Hollanda Vizesi, Altunizade

Hollanda Vize Başvuru Merkezi, Altunizade

Altunizade vize merkezleri: İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden vatandaşlarımızın Schengen vize başvurularını kabul eden kurumlardandır.

  Sahip olduğunuz pasaport türüne bağlı olarak, Hollanda’ya seyahat etmeden önce vize almanız gerekebilir.

     İstanbul Başkonsolosluğuna bağlı illerde ikamet eden vatandaşlarımız ile Altunizade ‘de vize aracılığı yapan firmalar ve Anadolu Yakası'nın; Kadıköy, Kartal, Maltepe, Göztepe, Cadde Bostan, Suadiye, Bostancı, Feneryolu, Tuzla, Pendik ile Gebze, Darıca, İzmit bölgelerinde ikamet eden vatandaşlarımız vize başvurularını Altunizade ’den yapabilmektedirler.

    Schengen bölgesinde yer alan Hollanda'ya gitmeyi planlamış olan Siyah (Diplomatik) pasaport, Gri (Hizmet) pasaport veya Yeşil (Özel) pasaport sahipleri vizesiz seyahat edebilecektirler. Ancak diğer Schengen ülkelerinde olduğu gibi Bordo (Normal) pasaport sahibi kişilerin Hollanda'ya seyahat etmeden önce vize almaları gerekmektedir.

Hollanda Altunizade Vize Randevusu

Aile birleşimi, Araştırma, Mesleki Eğitim, 90 günden fazla çalışma, Üniversite Eğitimi, Staj, Dil Kursu gibi Ulusal vize altına giren başvurularınız için Türkiye'deki Hollanda Dış Temsilciliklerinde randevu sistemi ile işlem görülmektedir. Altunizade veya Büyükelçilik/Konsolosluk ofisleri aracılığıyla ulusal vize başvurularınızı yapabilmeniz için randevu sıra numarası almanız gerekmektedir. Randevu numaranızı resmî web sitesinde oluşturabilirsiniz.

  Vize başvuru merkezinizden online randevu alıp gereken evraklarınızı hazırladıktan sonra aldığınız randevunuzu da yazdırınız.

  Unutmayın: Almış olduğunuz vize randevunuzu, randevu tarihinden 72 saat önce olacak şekilde iptal etme ya da randevu tarihinden 24 saat önce size uygun olan ileri bir tarihle değiştirme imkanınızın bulunmaktadır. Vize randevu tarihinin değişikliğini yalnızca bir kez yapabilme şansınız vardır. Bu yüzden vize randevu hakkınızı kaybetmemek için planlamanızı çok dikkatli bir şekilde yapmanız gerekmektedir.

Hollanda Altunizade Vize Başvurusu

Ankara'daki Hollanda Büyükelçiliği, İstanbul'daki Hollanda Başkonsolosluğu ve İzmir'deki Hollanda Konsolosluğu ülkemizden gerçekleşmesi planlanan vize başvurularını kabul etmekte ve analiz etmektedir.

  Her halükârda, Schengen Vizesi için daha önceden parmak izi vermeyen başvuru sahiplerinin şahsen konsolosluklara gitmeleri gerekmektedir. Ancak parmak izi vermiş kişilerin dosyalarını, başvuru sahipleri gelmek zorunda kalmadan yetkili acenteler yardımı ile de dosyalayabilmektedirler.

   Hollanda'ya gidebilmek için ödenmesi gereken bir vize başvuru ücreti bulunmaktadır. Vize başvurusunun maliyeti, vize türüne ve kalış sürenize bağlı olarak değişmektedir. Uzmanlarımız güncel Hollanda Vizesi başvuru ücretlerini takip etmektedir. Gerekli bilgiyi bizlere ulaşarak da alabilirsiniz.

  Hollanda Schengen Vizesi başvuruları da yalnızca vize başvurularını işleme koymaya yetkili Hollanda dış temsilcilikleri tarafından incelenmekte ve sonuçlandırılmaktadır. Ortalama olarak bu değerlendirme süresi 5 ila 15 iş günü sürmektedir. Söz konusu süre tamamen konsolosluğun kararına bağlı olup, resmî tatiller, konsoloslukların yoğunluğu ve ek belge talepleri nedeniyle uzayabilir.

  Seyahatiniz sırasında herhangi bir sorun yaşamamanız için uzmanlarımız Hollanda vizesi başvuru işlemlerine seyahat tarihinizden en az bir ay önce başlamanızı tavsiye etmektedir.

Hollanda Vizenizi Altunizade’den Almanızın Kolay Yolu 

Altunizade veya komşu bölgelerden Hollanda vizesine başvurmak isteyenler bunu en kısa sürede yapabileceklerdir.

Hollanda vize işlemlerinizi hızlı, kolay ve güvenli bir hale getirmek için Altunizade göçmenlik danışmanınızı aradıktan sonra 1 ila 2 iş günü içerisinde vizenizi alabilirsiniz.

Hollanda vize başvurunuzu sizin adınıza halledeceğiz ve vizenizi zamanında almanızı sağlayacağız.

Hollanda vize işlemleri için Hollanda Büyükelçiliğine kişisel başvuru gerekmediğinden, gerekli belgeleri danışmanınıza e-posta ile gönderebilirsiniz.

Altunizade'den yapılan Hollanda vize işlemleri parmak izi veya mülakat içermediği için işleminiz sizin adınıza hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Başvuru süreci bölgesel olarak ön yargılı olmadığı için Türkiye'nin her yerinden hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde Hollanda vizesine başvurabilirsiniz.

ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp