×

Categories

FORGOT YOUR DETAILS?

Rusya Vizesi, Ankara

Rusya Ankara vize merkezi ofisimize hoş geldiniz.

Rusya Ankara vize merkezi web sitemiz siz değerli misafirlerimiz için oluşturulmuş bilgilendirme sayfasıdır. Bu sayfamızda vize ile ilgili size bilgi verilmektedir. Rusya için vize almak istiyorsanız sayfamızı detaylı bir şekilde incelemenizi rica ediyoruz. Aklınıza takılan bir soru olduğunda ya da anlamadığınız bir yer olduğunda ofisimizdeki danışman arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Rusya Ankara vize merkezi ekip arkadaşlarımız sizin adınıza başvuru yaparak işlemleri yönetirler. Sizin yapmanız gereken ekip arkadaşlarımızın sizden istedikleri evrakları tamamlamanızdır. Evraklarınızı tamamladıktan sonra geri kalan tüm işlemlerinizi ekip arkadaşlarımız yürütmektedir. Size ihtiyaç duyulan yerde ekip arkadaşlarımız sizi arayarak isteklerini belirtirler.

Rusya Vize İşlemleri Seyahat Amacı

Rusya Ankara vize merkezi ekip arkadaşlarımıza Rusya’ya hangi amaçla ziyaret edeceğinizi belirtmeniz gerekmektedir.  Turistlik ve ticari amaçlı vizelerin evrakları birbirinden farklı olduğu için istenilen evraklar ona göre hazırlanır. Seyahat amacınızı belirleyen en önemli faktör Rusya’dan talep edilen davetiyedir.  Rusya’dan talep edilen davetiyenin üzerinde Dış işleri bakanlığının onayı bulunmaktadır.

Rusya’yı ticari amaç ile ziyaret edecekseniz eğer ticari faaliyet yürütülecek ya da ticari ilişki içinde olunan şirket tarafından gönderilir.  Eğer seyahat amacı turistlik ise Rusya’da bulunan tur operatörü tarafından hazırlanır ve elektronik yöntem ile gönderilir. İşte Rusya’ya yapacağınız seyahatin amacını belirtmeniz oldukça önem taşımaktadır. Bunun için Rusya Ankara vize merkezi ekip arkadaşlarımız bu konuda size yardımcı olacaklardır

ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp