Hollanda Trabzon Fahri Konsolosluğu

Hollanda Trabzon Konsolosu Kimdir?

Hollanda’nın Türkiye’de yetkili temsilciliklerinden birisi Hollanda Trabzon Fahri Konsolosluğu’dur. Hollanda Trabzon Fahri Konsolosluğu’nun en yetkili ismi ise Hollanda Trabzon Konsolosudur. Hollanda’nın İngiltere Konsolosunun kim olduğu merak edilmektedir. Bu yazıda Hollanda Trabzon Konsolosunun kim olduğunu merak edenler için “Hollanda Trabzon Konsolosu kimdir?” sorusunun cevabı verilmiştir.

Hollanda’nın Trabzon Konsolosu Güliz Balsarı’dır. Güliz Balsarı 2005 yılından beri Hollanda Birleşik Devletleri Trabzon Fahri Konsolosluğu görevini yürütmektedir. Balsarı, 1990 ile 1994 yılları arasında Boğaziçi Üniversitesi’nde Ekonomi Bölümü’nü bitirmiştir. Güliz Balsarı birçok uluslararası şirkette görevde bulunmuştur. Balsarı’nın yapmış olduğu bazı önemli görevler aşağıda verilmiştir.

 • 1997 ile 200 yılları arasında TÜRKDEX’te Araştırma ve Geliştirme Uzmanı olarak görev almıştır.
 • 2000 ile 2003 yılları arasında bir Hollanda şirketi olan Kearney Yönetim Danışmanlık Şirketi’nde Hollanda’nın Newyork eyaletinde Kıdemli İş Analisti olarak görev yapmıştır.
 • 2003 ile 2005 yılları arasında Hollandan menşeli General Motors’un Trabzon şubesinde Satınalma Şefi olarak görevdedir.
 • 2005 yılından beri Hollanda Birleşik Devletleri’nin Trabzon Konsolosu olarak görevde bulunmaktadır.

Güliz Balsarı, Hollanda’nın Trabzon’de bulunan ticaretini ve işbirliklerini geliştirmesini sağlamaktadır.

Hollanda Trabzon Fahri Konsolosluğu Vize İşlemleri

Belirli bir nedenden dolayı Hollanda’ya seyahat etmesi gereken kişilerin seyahat amacına uygun Hollanda vizesi alması gerekmektedir. Hollanda vizesi alacak olan kişiler vize başvurusunu Hollanda Trabzon Fahri Konsolosluğu’na yapabilmektedir. Hollanda Trabzon Fahri Konsolosluğu’na vize başvurusu yapacak olan kişiler, vize başvurusunun nasıl yapılacağını merak etmektedir. Bu yazıda Hollanda Trabzon vize işlemleri hakkında bilgi verilmiştir.

 • Hollanda Trabzon Fahri Konsolosluğu vize işlemleri yapacak olan kişiler seyahatleri öncesinde seyahat amacına uygun Hollanda vize türünü ve Hollanda seyahat süresini belirlemelidir.
 • Hollanda vize başvurusu yapacak olan kişiler Hollanda Trabzon Fahri Konsolosluğu’ndan randevu almalıdır. Randevu Hollanda Fahri Konsolosluğu’nun internet sitesi üzerinden ve Hollanda Trabzon Fahri Konsolosluğu ile iletişime geçilerek alınabilir.
 • Hollanda Trabzon Fahri Konsolosluğu vize başvurusu yapacak olan kişiler vize evraklarını eksiksiz olarak hazırlamalıdır.
 • Hollanda vize başvurusu yapacak olan kişiler, almış olduğu randevu tarihinde gerekli olan evrakları randevu tarihinde yetkililere teslim etmelidir.
 • Hollanda Trabzon Fahri Konsolosluğu vize başvurunuz sonuçlanana kadar ek belge talebinde bulunma hakkında sahiptir.
 • Hollanda vize başvuruların sonuçlanma süresi Hollanda vize türüne göre farklılık göstermektedir.

Hollanda Trabzon Fahri Konsolosluğu Vize Başvurusu

Hollanda’ya seyahat edecek olan kişiler, seyahatlerini gerçekleştirebilmek için vize almalıdır. Hollanda vize başvuruları Hollanda’nın Trabzon Fahri Konsolosluğu’na yapmalıdır. Aşağıda Hollanda Trabzon Fahri Konsolosluğu vize başvurusu hakkında bilgi verilmiştir.

Hollanda’ya seyahat edecek olan kişiler seyahatlerini gerçekleştirebilmek için randevu almalıdır. Randevular Hollanda Trabzon Konsolosluğu’ndan randevu almalıdır. Randevu tarihine kadar gerekli evraklar hazırlanmalı ve randevu tarihinde Hollanda Trabzon Konsolosluğu’na teslim edilmelidir. Başvuru işlemi yapacak olan kişiler profesyonel destek alabilir.

Hollanda Trabzon Fahri Konsolosluğu vize başvurusu yapacak olan kişiler aşağıdaki işlemleri yerine getirmelidir.

 • Hollanda vize başvurusu yapacak olan kişiler Seyahat Sağlık Sigortası yaptırmalıdır. Bu sigortanın poliçesi Hollanda Trabzon Fahri Konsolosluğu’na beyan edilmelidir.
 • Başvuru yapacak olan kişiler Hollanda’da ikamet edeceği yerin adresini net bir şekilde belirtmeli ve rezervasyon bilgilerini iletmelidir.
 • Hollanda Trabzon Fahri Konsolosluğu vize başvurusu yapacak olan kişiler Hollanda temsilciliğine hitaben vize başvuru dilekçesi yazmalıdır.
 • Başvuru yapacak olan kişiler Hollanda’da bulunduğu süre boyunca seyahat masraflarını karşılayabileceğini gösteren evrakları yetkililere beyan etmelidir.
 • Hollanda Trabzon Fahri Konsolosluğu vize başvurusu için randevu alınmalıdır.

Hollanda Trabzon Fahri Konsolosluğu Vize Randevusu

Hollanda’ya seyahat etmek isteyen kişilerin seyahatlerini gerçekleştirebilmek için vize alması gerekmektedir. Başvurular Hollanda’nın Trabzon Fahri Konsolosluğu’na yapılabilmektedir. Hollanda vizesi alacak olan kişilerin yerine getirmesi gereken bazı durumlar vardır. Bunlardan birisi de Hollanda Trabzon Fahri Konsolosluğu vize randevusunun alınmasıdır. Hollanda Trabzon Fahri Konsolosluğu vize randevusu alacak olan kişiler randevu işlemini nasıl yapacağını araştırmaktadır. Bu yazıda Hollanda Trabzon Fahri Konsolosluğu’na vize başvurusu yapacak olan kişiler için Hollanda Trabzon Fahri Konsolosluğu vize randevusu hakkında bilgi verilmiştir.

Hollanda Trabzon Fahri Konsolosluğu vize başvurusu yapacak olan kişiler randevularını Hollanda Fahri Konsolosluğu internet sitesi üzerinden ya da Hollanda Trabzon Fahri Konsolosluğu ile iletişime geçerek alabilmektedir. Başvurular için randevu alınması zorunludur. Randevu tarihinde gerekli evraklar teslim edilmeli ve başvuru talebi oluşturulmalıdır.

Hollanda Trabzon Fahri Konsolosluğu vize randevusu almış olan kişilerin randevu tarihini kaçırmamaya özen göstermesi gerekmektedir. Randevu tarihini kaçıran kişilerin işlemleri yapılmaya bilir. Bu durumda kişinin yeniden Hollanda Trabzon Fahri Konsolosluğu vize randevusu alması gerekecektir. Bu durum Hollanda vize başvurusu yapacak olan kişi için seyahat planlarının aksaması anlamına gelmektedir.

Hollanda Trabzon Fahri Konsolosluğu Adres ve İletişim Bilgileri

Hollanda konsolosluk işlemi yapacak olan kişiler, işlemleri Hollanda Trabzon Fahri Konsolosluğu’na yapabilmektedir. Hollanda Trabzon Fahri Konsolosluğu’na işlem yapacak olan kişiler Hollanda Trabzon Fahri Konsolosluğu’nun adresini ve iletişim bilgilerini merak etmektedir. Bu yazıda Hollanda Trabzon Fahri Konsolosluğu’nda işlem yapacak olan kişileri için Hollanda Trabzon Fahri Konsolosluğu adres ve iletişim bilgileri verilmiştir.

Hollanda Trabzon Fahri Konsolosluğu Adres:

Cumhuriyet Mahallesi, Yavuz Selim Bulvarı, No: 106, Daire: 12,  Posta Kodu: 61290 Ortahisar/Trabzon

Hollanda Trabzon Fahri Konsolosluğu İletişim Bilgileri Hakkında

Konsolosluk Telefon Numarası: 0850 346 84 93 

Hollanda Trabzon Fahri Konsolosluğu adres ve iletişim bilgileri yukarıda verilmiştir. Hollanda Trabzon Fahri Konsolosluğu’na mesai saatleri dışında iletişim sağlanmaktadır. Sadece acil telefon numaralarına ulaşılmaktadır. Hollanda Trabzon Fahri Konsolosluğu, Türkiye resmi tatilleri ve Hollanda resmi tatillerinde hizmet vermemektedir. Hollanda Trabzon Fahri Konsolosluğu ile iletişim sağlayarak görüş, öneri ve şikayetinizi bildirebilirsiniz. Yapacağınız işlemler hakkındaki bilgiyi almak için Hollanda Trabzon Fahri Konsolosluğu ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Hollanda Trabzon Konsolosluğu Adres

Bu başlıkta Hollanda Trabzon Konsolosluğu adres hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

Hollanda Trabzon Fahri Konsolosluğu, kurulmasına lüzum görülmeyen Trabzon ilinde kurulmuştur. Fahri Konsolosluk, Hollanda’nın resmi bir dış mümessili değildir. Hollanda Ankara Temsilciliği’ne bağlı etkinlik gösteriyor.

Hollanda Trabzon Fahri Konsolosluğu’nun gayesi Hollanda ve civardaki iktisadi ve ticari ilişkileri geliştirmektir. Hollanda Devleti için yeni ticari ve iktisadi mevduat çevreleri oluşturmaya ve yeni iktisadi işbirlikleri yapmayı hedefler.

Hollanda Trabzon Fahri Konsolosluğu, Hollanda yurttaşlarına evrak onayı gibi noter işlemleri hizmeti veriyor. Ama Konsolosluk hizmet verme salahiyeti yoktur. Beraberinde vize müracaatı kabul etme ve yorumlama salahiyeti de bulunuyor. Bunun için müracaatlar Hollanda resmi mümessilleri olan büyükelçilik, başkonsolosluklar veya konsolosluklara yapılmalıdır.

Hollanda Trabzon Fahri Konsolosluğu’na işlem yapmayı düşünen şahıslar Hollanda Trabzon Fahri Konsolosluğu’nun adres bilgilerini merak ediyor. Aşağıda Hollanda Trabzon Konsolosluğu için adres bilgileri verilmiştir.

Konsolosluk; Cumhuriyet Mahallesi/Yavuz Selim Bulvarı/No: 106/Daire: 12/ Posta Kodu: 61290 Ortahisar/Trabzon adresinde bulunuyor.

Hollanda Trabzon Konsolosluğu Telefon Numarası

Bu başlıkta Hollanda Trabzon Konsolosluğu telefon numarası hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

Hollanda Başkonsolosluk Bölümü içerisinde bulunan her bir bölüm, kendine özgü görevi yardımıyla Türk yurttaşının ve Hollanda yurttaşlarının işlemini basitçe yapabilmesine olanak sağlar. Vize işleminde, resmi işlemlerde ve iki devletin bağının geliştirilmesinde konsolosluk büyük bir role sahiptir. Hollanda başkonsolosluk bölümü arasında yer alan vize bölümü; başkonsolosluk bölümü içerisinde bulunur. Aşağıda Konsolosluk irtibat numarası paylaşılmıştır.

Konsolosluk İrtibat Numarası: 0850 346 84 93 

Hollanda Trabzon Fahri Konsolosluğu iletişim bilgisi yukarıda yer alıyor. Hollanda Trabzon Fahri Konsolosluğu’na iş saatleri haricinde iletişim sağlanıyor. Yalnızca acil telefon numaralarına ulaşılıyor. Hollanda Trabzon Fahri Konsolosluğu, İki ülkenin resmi tatilleri haricinde hizmet veriyor. Hollanda Trabzon Fahri Konsolosluğu ile irtibata geçerek görüş, teklif ve itirazınızı iletebilirsiniz. Yapacağınız işlemlere ilişkin bilgi almak için Hollanda Trabzon Fahri Konsolosluğu ile irtibata geçiş yaparak öğrenebilirsiniz.

Hollanda Trabzon Konsolosluğu Ulaşım

Bu başlıkta Hollanda Trabzon Konsolosluğu ulaşım hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

Hollanda Trabzon Konsolosluğu için pek çok ulaşım yolu bulunuyor. Otobüs, minibüs, taksi gibi vasıtalar ile ulaşım sağlanabilir.

Hollanda’ya yolculuk edecek olan şahıs yolculuk gayesine uygun vize almalı. Hollanda yolculuğu için vize almayı düşünen şahıs vize işleminin nereden yapılacağını merak ediyor. Bu yazıda Hollanda Konsolosluğu vize müracaatı yapacak olan şahıs için Hollanda Konsolosluğu vize bölümü ile ilişkin ayrıntılı bilgiler verilmiştir. Hollanda Konsolosluğu vize bölümü, Hollanda’ya yolculuk yapacak olan şahsın işleminin yapıldığı Hollanda Konsolosluğu bölümüdür. Hollanda Konsolosluğunda vize bölümünde işlem yapmayı düşünen şahsın işlemi için randevu alması gerekiyor. Randevusuz işlem yapılmıyor. Randevular Hollanda Konsolosluk vize bölümü ile irtibata geçerek alınabiliyor. Hollanda Konsolosluğu vize bölümünde işlem yapmayı düşünen şahıs evleviyetle Hollanda’ya yolculuk yapmak için bir nedene sahip olmalıdır. Bu nedene uygun Hollanda vize belgesi noksansız olarak hazırlanmalı.

ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp