×

Categories

FORGOT YOUR DETAILS?

Fransa Vizesi, Gaziantep

Fransa vize başvurularını sadece Fransa Konsolosluğu tarafından yetkilendirilmiş vize başvuru merkezleri aracılığı ile yapabilirsiniz. Gaziantep ve çevresinde yaşayan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve Türkiye Cumhuriyeti’nde oturma izni olan diğer ülke vatandaşları başvurularını Fransa Gaziantep Vize Başvuru Merkezi’nde yapabilir. Vize başvuruları Fransa Gaziantep Vize Başvuru Merkezi aracılığı ile Fransa Konsolosluğuna veya Fransa Ankara Büyükelçiliği’ne iletilir.

Fransa Gaziantep Vize Başvuru Merkezi Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Fransa’ya seyahat edecekseniz Schengen vizesi almanız gerekmektedir. Schengen vizesi için istenen belgeleri eksiksiz, doğru ve tutarlı bir şekilde tamamlamalısınız. Gaziantep ve çevresinde oturuyorsanız vize başvurusunu Fransa Gaziantep Vize Başvuru Merkezi aracılığı ile yapabilirsiniz.

Başvuru için önce online olarak vize başvuru formunu doldurmalısınız. Ardından biyometrik veri randevusu alarak vize başvurusu yapabilirsiniz. Biyometrik veri alınacağından başvuru sahibinin başvuru esnasında bizzat Fransa Gaziantep Vize Başvuru Merkezi’nde olması gerekmektedir. Daha sonra istenen evrakları eksiksiz bir şekilde tamamlamalısınız. Belgelerin eksiksiz ve hatasız olması gerekmektedir. Belgelerde tutarsızlık olursa başvurunuzun olumlu sonuç alma ihtimali düşecektir.

TOP