×

Categories

FORGOT YOUR DETAILS?

Fransa Vizesi, Antalya

Fransa vize başvuruları Fransa Konsolosluğu tarafından yetkilendirilmiş vize başvuru merkezleri aracılığı ile yapılmaktadır. Antalya ve çevresinde yaşayan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve Türkiye Cumhuriyeti’nde oturma izni olan üçüncü ülke vatandaşları vize başvurularını Fransa Antalya Vize Başvuru Merkezi’nde yapabilir. Vize başvuruları Fransa Antalya Vize Başvuru Merkezi aracılığı ile Fransa Konsolosluğuna veya Fransa Ankara Büyükelçiliği’ne iletilir.

Fransa Antalya Vize Başvuru Merkezi Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Fransa bir Schengen ülkesidir. Bundan dolayı Fransa’dan vize alan kişiler bütün Schengen ülkelerine seyahat edebilmektedir. Antalya ve çevresinde ikamet ediyorsanız Fransa Antalya Vize Başvuru Merkezi ile Fransa vize başvurusu yapabilirsiniz.

Fransa yani Schengen vize başvurusu için öncelikle online vize başvuru formu doldurmalısınız. Ardından biyometrik veri randevusu almalısınız. Aynı zamanda istenen belgeleri eksiksiz bir şekilde toplamalısınız. Bu belgeler birbirini destekler nitelikte olmalı ve aralarında tutarsızlık olmamalıdır. Belgeler arasında tutarsızlık olması durumunda başvurunuzun olumsuz sonuçlanma ihtimali artar. Fransa Antalya Vize Başvuru Merkezi aracılığı ile yapacağınız vize başvurularında biyometrik veriler alınacağından dolayı bizzat bulunmalısınız.

TOP