×

Categories

FORGOT YOUR DETAILS?

Rusya Vizesi, İstanbul

Rusya Vize Başvuru Merkezi, İstanbul

İstanbul ve çevresinde bulunan şehirlerden  Rusya vizesi  almak istiyorsanız  ve işlemlerinizi gerçekleştirmek  istiyorsanız Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıysanız başvurularınızı vize başvuru hizmeti veriyor olduğumuz şirketimiz aracılığı ile yapabiliyorsunuz. Şirketimiz İstanbul Rusya vize başvurusu işlemlerinizi için gerekli olan her şeyi sizin adınıza takip ediyor ve sorunsuz bir vize süreci geçirmeniz için yardımcı oluyor.

Rusya vizesi başvuru işleminiz için Rusya Başkonsolosluğuna şahsen başvuru yapmanıza gerek olmuyor.  Bunun için  belgelerinizin olduğu  dosyanızı İstanbul şubemize gelerek ya da kurye veya kargo aracılığı ile bize ulaştırdığınız da başvurunuzu hemen işleme alıyoruz. 

Rusya İstanbul Vize İşlemleri

Rusya’ya seyahat edecek olan kişiler ve İstanbul çevresinde ikamet etmekte olan kişiler Rusya İstanbul vize başvuru hakkında araştırma yapmaktadır. Bu yazıda Rusya İstanbul   vize başvurusu yapacak olan kişiler için Rusya İstanbul vize başvurusu hakkında bilgi verilmiştir. Rusya İstanbul vize başvurusu hakkında bilgi verilmiştir. Rusya İstanbul vize başvurusu yapacak olan kişi kısa süre vize başvurularını Rusya İstanbul temsilciliklerine ve Rusya vize başvuru merkezlerine yapabilmektedir. Rusya İstanbul vize başvurusu için randevu zorunluluğu bulunmaktadır. Randevu alan kişiler Rusya İstanbul vize başvurusu için gerekli olan evrakı randevu tarihine kadar hazırlamalıdır. Hazırlanan evraklar, Rusya İstanbul vize başvurusu yapılacak olan Rusya temsilciliğine teslim edilmelidir. Evraklar teslim edildikten sonra Rusya vize başvurunuz Rusya temsilcilikleri tarafından incelenmektedir. Başvuruları inceleme yetkisi Rusya İstanbul  Büyükelçiliği ve İstanbul Başkonsolosluğuna aittir.

Rusya İstanbul Vize Randevusu

Rusya'ya seyahatte bulunacak olan kişiler ve İstanbul çevresinde ikamet eden kişiler seyahati için vize almalıdır. Rusya vizesinin İstanbul’dan alacak olan kişi, Rusya vize randevu almalıdır. Rusya vizesi randevusunu alacak olan kişi Rusya İstanbul vize randevusu nasıl alacağı merak etmektedir. Bu yazıda Rusya İstanbul vize randevu hakkında bilgi verilmiştir. Rusya İstanbul vize başvuru için  vize başvuru merkezinden, randevu alınmalı. Randevusuz Rusya İstanbul vize başvuru merkezi,  vize başvurusu kabul edilmemektedir. Rusya İstanbul vize başvuru merkezi,  vize randevusu aşağıda ki gibi alınabilmektedir. Rusya İstanbul vize başvurusu yapacak olan kişilerin kısa süreli Rusya İstanbul vize başvurusu için randevusunu Rusya vize başvuru merkezinden, alabilir.   Uzun süreli Rusya vize başvurusu Rusya İstanbul Konsolosluğuna yapılabilmektedir. Başvurular için randevu, Rusya İstanbul vize başvurusu yapılacak olan Rusya İstanbul temsilciliğine alınmalıdır. Rusya vize randevusu almış olan kişiler, Rusya İstanbul Vize Başvuru Merkezleri  vize randevusu kaçırmamaya dikkat etmelidir. Randevusuz işlemler yapılmadığı için Rusya vize başvurusunu kabul etmeyebilir. Bu durum da Rusya İstanbul vize başvurusu yapacak olan kişiler yeniden Rusya İstanbul vize başvuru merkezinden, vize randevusu almaları gerekmektedir.   

Rusya Konsolosluğu Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıysanız ya da  yabancı ülke vatandaşıysanız vize başvurularınızın değerlendirmesi adına  yetki yalnızca Rusya Konsolosluklarına verilmiştir. Rusya vize başvurularınızı  doğrudan konsolosluklara da yapabiliyorsunuz. Tabii bu başvuru dahilinde günlük belirli bir sınır bulunuyor. Eğer şahsen başvuru yapmak istiyorsanız konsoloslukların internet sitesinden Rusya vize randevusu almanız gerekiyor. Dilerseniz vize danışmanlık hizmeti veren şirketimiz sizin adınıza bu işlemlerin hepsini de yürütebiliyor.

Rusya Istanbul Konsolosluğu Görev Bölgesi

Balıkesir, Bilecik, Bursa, Çanakkale, Kırklareli, Kocaeli, Kütahya, Sakarya, Tekirdağ, Yalova ve İstanbul çevresinde yaşayan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıysanız ya da  T.C. İkamet İzni sahibi 3. ülke vatandaşıysanız Rusya konsolosluk işlemlerinizi İstanbul Rusya Konsolosluğu'na yapmanız gerekiyor. Rusya vize başvurusu yapacaksanız  konsolosluk bölge ayrımı yapılmıyor.

İstanbul Rusya Konsolosluğu Çalışma Saatleri

 Pazartesi - Cuma : 08.30-13.00 / 14.30-18.00

Rusya Vize Başvuru Merkezi Adres ve İletişim Bilgileri

Rusya İstanbul vize başvuru merkezi, yalnızca çalışma saatleri içinde hizmetler vermektedir. Hafta sonları ve resmî tatillerde açık olmadığından hizmet sağlamamaktadır.  Pazartesi - Cuma : 08.30-13.00 / 14.30-18.00 kadar açık olan Rusya İstanbul vize başvuru merkezi, vize işlemlerini gerçekleştirmektedir.  

Adres: İstanbul Avrupa.

İnönü Mahallesi  Papa Roncalli Sokak No:13/1 A  Harbiye / Şişli / İstanbul.

+90 212 232 92 32

İstanbul Anadolu.

Söğütlüçeşme Caddesi  Derici Zeynel Sokak Karacahan İş Hanı 19 / 7A Kadıköy İstanbul.

+90 216 345 44 66

Rusya vizesi İstanbul alacak olan kişiler, Rusya İstanbul vize başvurusu için vize danışman şirketlerinden destek alabilir. Rusya İstanbul  vize başvurusu yapacak olan kişinin gerekli evraklarının hazırlanması, randevunun alınması, gerekli olan rezervasyonun yapılması gibi konuda destek olunmaktadır. Rusya İstanbul  vize başvurusu sonuçlanana kadarki başvuru süreci incelenmektedir.

Rusya Vizenizi İstanbul’dan Almanızın Kolay Yolu

Rusya'ya seyahat edecek olan kişiler ve İstanbul çevresinde ikamet eden kişiler, Rusya vizesini almanın kolay yolunu araştırmaktadır. Bu yazıda Rusya vizesini İstanbul'dan alacak olan iseniz Rusya vizenizi İstanbul'dan almanızın kolay yolu hakkında bilgi verilmiştir. Rusya vizesini İstanbul'dan alacak olan kişiler, başvurularını Rusya vize başvuru merkezlerine ya da Rusya temsilciliklerine yapılabilmektedir. Rusya İstanbul vize başvurusu için randevu alınmalıdır. Randevu tarihine kadar Rusya İstanbul  vize başvurusu için gerekli evrak hazırlanmalıdır. Hazırlanan Rusya İstanbul   vize evraklarının eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Rusya vizesini İstanbul alacak olan kişiler, Rusya İstanbul vize başvurusu için vize danışmanlık şirketinden destek alabilir. Rusya İstanbul  vize başvurusu yapacak olan kişilerin gerekli evraklarının hazırlaması, randevuların alınması, gerekli olan rezervasyonun yapılması gibi konuda destek olunmaktadır. Rusya İstanbul  vize başvurusu sonuçlanana kadar başvuru süreci incelenmektedir.

ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp