Kanada Vizesi, Diyarbakır

Kanada Vize Başvuru Merkezi, Diyarbakır

Kanada’ya seyahat edecek olan kişiler, Kanada vizesini Diyarbakır’dan alacak olan kişiler, Kanada vizesi Diyarbakır vize başvuruları için araştırma yapmaktadır. Bu yazıda Kanada vizesini Diyarbakır’dan alacak olan kişiler için Kanada vizesi Diyarbakır başvuruları hakkında bilgi verilmiştir.

Kanada vizesini Diyarbakır’dan alacak olan kişiler vize başvurularını farklı şekillerde yapabilir. Kanada vizesi Diyarbakır başvurusu yapacak olan kişiler başvurularını aşağıdaki yerlere yapabilmektedir.

 • Kanada Diyarbakır vize başvurusu online olarak CitizenshipandımmigrationaCanada sitesi üzerinden yapabilmektedir.
 • Kanada Diyarbakır vize başvuruları Kanada’nın Türkiye temsilcilikleri olan Kanada Ankara Büyükelçiliği ve Kanada İstanbul Başkonsolosluğu’na yapılabilir.
 • Kanada vizesi başvuruları Kanada Konsolosluğu tarafından Türkiye’de yetkilendirilmiş vize başvuru merkezlerine yapılabilir.

Kanada Diyarbakır vizesi başvuruları için geçerli bir sebebinizin olması ve bu sebebin Kanada Konsolosluğu’na evraklar ile kanıtlanması gerekmektedir. Kanada vizesi Diyarbakır Başvurusu yapacak olan kişiler başvurularını nasıl yaparsa yapsın Kanada Konsolosluğu’nu biyometrik parmak izi verisi vermek için ziyaret etmelidir. Yani online olarak başvuru yapılsa hadi Biyometrik parmak izi verisi verilmelidir. Başvuruları inceleme ve değerlendirme yetkisi Kanada’nın Türkiye’de bulunan temsilciliklerine aittir.

Kanada Diyarbakır Vize Randevusu

Diyarbakır’da ve çevresinde ikamet edip Kanada’ya seyahat etmek isteyen kişiler, Kanada seyahatlerini gerçekleştirebilmek için vize almalıdır. Kanada Diyarbakır vizesi alacak olan kişiler, vize başvurusu için randevu almalıdır. Bu yazıda Kanada vizesi için Kanada Diyarbakır vize randevusu hakkında bilgi verilmiştir.

Kanada Diyarbakır vize başvuruları iki şekilde yapılabilir. Başvurular online olarak ve şahsen Kanada temsilciliklerine ya da vize başvuru merkezlerine yapabilmektedir. Her iki türlü Kanada Diyarbakır vize başvurusu için de Kanada temsilciliği ziyaret edilmelidir. Kanada vize başvuruları Kanada Ankara Büyükelçiliği ve İstanbul Başkonsolosluğu’na yapılabilmektedir. Kanada Diyarbakır vize randevusu da bu temsilciliklerden alınmalıdır.

Kanada Diyarbakır vize başvurusunu online olarak yapacak olan kişiler, parmak izi verisi için Kanada temsilciliğini ziyaret etmelidir. Kanada Diyarbakır vize başvurusu için randevu alınması gerekmektedir. Randevu tarihinde biyometrik parmak izi verisi verilmeli ve Kanara Diyarbakır vize başvurusu tamamlanmalıdır.

Kanada Diyarbakır vize randevusu alacak olan kişiler, Kanada Diyarbakır vize randevusunu kaçırmamalıdır. Randevu tarihini kaçıran kişilerin işlemleri kabul edilmeyebilir. Bu durumda Kanada Diyarbakır vize başvurusu yapacak olan kişilerin tekrardan Kanada vize randevusu almalıdır.

Kanada Diyarbakır Vize Başvurusu

Kanada’ya kültürel, iş, ticaret, çalışma, aile ziyareti gibi amaçlar ile gidecek olan kişiler ve Diyarbakır civarında ikamet eden kişiler, Kanada seyahatleri için vize almalıdır. Kanada Diyarbakır vizesi alacak olan kişiler, Kanada Diyarbakır vize işlemleri hakkında araştırma yapmaktadır. Bu yazıda Kanada Diyarbakır vize başvurusu hakkında bilgi verilmiştir.

Online başvuru;

 • Kanada Diyarbakır vize başvurusu için ilk aşamada Kanada vize türü seçilmelidir. Kanada vize türü seyahat amacına uygun seçilmedir.
 • Kanada Diyarbakır vizesi işlemleri için vize türünü belirleyen kişilerin Kanada online vize başvuru formunu doldurması gerekmektedir. Form CitizenshipandımmigrationaCanada sitesi üzerinden doldurulmaktadır.
 • Online vize başvuru formu doldurulduktan sonra Kanada vize ücreti aynı internet sitesi üzerinden ödenmelidir.
 • Online vize başvurusunun sonraki aşamasında parmak izi verisi verilmek için Kanada temsilciliğinden randevu alınmalıdır.

Şahsen Başvuru;

 • Kanada Diyarbakır vize işlemleri şahsen olarak da yapılabilir.
 • Bunun için gerekli belgeler ile Kanada Ankara Büyükelçiliği ya da İstanbul Başkonsolosluğu ziyaret edilmelidir. Başvurular ayrıca vize başvuru merkezleri aracılığı ile de yapılabilmektedir.

Her iki başvuru şeklinde de değerlendirme yetkisi Kanada temsilciliklerine aittir.

Kanada Vizenizi Diyarbakır’dan Almanızın Kolay Yolu

Kanada’ya seyahat etmek isteyen ve Diyarbakır’da ikamet eden kişiler, Kanada vizesini almanın kolay yolunu araştırmaktadır. Bu yazıda Kanada’ya seyahat edecek olan kişiler için Kanada vizenizi Diyarbakır’dan almanızın kolay yolu hakkında bilgi verilmiştir.

Kanada vizesini Diyarbakır’dan alacak olan kişiler başvurularını online olarak yapabilmektedir. Başvuru yapacak olan kişiler online başvuru sonrası biyometrik parmak izi verisi verilmelidir. Bunun için Kanada temsilciliği ziyaret edilmelidir.

Kanada Diyarbakır vize başvurusu yapacak olan kişiler, Kanada Diyarbakır vize başvurusu için destek alabilir. Kanada Diyarbakır vize başvurusu için profesyonel destek alan kişiler vize başvuru aşamalarındaki işlemleri daha kolay yapmış olur.

My Vize olarak Kanada Diyarbakır vize başvurusu yapacak olan kişilere profesyonel olarak Kanada vize danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Kanada vize başvurusu yapacak olan kişilerin evraklarının hazırlanmasından Kanada Diyarbakır vize başvurusu sonuçlanana kadar her aşamada destek olunmaktadır. Kanada Diyarbakır vize başvurusu inceleme süresinde takip işlemi yapılmaktadır. Gerekli olan Kanada vize evraklarının hazırlanması, Kanada vize randevusunun alınması, Kanada vize başvurusu için rezervasyonların yapılması gibi aşamalarda destek olunmaktadır.

Kanada Vizesi Diyarbakır Başvuruları İçin Gerekli Evraklar

Kanada’ya seyahat etmek amacı ile vize alacak olan ve Diyarbakır çevresin ikamet eden kişiler, Kanada Diyarbakır vize başvuruları için gerekli olan evrakları merak etmektedir. Bu yazıda Kanada vizesi alacak olan kişiler için Kanada vizesi Diyarbakır başvuruları için gerekli evraklar listesi hazırlanmıştır.

Kanada vizesi Diyarbakır başvurusu için gerekli olan evraklar kişiden kişiye göre farklılık göstermektedir. Başvuru için hazırlanması gereken evraklar kişinin yaşına, eğitim durumuna, mesleğine ve seyahat amacına göre farklılık göstermektedir. Ancak her Kanada vize başvurusu için istenen standart evraklar bulunmaktadır. Bu evraklar aşağıda verilmiştir.

Kanada vizesi Diyarbakır başvuruları için gerekli evraklar;

 • Pasaport: 10 yıl içerisinde çıkarılmış ve en az 2 sayfası olan geçerli bir pasaport
 • Kanada vize başvuru formu
 • Kanada vize talep dilekçesi
 • Kanada’ya seyahat edecek olan kişinin kimlik fotokopisi
 • Adli sicil kaydı
 • Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği
 • Banak hesap dökümü
 • Kanada’da geçerli seyahat sağlık sigortası poliçesi
 • Kanada konaklama rezervasyonları
 • Kanada ulaşım rezervasyonları
 • Başvuru sahibinin mesleki durumunu gösteren belgeler
 • Kanada vize başvuru sahibinin eğitim durumunu gösteren belgeler
TOP ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp