Kanada Vizesi, Ankara

Kanada Vize Başvuru Merkezi, Ankara

Kanada Ankara vize merkezi sitemize hoş geldiniz.

Merhaba Kanada Ankara vize merkezi ekibi olarak siz değerli ziyaretçilerimize en iyi hizmeti sunmak için buradayız. İncelemiş olduğunuz bu site Kanada vize işlemlerinin nasıl ilerlediği ve nasıl işlediği konusunda sizi bilgilendirmek için oluşturulmuştur. Kanada vize işlemleri oldukça hızlı ve kolay ilerler. Bunun için uzman ekip arkadaşlarımız her aşama da sizin yanınızda olacaktır.

Kanada Ankara vize merkezi ekibi olarak vize protokolleri konusunda oldukça deneyimliyiz. Sizden tek istediğimiz size sunmuş olduğumuz evrak listesini eksiksiz bir şekilde tamamlamanız ve zamanında bize ulaştırmanız. Bize evraklarınızı isterseniz elden isterseniz kargo yolu ile iletebilirsiniz. Kanada Ankara vize merkezi ekibi olarak vize ekibi olarak vize işlemlerinizi sorunsuz ve hızlı bir şekilde size ulaştırırız.

Kanada Ankara Vize İşlemleri

Kanada’ nın Ankara’ da bulunan konsolosluğu Kanada Büyükelçiliğidir.

Kanada büyükelçiliği Kanada ile Türkiye arasındaki ekonomik siyasal ve kültürel ilişkilerin geliştirilmesinde önemli bir rol almaktadır. Kanada Konsolosluğu da Kanada Büyük elçiliği içinde yer alır. Kanada’ ya seyahat edilmek istendiğinde vize işlemlerini Kanada konsolosluğunun vize birimi yönetmektedir.

Kanada Konsolosluğunun Türkiye içerisinde vize işlemleri için hizmet verdiği alan oldukça geniştir. Adana, Hakkâri, Bartın, Bayburt, Çorum, Malatya, Elazığ, Erzincan, Karaman, Erzurum, Gaziantep, Giresun, Iğdır, Karabük, Kastamonu, Mardin, Ordu, Osmaniye, Rize, Ankara, Artvin, Adıyaman, Sinop, Şırnak, Sivas, Tunceli, Yozgat, Zonguldak hizmet verdiği iller arasındadır. Bu illerin çevre illerinde yaşayanlar vize işlemleri için Kanada Konsolosluğu’ na başvurulması gerekir.

Kanada Ankara Büyükelçiliği aynı zamanda Gürcistan, Azerbaycan ve Türkmenistan vatandaşlarının da vize işlemlerinin yürütülmesinde sorumlu olan kurumdur.

Kanada Konsolosluğu vize başvurularını direk olarak kabul etmeyip yetkilendirdiği vize danışmanlık firmaları veya yetkili seyahat acenteleri aracılığıyla kabul etmektedir.

Kanada Vize İşlemleri İşleyişi

Kanada Ankara vize merkezi ekibi olarak vize işleyişine oldukça hakimiz ve ortalama ne kadar süre içerisinde sonuçlandığına kadar sizi bilgilendiriyoruz. Sürekli olarak sizinle iletişim halinde oluyoruz. Ek olarak bir belge ihtiyacına gerek duyulursa bu konuda sizi bilgilendirip belgeyi kısa süre içerisinde tamamlıyoruz. Sorunsuz ve hızlı şekilde vize işlemleriniz gerçekleşsin diye işleyişin her adımını yakından takip ediyoruz. Kanada vizesi içi biyometrik beyana gerek duyulmadığı için işlemleriniz daha hızlı bir şekilde ilerliyor. Mülakat protokolü olmadığı için başvurunuz incelendikten hemen sonra vizenizi alabilirsiniz.

Kanada Ankara Vize Başvurusu

Kanada’ ya seyahat etmek istendiğinde seyahatin amacına uygun olarak bir vize başvurusunda bulunulması gerekir. Kanada Ankara Konsolosluğu vize başvurularını doğrudan kabul etmemektedir. Bu konuda yetkilendirdiği seyahat acentelerinden ve yetkili vize danışmanlık firmalarından vize işlemlerinin başvuruları yapılabilir. Türkiye’ nin geniş bir kısmının vize başvuru evrakları Kanada Ankara konsolosluğunda işlem görerek sonuçlandırılmaktadır.

Kanada hükümeti kendisine vize başvurusunda bulunacak olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından biyometrik veri kaydının yapılmasını talep etmektedir. Biyometrik veri kaydı için de Kanada Konsolosluğu tarafından yetkilendirilmiş vize başvuru merkezlerinden randevu alınmalıdır.

Kanada vize başvurusunda bulunmadan alınması istenen vize türüne göre hazırlanmış olan vize başvuru formunun doldurulması gerekir. Vize başvuru formunu doldururken verilen bilgilerin doğru ve eksik olmamasına, hazırlanan vize başvuru dosyası ile örtüşmesine dikkat edilmeli. Başvuru formunda hatalı bilgi veya eksik evrak olması halinde vize başvuru cevabı olumlu olarak sonuçlanmayacaktır.

Kanada Ankara Vize Randevusu

Kanada’ ya bir seyahat yapılması planlandığında ilk olarak vize randevusuna başvurulmalıdır. Kanada Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından pasaport farkı olmaksızın vize talebinde bulunmaktadır. Kanada Ankara konsolosluğu vize başvurularını direk olarak almamakta ve bu konuda yetki verdiği vize danışmanlık firmaları üzerinden online olarak başvuruları almaktadır.

Kanada vize randevusu Kanada konsoloslukları tarafından yetkilendirilen yapılması planlanan seyahatler için gerekli olan vizenin başvurularda tamamlanması gereken bir işlemdir.

Kanada vize randevusu almak içini ilk olarak vize başvurularında gerekli olan vize başvuru formlarının doldurulması ikinci olarak da Kanada vize ücretinin belirtilen banka hesaplarına yatırılması aşamalarını gerine getirilmesi gerekir.

Kanada Ankara vize randevuları tüm vize kategorileri için biyometrik veri beyanı, başvuru formunun imzalı olarak teslimi ve istenilen vize türüne göre eksiz ve hatasız olarak hazırlanan evrakların teslimi için gerçekleştirilen bir prosedürdür.

Kanada vize başvuruları için Kanada konsolosluk yetkilileri VFS Global adlı bir şirketi yetkilendirmiştir. VFS Global firması aracılığıyla vize randevuların alınması sağlanarak vize başvuruları yapılabilir.

Kanada Vizenizi Ankara’ dan Almanın Kolay Yolu

Kanada ülkesine seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının pasaport farkı olmaksızın seyahat amaçlarına uygun olarak vize başvurusunda bulunmaları zorunludur. Kanada vize başvurularının onayı Kanada Büyükelçiliği tarafından verilmektedir. Kanada vize başvuruları Kanada Konsolosluğu tarafından yetki verilen vize danışmanlık firmaları ya da vize başvuru yerleri tarafından yapılmaktadır.

Kanada vizesini Ankara’dan almanın en kolay yolu uzman bir vize danışmanlık firmasıyla çalışmaktan geçmektedir. Ankara vize danışmanlık firmaları vize işlemlerinin başvurularının ilk aşamasından sonuçlanmasına kadar yardımcı olurlar. Kanada Konsolosluğu vize başvurularının değerlendirme aşamasında bazen ek evrak taleplerinde bulunabilir veya verilen evraklarda değişiklik talep edebilirler. Bu tür durumlarda vize danışmanlık firmaları yılların verdiği tecrübe ile kolaylıkla çözüme kavuşturur. Vize başvuru işlemlerinin son aşaması olarak görülen vize randevuları ve mülakatlar ile ilgili gerekli bilgilendirmeleri yaparak vize başvurusunun en kısa sürede olumlu olarak sonuçlanmasında destek olurlar.

TOP ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp