×

Categories

FORGOT YOUR DETAILS?

İngiltere Vizesi Başvuru Şubeleri

İngiltere Vizesi Başvuru Şubeleri Vize İşlemleri

İngiltere’ye seyahat etmek isteyen kişiler, İngiltere kısa süreli vize başvurularını İngiltere vize başvuru şubelerine yapabilir. İngiltere vizesi başvurusu yapacak olan kişiler için bu yazıda İngiltere vizesi başvuru şubeleri hakkında bilgi verilmiştir.

  • İngiltere vizesi başvurusu için öncelikle İngiltere vize türü belirlenmelidir.
  • İngiltere vizesi başvuru şubeleri vize işlemleri için İngiltere temsilciliklerinden randevu almalısınız. Randevu için TLS Consulat sistemine kayıt olmalısınız.
  • İngiltere vize başvurusu yapacak olan kişiler, randevu tarihine kadar gerekli olan İngiltere vize evraklarını hazırlamalıdır.
  • Hazırlanan İngiltere vizesi evrakları randevu tarihinde İngiltere vizesi başvuru şubelerine teslim edilmelidir.
  • İngiltere vizesi başvuru şubeleri vize başvurusu sırasında parmak izi verisi verilmelidir.

İngiltere vizesi başvurusu yapabileceğiniz şube İstanbul’da bulunmaktadır.

İngiltere Vizesi Şubeleri Vize Başvurusu

İngiltere’ye seyahat edecek olan kişiler, İngiltere kısa süreli vize başvurularını İngiltere vizesi başvuru şubelerini merak etmektedir. Bu yazıda İngiltere vizesi alacak olan kişiler için İngiltere vizesi başvuru şubeleri vize başvurusu hakkında bilgi verilmiştir.

İngiltere vizesi başvuru şubesi TLS Consulat isimli şirkettir. İngiltere vizesi başvuru şubeleri aşağıda verilmiştir.

  • İstanbul TLS Consulat İngiltere vizesi başvurusu şubesi

İngiltere vize başvuru şubeleri işlemleri için İngiltere temsilciliklerinden randevu alınmalıdır. İngiltere vize başvuru şubeleri randevusuz işlem kabul etmemektedir. İngiltere vizesi başvuru şubeleri randevu tarihinde parmak izi verisi verilmelidir.

İngiltere vize başvuru şubelerine yapılacak olan vize başvurularını inceleme ve değerlendirme yetkisi İngiltere’nin Türkiye temsilciliklerine aittir. Başvurular ortalama olarak 7 güç içerisinde sonuçlanmaktadır.

İngiltere Vizesi Başvuru Şubeleri Nerelerdedir?

Kısa süreli İngiltere vizesi alacak olan kişiler, İngiltere vize başvurularını İngiltere vizesi başvuru şubelerine yapabilir. İngiltere vizesi başvuru şubelerine vize başvurusu yapacak olan kişiler, İngiltere vizesi başvuru şubelerinin nerede olduğunu araştırmaktadır. Bu yazıda İngiltere vizesi başvurusu alacak olan kişiler “İngiltere vizesi başvuru şubeleri nerelerdedir?” sorusunun cevabı verilmiştir.

İngiltere vizesi başvuru şubeleri TLS Consulat isimli şirkettir. İngiltere vizesi başvuru şubeleri aşağıda verilmiştir.

  • İstanbul TLS Consulat İngiltere vizesi başvurusu şubesi

İngiltere vize başvurusu için İngiltere vize başvuru şubelerinden randevu alınmalıdır. Randevular TLS Consulat’ın internet sitesi üzerinden alınabilir. Randevu tarihinde gerekli olan vize evrakları yetkililere teslim edilmelidir. Başvuruları İngiltere’nin Türkiye temsilcilikleri incelemekte ve değerlendirmektedir.

İngiltere Vizesi Başvuru Şubeleri Adres Ve İletişim Bilgileri

İngiltere’ye seyahat edecek olan kişiler, kısa süreli İngiltere vize başvurularını İngiltere vize başvuru şubelerine yapmalıdır. Bu yazıda İngiltere vizesi başvurusu yapacak olan kişiler için İngiltere vizesi başvuru şubeleri adres ve iletişim bilgileri hakkında bilgi verilmiştir.

İngiltere İstanbul vize başvurusu şubesi

  • Adres: Ulus Mahallesi, Körkadı Sokak, No: 2, Daire: B, Posta Kodu: 34340 Beşiktaş/İstanbul
  • Telefon: +90 (212) 370 31 00

İngiltere vizesi başvuru şubeleri hafta sonları kapalıdır. Resmi tatiller hariç çalışma saatleri 08.30 ile 16.30 arasında hizmet vermektedir.

İngiltere vizesi başvuru şubelerine başvuru yapacak olan kişiler, İngiltere vize başvurularını yapmak için randevu almalıdır. İngiltere vize başvurusu için randevu alacak olan kişiler, gerekli olan evrakları hazırlamalı ve vize başvuru şubelerine teslim etmelidir.

ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp