Hollanda Vizesi, İstanbul

Hollanda İstanbul Başkonsolosluğu, Türkiye de  İstanbul’da faaliyet gösteriyor. Hollanda İstanbul Başkonsolosluğu, Türkiye'den Hollanda’ya seyahat etmek istiyorsanız  Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıysanız vize işlemleriniz ile Türkiye’deki Hollanda  vatandaşları için de konsolosluk işlemlerini yerine getirmekle görevli bir kurumdur. Hollanda İstanbul Başkonsolosluğu, herhangi bir diplomatik  ayrıcalığa sahip değildir. Hollanda Konsolosluğu çalışanları diplomat pozisyonunda değil. 

Hollanda İstanbul Başkonsolosluğu Görev Bölgesi Nedir?

Hollanda İstanbul Başkonsolosluğu ve diğer Hollanda Konsoloslukları faaliyette olduğu yerlere yakın yaşayan kişiler için 
Hollanda Vizesi  ve Hollanda Konsolosluk işlemleri konusunda yetkiye sahip.  Balıkesir, Bursa, Kocaeli, Çanakkale, Edirne, İstanbul, Kırklareli, Tekirdağ ve Yalova  illerinde yaşıyorsanız vize ve konsolosluk işlemleriniz için Hollanda İstanbul Başkonsolosluğu’na başvuruda bulunmanız gerekiyor.

İstanbul Hollanda Konsolosluğu Çalışma Saatleri Nedir?

Hollanda İstanbul Başkonsolosluğu 
Pazartesi günleri 09.00-17.00 saatleri arasında işlem kabul ediyor.
 
Hollanda İstanbul Başkonsolosluğu Vize  Bölümü Başvuru Saatleri

Pazartesi - Cuma:  08.30 - 11.30

Hollanda Konsolosluğu Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Hollanda'ya seyahat edecekseniz, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıysanız  Hollanda Vizesi başvurularınızı Hollanda Konsolosluğu, Hollanda Büyükelçiliği ve Vize Danışma Merkezleri yapabiliyor. Bu noktada sorunsuz ve eksiksiz, seyahat planınıza uygun bir şekilde başvuru süreci geçirmek istiyorsanız vize danışmanlık hizmeti veriyor olan şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz ve merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz. 
Hollanda Konsolosluğu, kısa süreli yani 90 günden az olan seyahatleriniz için yapacağınız vize başvurularınızı birebir kabul ediyor.
Hollanda’ya uzun süreli yani 90 günden fazla olan seyahatleriniz için yapacağınız vize başvurularını doğrudan Hollanda Konsolosluğu'na ve
Hollanda Büyükelçiliği'ne yapmanız gerekiyor.

ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp