Hollanda İzmir Başkonsolosluğu

Hollanda İzmir Başkonsolosluğu İletişim Bilgileri

Hollanda’ya gitmek isteyen kişilerin vize işlemlerini seyahatlerinden önce tamamlamaları gerekmektedir. Ancak vize işlemleri sırasında evraklarınızın tam olduğundan emin olmanız gereklidir. Evrak listenizin içerisinde pasaport ve başvuru formu yanında vesikalık fotoğraf ile kimlik fotokopisi de olmalıdır.  Hollanda İzmir konsolosluğu evrakların güncel olması konusunda son derece titizdir.

Bu belgeler yanında mutlaka seyahat sağlık sigortası gibi evrakların da olmasına özen göstermelisiniz.  Öncelikle yaptıracağınız sigortanın süresinin tüm seyahat sürecini kapsıyor olması büyük bir önem taşımaktadır. Aynı zamanda seyahat sağlık sigortanızı 30.000 Euro teminatlı olması da üzerinde durulan en önemli konulardan biridir. Bu koşulları taşımayan sağlık sigortaları seyahatiniz öncesinde almak istediğiniz vize konusunda ciddi sıkıntılar yaratabilmektedir. Bu nedenle seyahat sağlık sigortanızı hem işin ehli bir sigorta firmasına yaptırmalı hem de tüm seyahatinizde ki sağlık problemlerini karşılayabilecek ölçülerde olması gerekmektedir.

Hollanda Vize Türleri ile İlgili

Hollanda İzmir konsolosluğu ticaret, turizm, çalışma vizesi, aile ve arkadaş ziyareti gibi konularda evrak talebinde bulunmaktadır. Bu evrakları eksiksiz olarak hazırlamalı ve vize ücretlerini de yatırarak seyahat tarihinden en az 1 ay önce evrak sürecini tamamlamalısınız. Vize işlemlerinde herhangi sorun olması durumunda 0850 346 68 74 nolu hattan bilgi alabilirsiniz.

ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp