Amerika Vizesi, İstanbul

Amerika Vize Başvuru Merkezi, İstanbul

Amerika vizesi almak için İstanbul’dan başvuru yapacaksanız sizin için hazırlamış olduğunuz bu sayfayı inceleyebilirsiniz.  Amerika vizenizi kolay ve güvenli bir şekilde alabilmeniz için aşağıdaki bilgileri dikkatlice okumanız sizin için faydalı olacaktır. Dilerseniz vize danışmanlık hizmeti veriyor olan ofisimizi de ziyaret edebilirsiniz ve deneyimli ekibimizden de bilgi alabilirsiniz.

Amerika Konsolosluğu Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? 

Öncelikle vize danışmanlık hizmeti veren şirketimize ulaşabilmeniz adına çağrı merkezimi aramanız gerekiyor. Daha sonra belirttiğimiz evrakları hazırlamanız gerekiyor. Ardından hazırladığınız evrakları ofisimize isterseniz kurye, kargo yoluyla isterseniz bizzat gelip teslim etmeniz gerekiyor. Onay verdiğiniz randevu saati ve tarihine göre biometrik verilerinizi sunmanız gerekiyor. Ofisimizi arayarak başvurunuzun ne durumda olduğunu öğrenebilirsiniz. Sürecin sonunda da pasaportunuzu teslim almanız yeterli oluyor.

Amerika İstanbul Konsolosluğu Görev Bölgesi Nedir?

Türkiye'den yapılacak tüm göçmen olmayan vize başvurularınız için ABD İstanbul Başkonsolosluğu ve Amerika  Büyükelçiliği Ankara tarafından kabul ediliyor ve bir sonuçlandırma yapılıyor.  İstanbul'dan Amerika Göçmen Olmayan Vize Başvurusu yapmak istiyorsanız randevu almanız gerekiyor.

İstanbul Amerika Konsolosluğu Çalışma Saatleri Nedir?

Pazartesi - Cuma:  07:45 - 16:30

Vize Bilgi Servisi Çalışma Saatleri Hafta içi Her Gün:  14:30 - 15:30

Amerika İstanbul Başkonsolosluğu üç farklı seçenek olarak hizmet veriyor.
-Amerikan Vatandaşlık Hizmetleri
-Göçmen Vizeler
-Göçmen Olmayan Vizeler

Amerikan Vatandaşlık Hizmetleri için Çalışma Saatleri:

Pazartesi - Perşembe : 13:30 - 16:00

Amerika Göçmen Vizeler Çalışma Saatleri:

Pazartesi - Perşembe : 16:00 - 17:00

Göçmen Olmayan Vizeler Çalışma Saatleri:

Pazartesi - Cuma : 08:30 - 17:30

ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp