×

Categories

FORGOT YOUR DETAILS?

Rusya Vizesi, İzmir

Rusya Vize Başvuru Merkezi, İzmir

Rusya’ya seyahat edecek olan kişiler, Rusya seyahat amacına uygun vize almalıdır. Rusya vizesi alacak olan ve İzmir çevresinde ikamet eden kişiler, Rusya vizesi İzmir başvurusunu nasıl yapacağını merak etmektedir. Bu yazıda Rusya vizesi alacak olan ve İzmir çevresinde ikamet eden kişiler için Rusya vizesi İzmir hakkında bilgi verilmiştir.

Rusya vizesi İzmir başvurusunda bulunacak olan kişiler, Rusya vize başvurularını Rusya’nın Türkiye’de bulunan temsilciliklerine ve bu temsilcililer tarafından yetkilendirilmiş vize başvuru merkezlerine yapılabilmektedir.

Rusya vizesi İzmir başvurusu yapacak olan kişiler, Rusya vize başvurusu için gerekli olan evrakları eksiksiz olarak hazırlamalıdır. Otel ve uçak rezervasyonları yaptırmalı, Rusya konaklama rezervasyonları yaptırılmalıdır. Rusya vize başvurusunu İzmir’den yapacak olan kişilerin Rusya’da geçerli seyahat sağlık sigortası yaptırmalıdır.

Rusya vizesi İzmir başvurusu yapacak olan kişiler, Rusya vizesi İzmir başvurularını Rusya seyahat amacına uygun yaptırmalıdır. Rusya vizesi alacak olan kişiler, Rusya vizesi bitiminden önce ülkeden ayrılacağını kanıtlamalıdır.

Rusya vize başvurusunu İzmir’den yapacak olan kişiler, Rusya vizesi İzmir başvurusu yapacağı vize başvuru merkezi ve Rusya temsilciliği ile iletişime geçerek bilgi alabilir.

Rusya İzmir Vize Randevusu

Rusya’ya seyahat edecek olan ve İzmir çevresinde ikamet eden kişiler, Rusya seyahat amacına uygun Rusya vizesi almalıdır. Rusya vizesi alacak olan kişiler, Rusya İzmir vize başvurusu için randevu alınıp alınmayacağını merak etmektedir. Bu yazıda Rusya İzmir vize randevusu alacak olan kişiler için Rusya İzmir vize randevusu hakkında bilgi verilmiştir.

Rusya’ya seyahat edecek olan kişiler, Rusya İzmir vize başvurularını Rusya vize başvuru merkezlerine ya da temsilciliklerine yapabilir. Rusya vize başvurusu yapacak olan kişiler, Rusya vize başvurularını Rusya temsilciliklerine yapacaksa randevu almalıdır. Randevular Rusya İzmir vize başvurusunun yapılacağı temsilcilik ile iletişime geçilerek randevu alınabilir. Rusya İzmir vize başvurularını Rusya vize başvuru merkezine yapacak olan kişilerin randevu alma zorunlulukları vize başvuru merkezine bağlıdır.

Rusya İzmir vize randevusunu almış olan kişiler, Rusya vize randevusunu kaçırmamaya dikkat etmelidir. Rusya İzmir vize randevusunu kaçırmış olan kişilerin işlemleri yapılmayabilir. Rusya vize başvurusu yapacak olan kişilerin bu durumda yeniden randevu alması gerekebilir.  Bu durumda Rusya’ya seyahat edecek olan kişinin seyahat planı aksayabilir.  

Rusya İzmir Vize Başvurusu

Rusya’ya seyahat edecek olan kişiler, Rusya seyahat amacına uygun Rusya vizesi almalıdır. Rusya vizesi alacak olan ve İzmir çevresinde ikamet eden kişiler, Rusya vize başvurusu hakkında araştırma yapmaktadır. Bu yazıda Rusya vizesi alacak olan kişiler için Rusya İzmir vize başvurusu hakkında bilgi verilmiştir.

 • Rusya’ya seyahat edecek olan ve İzmir şehrinde ikamet eden kişilerin öncelikle Rusya seyahat amacına uygun Rusya vizesini belirlemesi gerekmektedir.
 • Başvurularını Rusya temsilciliğine yapacak olan kişilerin başvuru için randevu alması gerekmektedir. Vize başvuru merkezlerine yapılacak olan başvurular için randevu alma zorunluluğu vize başvuru merkezine bağlıdır.
 • Rusya İzmir vize başvurusu için gerekli olan evrakların eksiksiz olarak hazırlanması gerekmektedir.
 • Hazırlanan Rusya İzmir vize başvurusu evrakları, Rusya vize başvurusu yapılacak olan yere teslim edilmelidir.  
 • Rusya İzmir vize başvurularını inceleme yetkisi Rusya Ankara Büyükelçiliği ve Rusya İstanbul Başkonsolosluğu’na aittir.

Rusya İzmir vize başvurusu yapacak olan kişiler, Rusya’da bulunduğu süre boyunca masraflarını karşılayacak ekonomik duruma sahip olduğunu kanıtlamalıdır. Ayrıca Rusya vize başvurusu için seyahat sağlık sigortası yaptırılmalıdır.

Rusya Vizenizi İzmir’den Almanızın Kolay Yolu

Rusya’ya seyahat edecek olan kişiler, Rusya seyahatlerini yasal olarak gerçekleştirebilmek için vize almalıdır. Rusya vizesi alacak olan kişiler ve İzmir çevresinde ikamet eden kişiler Rusya vizesi almanın kolay yolunu araştırmaktadır. . Bu yazıda Rusya vizesini İzmir’den alacak olan kişiler için Rusya vizenizi İzmir’den almanızın kolay yolu hakkında bilgi verilmiştir.

Rusya’ya seyahat edecek olan kişiler, Rusya vize başvurusu için gerekli olan evrakları hazırlamalı ve bu evrakları vize başvurusu yapılacak olan yere teslim edilmelidir. Rusya vizesini İzmir’den alacak olan kişiler evrak hazırlama aşamasında zorluk yaşayabilir. Bu aşamalar ile uğraşmak istemeyen kişiler ise vize başvurusu için profesyonel Rusya vize başvuru hizmeti alabilir.

My Vize olarak Rusya vize başvurusu için gerekli olan evrakların hazırlanmasından Rusya vize başvurusu sonuçlana kadar her aşamada Rusya vizesi başvurusunda bulunacak olan kişiye destek olmaktayız.

Rusya vize başvurusunu My Vize üzerinden alacak olan ve İzmir çevresinde ikamet eden kişiler, My Vize İzmir Ofisi ile iletişime geçebilir. Ayrıca My vize internet sitesi ile de iletişime geçebilirsiniz.

Rusya Vizesi İzmir Başvuruları İçin Gerekli Evraklar

Rusya’ya belirli bir amaçla seyahat edecek olan kişiler, Rusya seyahat amacına uygun olan vizeyi almalıdır. Rusya vizesi alacak olan kişiler, Rusya vizesi için gerekli olan evrakları araştırmaktadır. Bu yazıda Rusya vizesini İzmir’den alacak olan kişiler için Rusya vizesi İzmir başvuruları için gerekli evraklar listesi hazırlanmıştır.

Rusya vizesi İzmir başvuruları için gerekli olan evraklar, Rusya’ya seyahat edecek olan kişinin yaşına, eğitim durumuna, mesleğine, başvuru yapılacak olan vize türüne göre farklılık göstermektedir. Rusya vizesi İzmir başvuruları için gerekli evraklar aşağıda verilmiştir.

 • Rusya vize başvuru formu
 • Rusya vize talep dilekçesi
 • Rusya vize başvuru sahibinin kimlik fotokopisi
 • Seyahat sağlık sigortası poliçesi
 • Turistik vize için Voucher belgesi
 • 2 adet 35X45 mm biyometrik fotoğraf
 • En az 2 sayfası boş ve en az 6 ay geçerli pasaport
 • Başvuru yapacak olan kişinin eğitim durumunu gösteren evraklar
 • Başvuru sahibinin meslek durumunu gösteren evraklar
 • Rusya vizesi İzmir başvurusu yapacak olan kişinin banka hesap dökümü
 • Başvuru sahibinin adli sicil kaydı

Rusya temsilciliklerinin vize başvurusu incelenirken yukarıdaki evraklara ek olarak belge talep etme hakkı bulunmaktadır.

ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp