×

Categories

FORGOT YOUR DETAILS?

Rusya Vizesi, Edirne

Rusya Vize Başvuru Merkezi, Edirne

Rusya vize başvuru merkezi Edirne, Rusya’ya seyahat edecek kişilerin seyahat amaçlarına göre Rusya vizesi başvurularında yardımcı olmaktadır. Rusya Konsolosluğu tarafından vize konusunda yetki verdiği temsilcilikler olmaktadır. Rusya vizenizi Edirne’den almak istemeniz durumunda vize başvuru merkezleriyle iletişime geçerek Rusya vizenizi kolay bir şekilde alabilirsiniz.

Rusya vize başvuru merkezleri vizenizi sizin adınıza takip eder. Rusya vize başvurularında Rusya Konsolosluğu bireysel başvuru işlemlerini yapmadığı için Rusya vizesinde gerekli olacak evrakların hazırlanmasında gerekli bilgiyi verir. Hazırlanan evraklarınızı kargo yoluyla vize merkezine gönderebilirsiniz. Rusya vize başvurularınızı sizin adınıza takip ederler. Rusya Edirne vize başvuru merkezleri hafta içi ve Cumartesi günleri hizmet vermektedir. Rusya vizesi konusunda vize randevusunu sizin adınıza alabilirler. Rusya vize başvurularınızı seyahat yapılmadan 1 ay önce yapmanız uygun olur. Konsolosluğun tatil günleri dışında vize başvurularınızı yapmanız uygun olur. Rusya vize başvuru sonuçları 15 gün içerisinde olumlu veya olumsuz olarak yanıtlanır. Vize başvurularında bir hata yapmamak için vize başvuru merkezlerine başvuru yapmak uygun olur.

Rusya Vize Başvuru Merkezi Edirne Vize İşlemleri

Rusya vize başvuru merkezi Edirne vize işlemleri, Edirne ili ve çevresinde bulunan Türk vatandaşlarının vize başvurularını kabul etmektedir. Rusya vize başvuru merkezi Edirne, Rusya Başkonsolosluğu tarafından yetki verilen vize merkezleri olmaktadır. Vize merkezi sayesinde Edirne ilinden alınacak Rusya vizesi çok kolay olarak alınabilmektedir. Rusya vizesi başvurusu yapmak için Rusya’ya yapılacak seyahatin nedenine göre vize türünü seçmek gerekir. Rusya vize türleri konusunda vize merkezleri size yardımcı olacaktır. Rusya vize başvurusu yapılmadan önce Rusya vize başvuru formu doldurulması gerekir. Vize başvuru formunda yer alacak bilgiler hazırlanacak evraklardaki bilgiler ile aynı olması gerekir. Vize evrakları hazırlandıktan sonra vize başvuru merkezi aracılığıyla vize randevusu alınır.

Vize randevusunda vereceğiniz bilgiler doğru ve güncel bilgiler olacak şekilde doldurulması gerekir. Alınan Rusya vize randevu tarihinde vize başvuru merkezi temsilcisi ile beraber Rusya Konsolosluğu’na gidilerek hazırlanan evraklar teslim edilir. Evrakların teslimi yapıldıktan sonra vize başvuru işlemlerini tamamlamış olursunuz. Bu işlemler yapıldıktan sonra vize merkezi Edirne sizin adınıza vize başvurusunun sonucunu takip ederek size gerekli bilgiyi verirler.

Rusya Vize Başvuru Merkezi Edirne Vize Başvurusu

Rusya vize başvuru merkezi Edirne vize başvurusu, Edirne ili ve çevresinde oturan Türk vatandaşlarının Rusya vizesi başvurusunda yardımcı olmaktadır. Rusya vize başvuru merkezleri Rusya Konsolosluğu’nun yetki verdiği özel şubelerdir. Rusya Konsolosluğu bireysel olarak vize başvurularını kabul etmediği için vize merkezleri aracılığıyla yapabilirsiniz.

Rusya vizesi başvurusunda bulunmadan önce vize başvuru formu doldurulur ve gerekli olacak evrakların hazırlanmasına başlanılacaktır. Rusya vizesi başvuru evrakları hazırlandıktan sonra vize başvuru merkezleri aracılığıyla vize randevusu alınır. Rusya vize başvuru randevusu alındıktan sonra randevu tarihinde ve saatinde Rusya Edirne Konsolosluğu’na gidilerek hazırlanmış olan evraklar teslim edilir. Evrakların teslimi yapıldıktan sonra Rusya vize başvurunuzu yapmış olursunuz. Vize başvuru merkezi Edirne sizin adınıza Rusya vize başvurunuzun sonucunu takip eder. Vize başvurularının sonucu açıklandıktan sonra size gereken bilgileri verirler. Rusya Edirne vize başvurularında hazırlanan evraklar eksik olmayacak ve evraklardaki bilgiler doğru güncel bilgiler olması uygun olur. Vize başvurunuzun iptal olmaması için bunlara dikkat edilmesi gerekir.

ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp