Hollanda Vizesi Başvuru Şubeleri

Hollanda Vizesi Şubelerimiz

Türkiyedeki Hollanda vizesi ile ilgili yardım alabileceğiniz şubelerimiz şunlardır: İstanbul, Altunizade, Çanakkale, Çorlu, Edirne, Bursa, Ankara, Konya, Adana, Kayseri, Diyarbakır, İzmir, Antalya, Gaziantep,Trabzon. Hollanda'ya giren tüm ziyaretçi için vize gereklidir. Hollanda vizesine ihtiyaç varsa, şubelerimiz gidilecek yerlerdendir. Vize başvurusu için Hollanda Başkonsolosluğuna gitmeden önce, Hollanda'ya yapacağı seyahatin amacını belirtmesi ve ilgili vize kategori başvurması gerekmektedir. Hollanda vize başvurusu için öncelikle Türkiye'deki Hollanda Konsolosluğundan randevu almanız gerekmektedir. Daha sonra konsolosluğun belirlediği gün ve saatte konsolosluğa gelmelisiniz. Bu en kritik gereksinimden biridir. Ayrıca, vize başvurusu yapan, bulunan kişiler gerekli tüm belgenin eksiksiz ve doğru olduğundan da emin olmalıdır. Hollanda vizesi başvururken ayrıca vize ücretleri ödemeniz gerekir. Türkiyedeki Hollanda konsoloslukları vize başvuru evrakınızı teslim almalıdır. Konsolosluk tarafından alınan ücret onlar tarafından belirlenir ve değişebilmektedir. 50$ vize ücret alınmaktadır. Kış ayında seyahat etmek isteyenden 60 dolara kadar vize ücreti alınabilmektedir. 6-12 yaş arası çocukdan 35$ vize ücretleri alınırken, 0-6 yaş arası çocukdan vize ücreti alınmaz. Bir vize başvuru işleme koymak için gerekli süre, talep edilen vize türlerine göre değişir, ancak normalde bir ile otuz gün sürer. Türkiye'den vize taleplerinde bulunanın Hollanda'ya giriş yapabilmesi için vize kartı alması gerekmektedir. Diplomat (siyah), Hizmet (gri) ve Husus (yeşil) pasaport hamilleri, 6 aylık süre içerisinde 90 günden fazla kalmadısı sürece Hollanda'yı ziyaret etmesi için vize talep etmemektedir. Genel (bordo) pasaport hamilinin Hollanda'ya gitmeden önce vize alması gerekmektedir.

Hollanda Vize Randevusu Şubelerimiz

Türkiyedeki Hollanda vizesi ile ilgili yardım alabileceğiniz şubelerimiz şunlardır: İstanbul, Altunizade, Çanakkale, Çorlu, Edirne, Bursa, Ankara, Konya, Adana, Kayseri, Diyarbakır, İzmir, Antalya, Gaziantep,Trabzon. Hollanda'ya gelmeden önce ziyaretçinin vize alması gerekmektedir. Hollanda vizesi başvurmak istiyorsanız, Türkiye'deki Hollanda konsolosluğu şubelerimizden randevu alınız. Hollanda'da bir vize randevusunu planlamak için Hollanda temsilciliğimizin resmi web sitesini ziyaret ediniz. Hollanda konsolosluğu'ndan vize randevusu almış olan, gerekli ve ilgili tüm evrakı önceden hazırlayarak randevu saatlerinde teslim etmelidir. Web sitesi üzerinden Hollanda konsolosluğu'na vize randevusu alıp gelmeyen kişinin vize başvurusu reddedilebilir. Randevu almama gerekçesi,  Hollanda konsolosluğuna bildirilir ve konsolosluğun raporu reddetmeleri durumunda online olarak yeni bir randevular alınması gerekir. Hollanda konsolosluğu'na vize randevunuza gelmemeiz, daha sonra Hollanda'ya seyahat etmeyi planlayan için gecikmese neden olabilir. Bu durumda vize başvuruları için gerekli belgenin geçerlilik süresi dolabilir. Sonuç olarak belgenizi yeniden yapılandırmak gerekebilir.

Hollanda Vizesi Başvurusu Şubelerimiz

Türkiyedeki Hollanda vizesi ile ilgili yardım alabileceğiniz şubelerimiz şunlardır: İstanbul, Altunizade, Çanakkale, Çorlu, Edirne, Bursa, Ankara, Konya, Adana, Kayseri, Diyarbakır, İzmir, Antalya, Gaziantep,Trabzon. Hollanda'yı ziyaret etmek isteyen, vize başvurusu yapmadan önce nereye gitmek istediğine karar vermelidir. Seyahatlerin amacına uygun bir vizeye başvurma ve vize alması çok önemlidir. Hollanda'yı seyahat amaçları dışında ziyaret etmek isteyen kişinin vize başvurusu reddedilmektedir. Hollanda'ya seyahat etmeyi planlayan ya da ikamet eden, Türkiyedeki Hollanda konsolosluğuna vize başvurusu da bulunabilir. Hollanda konsolosluğundan vize başvuru randevuları alması ve zamanında gelmelisiniz. Vize randevu tarihlerine kadar Hollanda vize için gerekli tüm evrakın tamamlanmış olması gerekmekte. Evraklar Hollanda konsolosluğu tarafından teslim alınıp ve teslim edilir. Hollanda Başkonsolosluğa vize başvurusu yaparken dikkat edilmesi gereken bir kaç husus vardır. Bunlar aşağıda ki gibidir: Hollanda'yı ziyaret eden herkes, kaldığı süre boyunca uygun seyahat sağlık sigortası sahip olmalıdır. Vize başvuru sahibi, tüm seyahat masrafını karşılayabileceğine dair mali kanıtı Türkiyedeki Hollanda konsolosluğunda göstermelidir. Hollanda vize başvuru için kullanılacak vize belgesinin üzerindeki tarihin güncel olması gerekmektedir.

Hollanda Vizenizi Şubelerimizden Almanızın Kolay Yolu

Türkiyedeki Hollanda vizesi ile ilgili yardım alabileceğiniz şubelerimiz şunlardır: İstanbul, Altunizade, Çanakkale, Çorlu, Edirne, Bursa, Ankara, Konya, Adana, Kayseri, Diyarbakır, İzmir, Antalya, Gaziantep,Trabzon. Hollanda vizesine başvurmak isteyen kişiler bunu yapmakta zorlanmayacaktır. Hollanda vize işleminizi hızlı ve verimli bir şekilde tamamlama için myvize vize danışmanınızı aradıktan sonra 1 ile 2 iş günü içerisinde Hollanda vizeniz alabilirsiniz. Hollanda'daki vize başvurunuza ilgileneceğiz ve vizeniz zamanında almanızı sağlayacağız. Hollanda vize işlemi için Hollanda Büyükelçiliğine kişisel bir başvurunuz gerekmediğinden, gerekli belgeyi danışmanınıza e-posta yoluyla iletebilirsiniz. Türkiye'deki Hollanda vize işleminde parmak izi ya da mülakat olmadığı için başvurunuz sizin adına hızlı bir şekilde işlemlere alınabilir. Hollanda vize başvurusu süreci bölgesel olarak ön yargı olmadığı için Türkiye'nin her yerinden de hızlı, kolay ve güvenli bir biçimde Hollanda vizesine başvurabilirsinz.

ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp