Amerika Vizesi, İstanbul

Amerika Vize Başvuru Merkezi, İstanbul

Amerika vizesi almak için İstanbul’dan başvuru yapacaksanız sizin için hazırlamış olduğunuz bu sayfayı inceleyebilirsiniz.  Amerika vizenizi kolay ve güvenli bir şekilde alabilmeniz için aşağıdaki bilgileri dikkatlice okumanız sizin için faydalı olacaktır. Dilerseniz vize danışmanlık hizmeti veriyor olan ofisimizi de ziyaret edebilirsiniz ve deneyimli ekibimizden de bilgi alabilirsiniz.

Amerika Vize Başvuru Merkezi, İstanbul 2022

Amerika vize başvuru merkezi, İstanbul 2022 konulu yazımıza hoş geldiniz. Siz de Amerika’ya gitmek istiyor ve İstanbul’da ikamet ediyorsanız dilediğiniz zaman Amerika vize başvuru merkezi İstanbul şubesinden tüm vize işlemlerinizi bir çırpıda sonuca ulaştırabilirsiniz. Her vize işlemi belli adımlarla beraber gerçekleştirilir. Bu yüzden de bir vize başvuru merkezinden hizmet satın almanız tamamen yararınıza olacak bir durumdur diyebiliriz. Amerika vize başvuru formunu detayları ile doldurarak ilk adımınızı atmış olursunuz. Bu sayede de ilk işlem en iyi şekilde tamamlanacak demektir. Amerika vize başvurusunun ilk bölümünü tamamladıktan sonra vize başvuru merkezi süreç boyunca yanınızda olmayı sürdürür diyebiliriz. Olası bir sorunda da firma tamamen size yardımcı olmak için hazır durumdadır. Vize reddi almamanız için işlemlerin hepsi en doğru ve eksiksiz biçimiyle yapılacaktır. Böylece siz de kendinizi her anlamda konforlu hisseder, Amerika vizenizi hemen alırsınız. Şimdiden hayırlı olsun.

Amerika İstanbul Vize İşlemleri

Amerika İstanbul vize işlemleri konusunda bilgi vermek adına burada bulunuyoruz. Eğer siz de artık Amerika Birleşik Devletleri’ni görmek istiyorum, bu amaçla da İstanbul merkezinden vize almak istiyorum diyorsanız tamamen doğru yere geldiniz demektir. O halde sizi daha fazla bekletmeden doğrudan detaylara geçebiliriz, değil mi? Amerika’ya belli bir nedenden ötürü gitmek zorunda olabilirsiniz ya da zorunluluk olmadan keyfi bir biçimde de gitmek istiyor olabilirsiniz. Her iki durumda da bir vize türü seçmeli ve buna göre başvuru yapmalısınız. Ticari vize, turistik vize, eğitim vizesi, aile ziyareti vizesi, oturum ve çalışma izni gibi sayısız vize türü vardır. İstediğinizi seçerek sizden istenen belgeleri size verilen vize randevu gün ve saatinde tamamen eksiksiz halde getirmiş olmalısınız. Vize harcınızı da yatırmayı sakın unutmayın, unutmanız halinde işlemleriniz sekteye uğrayacak demektir. Dikkatli olun.

Amerika Vize Başvuru Merkezi İstanbul Vize İşlemleri

Amerika vize başvuru merkezi İstanbul vize işlemleri her daim sonuca ulaştırabileceğiniz işlemlerdir. Tabii tüm bu uygulamaları her zaman için Amerika vize başvuru merkezi aracılığı ile yapmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü burada her şey kolay ve mümkün. Eğer siz de en kısa sürede Amerika vize başvurusu işlemlerini sorunsuz halde sonuçlandırmak niyetindeyseniz tam doğru bir yere geldiniz demektir. Amerika vize başvuru merkezi süreç boyunca size Amerika vize başvurusu konusunda destek olacak ve sizden istenen her belgeyi de hazırlayacaktır. Kimlik fotokopisi, vize başvuru formu, seyahat sağlık sigortası (geçerli olan), pasaport (en az iki sayfası boş ve on seneden daha eski zamanda çıkarılmış olmayan), iki tane de biyometrik fotoğraf ibraz etmelisiniz. Bunun yanı sıra uçak bileti bilgileri ve kalınacak yer bilgilerini vermek de zorunludur. Amerika Birleşik Devletleri’ne gideceğiniz zaman tüm bu belgeleri teslim etmelisiniz. Aksi halde vize alamamış olursunuz.

Amerika Vize Başvuru Merkezi İstanbul Vize Randevusu

Amerika vize başvuru merkezi İstanbul vize randevusu aldığınız zaman her şey şeffaf bir şekilde firma tarafından bizzat ilerletilecektir. Bu sayede de siz vize başvuru sürecinde hiç yorulmamış olursunuz. Amerika vize başvuru formunu doldurarak işlemlere başlanmış olacak. Bu belgede yer alan her bilginin doğru olması ise esas konudur. En ufak bir bilgi yanlışlığı bile sizin vize reddi almanıza neden olacaktır. Vize reddi alırsanız işlemlere baştan başlayıp zaman kaybı yaşarsınız. Bunun olmaması adına da Amerika vize başvuru merkezine başvurmalı, işlemleri sizin yerinize onların yapmasını rica etmelisiniz. Alacağınız bu köklü hizmetten öyle memnun kalacaksınız ki! Çevrenizde yer alan herkese de burayı önereceğinizden daha şimdiden emin olduğumuzu söyleyebiliriz. Amerika vize başvurusu sürecinin sizin için en iyi şekilde geçmesini temenni ediyoruz. Belgelerin her birini ibraz etmeniz bu işlemleri yüksek düzeyde hızlandıracak demektir. Kendinize iyi bakın, şimdiden size ve sevdiklerinize mutlu Amerika seyahatleri dileriz.

Amerika İstanbul Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Amerika İstanbul vize randevusu almak istiyorsanız yapmanız gereken şey her daim Amerika Konsolosluğu’na telefon etmektir. Dilerseniz konsolosluğun resmi web sitesinden de boş olan gün hangisi ise o güne bir vize randevusu alabilirsiniz. Alacağınız randevu neticesinde her şeyin daha hızlı ilerlediğini de bizzat tecrübe etmiş olacaksınız. Bu sayede kusursuz bir süreç geçireceğinizden de kesinlikle eminiz. Amerika’ya gitmek isteyen her TC vatandaşı vize almak zorundadır. Bu şekilde yükümlendirilmiştir. Bu yüzden de sizin vizeye başvurmanız çok önemli bir konu olmaktadır. Vize sonucunuzun en kısa zaman içerisinde olumlu olarak netice kazanmasını istiyorsanız lütfen sizden istenen belgeleri randevu gün ve saatinde bizzat kendiniz getirin. Eksiksiz bir şekilde teslim sağlamaya kesinlikle özen gösterin. Tek bir adet evrak ya da belgenin bile noksan olması demek, sizin vize başvurunuzun işleme alınmayacağı manasına gelmektedir.

Amerika İstanbul Vize Başvurusu

Amerika İstanbul vize başvurusu yapmak isteyenler burada toplanıyor! Eğer siz de Amerika Birleşik Devletleri’ne herhangi bir sebepten ötürü gitmeyi talep ediyorsanız hemen vize başvurusu yapmalısınız. İstanbul’da yaşıyorum fakat vize başvurusu işlemlerini gerçekleştirecek zamanım yok diyorsanız da hiç endişe etmeyin, seçeceğiniz herhangi bir vize başvuru merkezi sizin yerinize tüm işlemleri halledecektir. Tek yapmanız gereken böyle bir firmaya yetki vermek ve bilgilerinizi bizzat ulaştırmaktır. Sonraki kısımlar son derece kolay ilerleyecektir ve sizi asla zorlamayacaktır. Geçerli haldeki bir seyahat sağlık sigortası, geçerli pasaport, kimlik fotokopisi, uçak bileti ibrazı ve otel rezervasyonu örneği gibi belgeler her vize türü için istenmektedir. Fakat bazı belgeler vizeden vizeye değişiklik gösterebilmektedir. Buna uygun bir biçimde hareket etmek ise en mantıklı hareket olacaktır. Amerika vizesi almak için fazla beklemeyin deriz, hemen başvurunuzu yapmaya başlayın.

Amerika Konsolosluğu Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? 

Öncelikle vize danışmanlık hizmeti veren şirketimize ulaşabilmeniz adına çağrı merkezimi aramanız gerekiyor. Daha sonra belirttiğimiz evrakları hazırlamanız gerekiyor. Ardından hazırladığınız evrakları ofisimize isterseniz kurye, kargo yoluyla isterseniz bizzat gelip teslim etmeniz gerekiyor. Onay verdiğiniz randevu saati ve tarihine göre biometrik verilerinizi sunmanız gerekiyor. Ofisimizi arayarak başvurunuzun ne durumda olduğunu öğrenebilirsiniz. Sürecin sonunda da pasaportunuzu teslim almanız yeterli oluyor.

Amerika İstanbul Konsolosluğu Görev Bölgesi

Türkiye'den yapılacak tüm göçmen olmayan vize başvurularınız için ABD İstanbul Başkonsolosluğu ve Amerika  Büyükelçiliği Ankara tarafından kabul ediliyor ve bir sonuçlandırma yapılıyor.  İstanbul'dan Amerika Göçmen Olmayan Vize Başvurusu yapmak istiyorsanız randevu almanız gerekiyor.

İstanbul Amerika Konsolosluğu Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma:  07:45 - 16:30

Vize Bilgi Servisi Çalışma Saatleri Hafta içi Her Gün:  14:30 - 15:30

Amerika İstanbul Başkonsolosluğu üç farklı seçenek olarak hizmet veriyor.
-Amerikan Vatandaşlık Hizmetleri
-Göçmen Vizeler
-Göçmen Olmayan Vizeler

Amerikan Vatandaşlık Hizmetleri için Çalışma Saatleri:

Pazartesi - Perşembe : 13:30 - 16:00

Amerika Göçmen Vizeler Çalışma Saatleri:

Pazartesi - Perşembe : 16:00 - 17:00

Göçmen Olmayan Vizeler Çalışma Saatleri:

Pazartesi - Cuma : 08:30 - 17:30

Amerika Vizenizi İstanbul’dan Almanızın Kolay Yolu

Amerika vizenizi İstanbul’dan almanızın kolay yolu her daim vize başvuru merkezinden kusursuz bir hizmet almaktır. Bu sayede siz de harika bir vize hizmeti alarak sorunsuz bir Amerika vize başvuru süreci geçirebilmiş olacaksınız. Müthiş öyle değil mi ama? Sizden istenecek belgeleri eksiksiz halde hazırlamaya odaklanın deriz. Çünkü en ufak bir belgenin dahi noksan olması sizi zor durumda bırakacak demektir. Bu da işlemlerinizin birer birer iptal edilmesine ve sekteye uğramasına sebep olur. O yüzden daha temkinli ve disiplinli bir biçimde hareket etmeye dikkat ediniz. Her açıdan problemsiz bir Amerika Birleşik Devletleri vize başvuru süreci geçirmek istiyorsanız bu dediklerimizi dikkate almanızı tavsiye ediyoruz. Bu sayede Amerika vizesi alma süreciniz de bir hayli hız kazanmaya başlayacak demektir. Kendinizi konforlu hissedeceğiniz bir sürece hazırsanız o halde başvuru yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp