa Fahri Konsolosluğu’na vize başvurusu yapabilir. Bu yazıda Yunanistan’a seyahat etmek isteyen kişiler için Yunanistan Bursa Fahri Konsolosluğu vize işlemleri hakkında bilgi verilmiştir.

Yunanistan Bursa Fahri Konsolosluğu’na seyahat edecek olan kişiler seyahat amacına uygun Yunanistan vizesini seçmelidir. Yunanistan vize başvuruları seyahat amacına uygun yapılmalıdır. Yunanistan vizesini seçen kişiler vize başvurusu için Yunanistan Bursa Fahri Konsolosluğu’ndan randevu almalıdır. Yunanistan Bursa Fahri Konsolosluğu vize başvurusu için randevular Yunanistan Bursa Fahri Konsolosluğu ile iletişime geçerek alabilir. Randevusu Yunanistan Bursa Fahri Konsolosluğu vize işlemi yapılmamaktadır.

Yunanistan Bursa Fahri Konsolosluğu’ndan randevu alan kişiler, randevu tarihine kadar vize için gerekli olan evrakları hazırlamalıdır. Hazırlanan bu evraklar randevu tarihinde yetkililere teslim edilerek Yunanistan Bursa Fahri Konsolosluğu vize işlemleri başlatılabilir.

Yunanistan Bursa Fahri Konsolosluğu vize işlemlerinin nasıl yapılacağı yukarıda belirtilmiştir. Detaylı Yunanistan vize işlemleri hakkında bilgi almak için Yunanistan Bursa Fahri Konsolosluğu ile iletişime geçebilirsiniz.

Yunanistan Bursa Fahri Konsolosluğu Vize Başvurusu

Yunanistan’a seyahat edecek olan kişiler seyahat amacına uygun olan Yunanistan vizesi almalıdır. Bursa ve çevresinde ikamet eden kişiler Yunanistan vize başvurularını Yunanistan’ın Bursa’da bulunan temsilciliğine yapmalıdır. Yunanistan Bursa Fahri Konsolosluğu vize başvurusu yapacak olan kişiler vize başvurusunun nasıl yapılacağını merak etmektedir. Aşağıda Yunanistan vize başvurusu yapacak olan kişiler için başvuru hakkında bilgi verilmiştir.

  • Yunanistan’a seyahat edecek olan kişiler seyahat amacına uygun Yunanistan vizesi seçilmelidir. Yunanistan vizesi seyahat amacına uygun alınmalı evraklar da bu vize türüne göre hazırlamalıdır.
  • Yunanistan vizesi türlerini seçen kişiler Yunanistan Bursa Fahri Konsolosluğu’na başvuru yapmak için Yunanistan Bursa Fahri Konsolosluğu’ndan randevu alınmalıdır. Randevular temsilcilik ile iletişime geçilerek alınabilir.
  • Randevu tarihine kadar gerekli Yunanistan vize evrakları eksiksiz olarak ve Yunanistan Bursa Fahri Konsolosluğu’nun istediği şekilde hazırlanmalıdır.
  • Hazırlanan Yunanistan vize evrakları randevu tarihine Yunanistan’ın Türkiye’deki yetkili temsilciliği olan Yunanistan Bursa Fahri Konsolosluğu’na teslim edilmelidir.
  • Yunanistan Bursa Fahri Konsolosluğu’nun vize başvurularını inceleme yetkisi bulunmamaktadır. Başvuruları Yunanistan Bursa Fahri Konsolosluğu ve Yunanistan İstanbul Fahri Konsolosluğu incelemektedir.

Yunanistan Bursa Fahri Konsolosluğu Vize Randevusu

Yunanistan’a seyahat edecek olan kişilerin vize alması gerekmektedir. Bursa ve çevresinde ikamet eden kişiler Yunanistan vize başvurusunu Yunanistan Bursa Fahri Konsolosluğu’na teslim edilmesi gerekmektedir. Yunanistan Bursa Fahri Konsolosluğu’na başvuru yapacak olan kişiler öncelikle Yunanistan Bursa Fahri Konsolosluğu vize randevusu hakkında aşağıda bilgi verilmiştir.

Yunanistan Bursa Fahri Konsolosluğu’na vize başvurusu yapacak olan kişilerin randevu alması zorunludur. Randevular Yunanistan temsilciliği ile iletişime geçilerek alınmalıdır. Yunanistan vizesi için randevu alacak olan kişiler randevu tarihinde gerekli olan Yunanistan vize evrakları ile başvurusunu yapabilmektedir.

Yunanistan Bursa Fahri Konsolosluğu için vize randevusu zorunludur. Randevu tarihini kaçıran kişilerin işlemleri yapılmayabilir. Bu nedenle randevu tarihinin kaçırılmamasına özen gösterilmelidir. Yunanistan Bursa Fahri Konsolosluğu vize randevusunu kaçıran kişilerin tekrardan randevu alınmalıdır.

Yunanistan Bursa Fahri Konsolosluğu vize randevusunu kaçıran kişiler için bu durum vakit kaybı anlamına gelmektedir. Bu durum da Yunanistan seyahat planının aksaması demektir. Bu nedenle Yunanistan Bursa Fahri Konsolosluğu’ndan randevu alan kişilerin randevu tarihini kaçırmamak için çok dikkatli olmalıdır.

Detaylı bilgi için Yunanistan Bursa Fahri Konsolosluğu ile iletişime geçebilirsiniz.

Yunanistan Bursa Fahri Konsolosluğu Adres Ve İletişim Bilgileri

Yunanistan konsolosluk işlemi yapacak olan ve Bursa çevresinde ikamet eden kişiler başvurularını Yunanistan Bursa Fahri Konsolosluğu’na yapabilir. Yunanistan Bursa Fahri Konsolosluğu’nda işlem yapacak olan kişiler, Yunanistan Bursa Fahri Konsolosluğu ile iletişime geçmelidir. Bu yazıda Yunanistan Bursa Fahri Konsolosluğu’nda işlem yapacak olan kişiler için Yunanistan Bursa Fahri Konsolosluğu adres ve iletişim bilgileri verilmiştir.

Yunanistan Bursa Fahri Konsolosluğu Adresi:

Bağlarbaşı Mahallesi, Hürriyet Caddesi, Balkan sokak, No: 56, Daire: 12, Posta Kodu: 16160 Osmangazi/Bursa

Yunanistan Bursa Fahri Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Telefon Numarası: 0 (850) 346 84 93

Yunanistan Bursa Fahri Konsolosluğu’na mesai saatleri dışında ulaşılmamaktadır. Hafta içi saat 08.30 ile 17.00 arasında hizmet vermektedir. Ayrıca Yunanistan resmi tatilleri ve Türkiye resmi tatillerinde, hafta sonları çalışmamaktadır. İşlemlerinizi bu tarihler sonrasında yapmalısınız.

Yunanistan Bursa Fahri Konsolosluğu ile iletişim kurarak görüş, öneri ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Bunun yanında Yunanistan Bursa Fahri Konsolosluğu’na yapacağınız işlem hakkında bilgi alabilirsiniz. Detaylı bilgi için Yunanistan Bursa Fahri Konsolosluğu ile iletişime geçebilirsiniz.

ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp