Kanada Vizesi, Altunizade

Kanada Vize Başvuru Merkezi , Altunizade

Kanada vizesi almak isteyenler Kanada vize başvuru merkezi Altunizade sorgusu yapmaktalar. İstanbul Altunizade’de konumlanan merkez, vize başvurularını kabul etmektedir. Bu vize, Kanada’yı ziyaret etmek isteyen vatandaşların alması gereken bir vize türüdür. Ülkeye planlanan seyahatin amacına uygun biçimde farklı vize çeşitleri vardır. Bu vize çeşitleri en genel halleri ile kısa zamanlı vize ve uzun zamanlı vize olarak ayrılmaktadır. Altunizade departmanı, kısa zamanlı vize türleri için pek çok alanda profesyonel kadrosu ile danışmanlık sağlamaktadır. Kanada departmanımız vatandaşlıkla alakalı da çalışmalar sürdürmektedir. Vize uzmanlarımız, kısa ve uzun zamanlı Kanada vizesi başvurularınızla alakalı her çeşit desteği sizlere sunmaktadır. Vizenizin türüne göre tedarik etmeniz gereken evrakları hazırlamanız ve vize randevunuza gelmeniz yeterli olacaktır. Çalışma vizesi müracaatlarında ülkede çalışacağınız firmayı bulmanıza yardımcı olmamaktayız. Vize uzmanlarımız Kanada vizesi müracaatınızın takibini gerçekleştirmektedir ve başvuru aşamanızla alakalı bütün güncellemeleri tarafınıza eksiksiz iletmektedir.

Kanada Vize Başvuru Merkezi Altunizade Vize İşlemleri

Türk vatandaşı olup geçerli bir pasaport belgesine sahip olan herkes Kanada seyahati için vize almalıdır. Kanada vize başvuru merkezi Altunizade vize işlemleri ile vize başvuru süreciniz sorunsuz bir biçimde tamamlanmaktadır. Vize başvurusundan evvel seyahat maksadı net olarak belirlenmeli ve seyahatin amacına uygun bir biçimde başvuru gerçekleştirilmelidir. Kısa dönemli vizeler arasında aile ziyareti vizesi, transit vize, ticari vize, öğrenci vizesi ve turistik vize yer almaktadır. Bu tarz vize çeşitleri için başvurunuzu merkezimize yapabilirsiniz. Uzun zamanlı vize başvuru çeşitleri Kanada göçmen vizesi, çalışma vizesi, vatandaşlık vizesi, süper vize ve uzun zamanlı öğrenci vizesi şeklinde olmaktadır. Kanada gezisi amacına uyan vize çeşidini belirledikten sonra büyükelçilik tarafından yetkilendirilen merkezimiz aracılığı ile başvurunuzu tamamlamanız söz konusu olabilecektir. Yetkili olan merkezimiz başvuruları kabul etmekle birlikte vize için gereken belgelerin hazırlanması aşamasında da size en iyi şekilde destek olur. Danışmanlık hizmeti zaman tasarrufu sağlayacağından ötürü daha doğru adımlar atmanıza yardımcıdır.

Kanada Vize Başvuru Merkezi Altunizade Vize Başvurusu

Kanada vizesi almak için öncelikle başvuru yapmanız lazım. Kanada vize başvuru merkezi Altunizade vize başvuru için ilk olarak form doldurmalısınız. Her vize aşamasında olduğu gibi Kanada vizesinde de bu formun doldurulması gerekmektedir. Online olarak vize başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Kanada konsolosluğu resmi sayfasından formu indirebilir ve bireysel olarak doldurabilirsiniz. Formu doldurma aşamasında hiçbir soruyu yanıtsız bırakmamanız önemlidir. Doğum yeri, pasaportta yazdığı şekli ile yazılmalıdır. Pasaport numarasının kodlama aşamasında hiç boşluk bırakılmaması gerekmektedir. E-mail adresinin yazılması gerekli ve zorunludur. Formu doldurma aşamasında yapılan yanlışlık, işlemin yeniden başa dönmesine neden olacaktır. Bundan dolayı vize başvuru formunu doldururken dikkatli olmanız önem arz eden bir husus olarak öne çıkmaktadır. Form tam anlamıyla doldurulduktan sonra formda yazan bütün verilerin bir barkoda yazılması lazımdır. Bundan ötürü formdaki verilerin doğru olması gerekmektedir. Form doldurma aşaması bittiği zaman başvuru tarihi ve elektronik imza bölümlerinin doldurulması lazımdır.

TOP ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp