×

Categories

Almanya Ticari Vize Dilekçe Örneği

Almanya ticari vize dilekçe örneği Almanya’ya olan ticari amaçlı seyahatlerde ihtiyacınız olacak evraktır.

Almanya vize dilekçe örneği işlemlerini Almanya’ya olan seyahatinizden en az 4 hafta öncesinden başlamayı unutmayınız. Schengen vizeleri için başvuru yapılabilecek maksimum süre 90 gündür. Ayrıca bir diğer önemli hususta Almanya ticari vize başvurularını görev bölgesi fark etmeksizin kendinize en yakın olan vize başvuru merkezine yapabilirsiniz.

Almanya Ticari Vize Dilekçesinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Almanya ticari vize dilekçe örneği ile başvuru yapabilmeniz için öncelikle Almanya’da bulunan iş ortağınızın davet mektubu şart ve zorunludur. Davetiye mektubu Almanya’da ki firmanın antentli kâğıdına yazılması zorunluluktur. Şirketin yetkilisi ıslak imza ile imzalamalı ve kaşe basmalıdır.

  • Seyahat tarihlerinizi net bir şekilde belirtmeli ve seyahat amacınız detaylı bir şekilde anlatılmalıdır.

  • Almanya’da işiniz ile alakalı bir fuara katılacaksanız eğer fuar katılım bileti veya davetiyesini sunmak zorundasınız.

  • Almanya ticari vize başvurusunda firmanın çalışanının seyahat masraflarını çalıştığı firma karşılamayı taahhüt etmek zorundadır. İş yeri görev yazısı içerisinde bunu belirtmek zorundadır.

  • Almanya vize dilekçe örneği içerisinde bulunan bilgiler ile hazırlanmış olan evraklarda bilgilerin örtüşmesi şarttır.

  • Öncelikle yapılması gereken ilk işten birisi de şirketin antentli kâğıdına yazılacak dilekçedir. Almanya ticari vize dilekçe örneği ile başvuruda şirketin yetkilisinin ıslak imzası ve şirketin kaşesi bulunmak zorundadır.

 Almanya Ticari Vize Dilekçe Örneği  (İndirmek İçin Tıklayınız!!)

ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp