×

Categories

FORGOT YOUR DETAILS?

Rusya Bodrum Konsolosluğu

Rusya Bodrum Fahri Konsolosu Kimdir?

Rusya’nın Türkiye’de bulunan diplomatik temsilciliklerinden birisi Rusya Bodrum Fahri Konsolosluğu’dur. Rusya Bodrum Fahri Konsolosluğu’nun en yetkili görevlisi ise Rusya Bodrum Konsolosudur. Rusya Bodrum Konsolosu, Türkiye ve Rusya arasındaki ilişkilerin gelişmesinde ve düzenlenmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Bu yazıda “Rusya Bodrum Konsolosu kimdir?” sorusunun cevabı verilmiştir.

Rusya’nın Bodrum Fahri Konsolosu Cefi Jozef Kamhi’dir. Kamhi 1952 doğumlu Yahudi asıllı Türk iş adamıdır. 1990’ların ortasında siyaset ile de ilgilenmiştir. Josef Kamhi Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur. İngiltere’de bulunan HEnley Administrative Staff Koleji’nden Master derecesinde eğitim almıştır. Babası Profilo Holding kurucusu Jak Kamhi’dir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Kamhi birçok uluslararası işte bulunmuştur. Kamhi’nin yapmış olduğu bazı işler aşağıda verilmiştir.   

 • TÜGİAD Onursal Başkanıdır.
 • TTGV Yönetim Kurulu Üyeliği yapmıştır.
 • DEİK Türk Rusyan İş Konseyi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı
 • Türk- Çin İş Konseyi Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmıştır.
 • MESS Yönetim Kurulu Üyeliği
 • Türkiye İktisadi Vakfı, Ekonomik ve Sosyal Etütler Konferans Heyeti’nde bulunmuştur.
 • AET Yönetim Kurulu Üyeliği yapmıştır.
 • TBMM’de 20. Dönem İstanbul Milletvekilliği yapmıştır.

Rusya Bodrum Fahri Konsolosluğu Vize İşlemleri

Rusya’ya seyahat etmek isteyen kişiler, seyahat amaçlarına uygun olan Rusya vizesini almalıdır. Bodrum ve çevresinde ikamet eden Rusya vizesi alacak olan kişiler, Rusya vize başvurularını Rusya Bodrum Fahri Konsolosluğu’na yapabilir. Rusya Bodrum Fahri Konsolosluğu’na başvuru yapacak olan kişiler başvuruların nasıl yapılacağını merak etmektedir. Bu yazıda Rusya Bodrum Fahri Konsolosluğu vize başvurusu yapacak olan kişiler için Rusya Bodrum Fahri Konsolosluğu vize işlemleri hakkında bilgi verilmiştir.

Rusya Bodrum Fahri Konsolosluğu vize başvurusu işlemleri için öncelikle Rusya vize başvuru formu online olarak doldurulmalıdır. Ardından Rusya Bodrum Fahri Konsolosluğu’ndan randevu alınmalıdır. Randevu alındıktan sonra Rusya vize randevusu tarihine kadar gerekli olan Rusya vize evrakları hazırlanmalıdır. Hazırlanan evraklar Rusya Bodrum Fahri Konsolosluğu’na randevu tarihinde teslim edilmelidir.

Rusya Bodrum Fahri Konsolosluğu’nun başvuruları değerlendirme yetkisi bulunmamaktadır. Başvurular Rusya Ankara Büyükelçiliği ve Rusya İstanbul Fahri Konsolosluğu tarafından değerlendirilmektedir. Rusya Bodrum Fahri Konsolosluğu vize başvurusu yapacak olan kişiler Rusya Bodrum Fahri Konsolosluğu vize işlemleri hakkında bilgi almak için konsolosluk ile iletişime geçebilir.

Rusya Bodrum Fahri Konsolosluğu Vize Başvurusu

Belirli bir amaçla Rusya’ya seyahat edecek olan kişiler vize başvurularını Rusya Bodrum Fahri Konsolosluğu’na yapabilir. Rusya Bodrum Fahri Konsolosluğu vize başvurusu yapacak olan kişiler başvuru işlemlerinin nasıl yapılacağını merak etmektedir. Bu yazıda Rusya Bodrum Fahri Konsolosluğu vize başvurusu yapacak olan kişiler için Rusya Bodrum Fahri Konsolosluğu vize başvurusu hakkında bilgi verilmiştir.

 • Rusya Bodrum Fahri Konsolosluğu vize başvurusu yapacak olan kişiler öncelikle seyahat amacına uygun vize türünü belirlemesi gerekmektedir.
 • Vize türünü belirleyen kişiler Rusya Bodrum Fahri Konsolosluğu’ndan vize başvurusu için randevu almalıdır.
 • Rusya Bodrum Fahri Konsolosluğu vize randevusu alan kişiler, randevu tarihine kadar gerekli olan vize evraklarını hazırlamalıdır.
 • Hazırlanan evraklar randevu tarihinde Rusya Bodrum Fahri Konsolosluğu yetkililerine teslim edilmelidir.

Rusya Bodrum Fahri Konsolosluğu vize başvurusu yapacak olan kişiler istenen vize evraklarını eksiksiz olarak hazırlamalıdır. Başvuru yapacak olan kişiler Rusya’da da geçerli olan vize başvuru formunu Rusya Bodrum Fahri Konsolosluğu’na sunmalıdır. Ayrıca başvuru yapacak olan kişiler, Rusya’da bulunduğu süre boyunca bütün seyahat masraflarını karşılayabileceğini kanıtlamalıdır.

Rusya Bodrum Fahri Konsolosluğu Vize Randevusu

Rusya’ya seyahat etmek için vize başvurusunda bulunacak olan kişilerin Rusya vize başvurusu yapabilmek için bazı şartları yerine getirmesi gerekmektedir. Rusya Bodrum Fahri Konsolosluğu’na vize başvurusu yapacak olan kişilerin yerine getirmesi gereken şartlardan birisi de Rusya Bodrum Fahri Konsolosluğu randevusu alınmasıdır. Rusya Bodrum Fahri Konsolosluğu randevusu alacak olan kişiler randevu işlemlerinin nasıl yapılacağını merak etmektedir. Bu yazıda Rusya Bodrum Fahri Konsolosluğu’na başvuru yapacak olan kişiler için Rusya Bodrum Fahri Konsolosluğu randevusu hakkında bilgi verilmiştir.

Rusya Bodrum Fahri Konsolosluğu vize başvurusu yapacak olan kişiler, başvuru için gerekli olan randevu işlemini Rusya Bodrum Fahri Konsolosluğu ile iletişime geçerek yapabilir. Rusya Bodrum Fahri Konsolosluğu vize başvurusu için Rusya Bodrum Fahri Konsolosluğu randevusu zorunludur.

Rusya Bodrum Fahri Konsolosluğu vize randevusu alan kişiler, randevu tarihinde gerekli olan evraklar ile Rusya Bodrum Fahri Konsolosluğu’nda bulunması gerekmektedir.

Rusya Bodrum Fahri Konsolosluğu randevusu almış olan kişilerin randevu tarihini kaçırması durumunda başvuru işlemleri yapılmayabilir. Rusya Adan Fahri Konsolosluğu randevusu tarihini kaçıran kişilerin bu durumda yeniden randevu alması gerekebilir. Bu durum da başvuru sahibi için vakit kaybı anlamına gelmektedir. Detaylı bilgi için Rusya Bodrum Fahri Konsolosluğu ile iletişime geçebilirsiniz.

Rusya Bodrum Fahri Konsolosluğu Adres Ve İletişim Bilgileri

Rusya Bodrum Fahri Konsolosluğu’nda işlem yapacak olan kişiler, Rusya Bodrum Fahri Konsolosluğu’nu ziyaret etmeden önce iletişim bilgileri ile işlemleri hakkında bilgi alabilir. Rusya Bodrum Fahri Konsolosluğu’nda işlem yapacak olan kişiler, Rusya Bodrum Fahri Konsolosluğu adres bilgilerini de merak etmektedir. Bu yazıda Rusya Bodrum Fahri Konsolosluğu işlemi yapacak olan kişiler için Rusya Bodrum Fahri Konsolosluğu adres ve iletişim bilgileri verilmiştir.

Rusya Bodrum Fahri Konsolosluğu Adres

Merkez Mahallesi, Çökertme Caddesi, No: 6, Posta Kodu: 48990 Bodrum/Muğla

Rusya Bodrum Fahri Konsolosluğu İletişim

Telefon numarası: 0 (850) 346 84 93

E Mail: [email protected]

Çalışma saatleri 09.00 ile 17.00 arasındadır.

Türkiye’de Bulunan Rusya Bodrum Fahri Konsolosluğu’nda işlem yapacak olan kişiler yukarıdaki iletişim bilgileri ile iletişim sağlayabilir. Şikayet ve önerileriniz için Rusya Bodrum Fahri Konsolosluğu ile iletişim sağlayabilir, görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Rusya Bodrum Fahri Konsolosluğu’na mesai saatleri dışında iletişim sağlanamamaktadır. Ayrıca Rusya ve Türkiye Cumhuriyeti resmi tatilleri ve hafta sonları da Konsolosluk ile iletişim sağlanamamaktadır.  

ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp