×

Categories

FORGOT YOUR DETAILS?

Rusya Vizesi, İstanbul

Rusya Vize Başvuru Merkezi, İstanbul

İstanbul ve çevresinde bulunan şehirlerden  Rusya vizesi  almak istiyorsanız  ve işlemlerinizi gerçekleştirmek  istiyorsanız Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıysanız başvurularınızı vize başvuru hizmeti veriyor olduğumuz şirketimiz aracılığı ile yapabiliyorsunuz. Şirketimiz İstanbul Rusya vize başvurusu işlemlerinizi için gerekli olan her şeyi sizin adınıza takip ediyor ve sorunsuz bir vize süreci geçirmeniz için yardımcı oluyor.

Rusya vizesi başvuru işleminiz için Rusya Başkonsolosluğuna şahsen başvuru yapmanıza gerek olmuyor.  Bunun için  belgelerinizin olduğu  dosyanızı İstanbul şubemize gelerek ya da kurye veya kargo aracılığı ile bize ulaştırdığınız da başvurunuzu hemen işleme alıyoruz. 

Rusya Istanbul Konsolosluğu Görev Bölgesi Nedir?

Balıkesir, Bilecik, Bursa, Çanakkale, Kırklareli, Kocaeli, Kütahya, Sakarya, Tekirdağ, Yalova ve İstanbul çevresinde yaşayan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıysanız ya da  T.C. İkamet İzni sahibi 3. ülke vatandaşıysanız Rusya konsolosluk işlemlerinizi İstanbul Rusya Konsolosluğu'na yapmanız gerekiyor. Rusya vize başvurusu yapacaksanız  konsolosluk bölge ayrımı yapılmıyor.

İstanbul Rusya Konsolosluğu Çalışma Saatleri Nedir?

 Pazartesi - Cuma : 08.30-13.00 / 14.30-18.00

Rusya Konsolosluğu Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıysanız ya da  yabancı ülke vatandaşıysanız vize başvurularınızın değerlendirmesi adına  yetki yalnızca Rusya Konsolosluklarına verilmiştir. Rusya vize başvurularınızı  doğrudan konsolosluklara da yapabiliyorsunuz. Tabii bu başvuru dahilinde günlük belirli bir sınır bulunuyor. Eğer şahsen başvuru yapmak istiyorsanız konsoloslukların internet sitesinden Rusya vize randevusu almanız gerekiyor. Dilerseniz vize danışmanlık hizmeti veren şirketimiz sizin adınıza bu işlemlerin hepsini de yürütebiliyor.

ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp