Kanada Vizesi Başvuru Şubeleri

Kanada Vizesi Şubelerimiz

Kanada’ya seyahat edecek olan kişiler seyahat amacına uygun olarak Kanada vizesi almalıdır. Kanada vizesi alacak olan kişiler vize başvurularını Kanada vizesi şubelerimize yapabilir. Kanada vizesi başvurusu yapacak olan kişiler, My Vize Kanada vizesi şubelerimize başvuru yapabilir.

Kanada Ankara Vize Şubesi

Adres: Cinnah Caddesi, No: 92/2, Çankaya Ankara

Telefon: +90 312 426 88 89

Kanada İzmir Vize Şubesi

Adres: 14799 Sokak, Kenet Sitesi, No: 20/23, Kat: 3, Alsancak/İzmir

Telefon: +90 232 404 85 00

Kanada İstanbul Avrupa Vize Şubesi

Adres: İnönü Mahallesi, Papa Roncalli Sokak, No: 13/1A, Şişli/İstanbul

Telefon: +90 212 232 92 32

Kanada İstanbul Anadolu Vize Şubesi

Adres: Söğütlüçeşme Caddesi, Derici Zeynel Sokak, 19/7A, Kadıköy/İstanbul

Telefon: +90 216 345 44 66

Kanada Gaziantep Vize Şubesi

Adres: İncilipınar Mahallesi, 3. Cadde, Çayırlı İş Merkezi, A Blok, No: 4, Şehitkamil/Gaziantep

Telefon: 0850 346 68 74

Kanada İran Vize Şubesi

Adres: No: 1008, 10 th Floor, Atlasmal Complex, Nyavan ST, Tehran/İran

Telefon: 0 098 212 637 99 28

Kanada Vize Randevusu Şubelerimiz

Kanada’ya seyahat edecek olan kişiler seyahat amacına uygun Kanada vizesi almalıdır. Kanada vizesi alacak olan kişiler, Kanada vize başvurusu için randevu almalıdır. Kanada vize randevusu alacak olan kişiler için Kanada vize randevusu şubelerimiz verilmiştir.

Kanada’ya seyahat edecek olan kişiler seyahat amacına uygun Kanada vizesi almalıdır. Kanada vizesi alacak olan kişiler başvuru için randevu almalıdır. Kanada vize randevusu alacak olan kişiler randevu işlemler profesyonel destek alabilir. My Vize olarak Kanada vize başvurusu yapacak olan kişiler için destek sağlamaktayız.

Aşağıda verilmiş olan My Vize Ofislerimiz üzerinden randevu alınabilir. Randevu alacak olan kişiler My Vize Ofislerimiz ile iletişime geçebilir. Kanada My Vize Ofislerimiz Kanada vize başvurusu için randevu alınma işleminde Kanada’ya seyahat edecek olan kişiler için destek verilmektedir.

 • Kanada Ankara Vize Şubesi
 • Kanada İzmir Vize Şubesi
 • Kanada İstanbul Avrupa Vize Şubesi
 • Kanada İstanbul Anadolu Vize Şubesi
 • Kanada Gaziantep Vize Şubesi
 • Kanada İran Vize Şubesi

Kanada vizesi randevusuz olarak kabul edilmemektedir. Detaylı bilgi için şubelerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Kanada Vize Başvurusu Şubelerimiz

Kanada’ya seyahat edecek olan kişiler, Kanada seyahatleri için vize almalıdır. Kanada vizesi alacak olan kişiler vize başvurularını yapmak için profesyonel destek almalıdır. Kanada vize başvurusu için destek alacak olan kişiler Ankara, İzmir, İstanbul, Gaziantep ve İran’da bulunan Kanada vize şubesine başvuru yapabilir.  

Kanada vize başvurusu yapacak olan kişiler, Kanada şubelerimiz ile iletişime geçebilir. Kanada vizesi alacak olan kişiler için Kanada vize başvurusu şubelerimiz aşağıda verilmiştir.

 • Kanada Ankara Vize Şubesi
 • Kanada İzmir Vize Şubesi
 • Kanada İstanbul Avrupa Vize Şubesi
 • Kanada İstanbul Anadolu Vize Şubesi
 • Kanada Gaziantep Vize Şubesi
 • Kanada İran Vize Şubesi

Kanada vize başvurusu yapacak olan kişilere başvurunun her aşamasında destek olunmaktadır. Kanada vize başvurusu yapacak olan kişilerin evraklarının eksiksiz olarak hazırlanmasından vize başvurusunun sonuçlanmasına kadar her aşamada destek sağlanmaktadır.

Kanada vizesi alacak olan kişiler My Vize ile iletişime geçerek başvuruları hakkında detayı bilgi alabilir. Kanada vizesi alacak olan kişiler, vize türünü belirlemeli ve vize başvurusu için My Vize internet sitesi üzerinden iletişime geçebilir.

Kanada Vizenizi Şubelerimizden Almanızın Kolay Yolu

Kanada’ya seyahat edecek olan kişiler, seyahatlerini yasal olarak gerçekleştirebilmek için vize almalıdır. Kanada vizesi alacak olan kişiler vizelerin kolay yoldan alınması için bilgi alabilir. Kanada vizesi alacak olan kişiler vize başvurusu için Profesyonel destek alabilir. Kanada vizesi başvurusu yapacak olan kişiler My Vize Ofislerimizden destek alarak başvuru işlemini yapabilir. Bu yazıda Kanada vizenizi şubelerimizden almanızın kolay yolu hakkında bilgi verilmiştir.

My Vize olarak Kanada vize başvurusu yapacak olan kişiler için Kanada vize başvuru formunun doldurulması, Kanada vize evraklarının eksiksiz olarak hazırlanması, yeminli tercüme işlerinin yapılması işlemi yapılmaktadır.

Başvuru sahibi için Kanada’da geçerli seyahat sağlık sigortasının temini, Kanada uçak ve otel rezervasyonlarının yapılması gibi işlemler için My Vize’den destek alınabilir.

My Vize olarak Kanada vize başvurusu yapacak olan kişiler için randevunun alınmasından Kanada vize başvurusu sonuçlanana kadar her aşamada başvuru sahibine destek sağlanmaktadır.

Kanada vizesi başvurusunu My Vize üzerinden yapacak olan kişiler, profesyonel desteğimiz sayesine vize başvurularını daha kolay yapar ve olumlu sonuçlanma ihtimali daha yüksektir.

TOP ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp