×

Categories

FORGOT YOUR DETAILS?

İngiltere Vizesi, Konya

İngiltere Vize Başvuru Merkezi, Konya

 İngiltere’ye seyahat etmeyi planlayan kişiler İngiltere vizesini Konya’dan da başvuru yapabilirler. İngiltere için almayı planlamış olduğunuz İngiltere vize başvurularınızı Konya’dan rahat ve kolayca tamamlayabilmeniz için hazırlamış olduğumuz bu yazımızda ihtiyacınız olan bütün bilgileri bulabileceksinizdir.

    İngiltere için vize başvurusunda bulunmayı isteyen, Konya'nın bütün ilçelerinden ve yerleşim merkezlerinden olan kişiler için en yakın başvuru merkezi Antalya, Adana ve Ankara’da yer almaktadır.

      İzmir, İstanbul, Ankara, Bursa, Antalya, Gaziantep ve Adana’da yer alan Büyükelçiliklerden ya da Konsolosluklardan birini seçerek İngiltere vize başvurularını gerçekleştirmesi gereken kişiler ise, Konya, Kırşehir, Kırıkkale, Nevşehir, Niğde, Aksaray, Isparta, Karaman, Afyon, Eskişehir ve Mersin gibi illerde ikamet etmekte olan kişilerdir. Ancak zamandan tasarruf etmek ve vize işlemlerinde kolaylık sağlaması için İngiltere’ye gitmeyi planlayan kişiler, Konya’da yer alan vize merkezimizle iletişime geçerek de başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler.​

İngiltere Konya Vize Randevusu

İngiltere’ye gitmek için bir seyahat planı hazırlayan kişilerin, İngiltere seyahatlerini gerçekleştirebilmeleri için vize alma zorunlulukları bulunmaktadır.

  İngiltere vizesi alabilmek için İngiltere Başkonsolosluğuna başvuruda bulunacak olan kişilerin randevu almaları gerekmektedir. İngiltere Vize Randevularını, Konya Vize Başvuru Merkezimiz ile iletişime geçerek İngiltere vize başvurunuzu rahatlıkla oluşturulabilirsiniz. İngiltere Başkonsolosluk üzerinden vize randevusu oluşturan kişilerin, randevu tarihlerine kadar istenen ve gerekli olan belgelerin hazırlanıp, randevu zamanında teslim edilmesi gerekmektedir.

  İngiltere Başkonsolosluğu’na vize başvurusu yapmak için alınan vize randevusunun kaçırılması nedeniyle yeniden randevu alan kişilerin İngiltere’ye yapmayı planladıkları seyahatin aksamasına neden olabilmektedir. Böyle bir durumda vize başvurusu için gerekli olan belgelerin geçerlilik süresi dolabilir. Bu yüzden istenilen belgeleri yeniden hazırlamanız gerekebilmektedir.

İngiltere Konya Vize Başvurusu

İngiltere Vize Başvurusu yapmadan önce İngiltere’ye gitmeyi planlayan kişilerin, seyahat amaçlarını önceden net olarak belirlemeleri gerekmektedir. Seyahatin amacına göre vize başvurusunda bulunmak ve almak önem arz etmektedir. Seyahat amacından daha farklı bir amaç ile İngiltere’ye gitmek istediklerini belirten kişilerin vize başvuruları reddedilmektedir. İngiltere’ye seyahat etmek isteyen kişiler ve Konya ilimizde ya da yakınında bir ikameti bulunan kişiler, Konya Vize Başvuru Merkezimize bizzat gelerek vize başvurularını gerçekleştirebilmektedirler.

İngiltere vize başvuru formu için tüm bilgilerinizin eksiksiz ve doğru bir şekilde yazılması, başvuru formunuzun esas alınarak yapılacağı değerlendirmede evraklarınıza bağlantı kurulacağı için çok önemlidir. Kullandığınız, ulaşılabilir olan e-posta ve telefon numaralarınızı eklemeyi unutmayınız.

   Vize başvurularının sonuçlanma süreleri başvurulan vize türüne göre değişmekte olup genellikle 1 hafta ile 30 gün arasında değişmektedir.

İngiltere Vizenizi Konya’dan Almanızın Kolay Yolu

Konya ve çevresinden İngiltere vize başvurusu yapmak isteyenler zorlanmadan başvuru yapabilecekler.

İngiltere vize gereksinimlerinizi hızlı ve verimli bir şekilde tamamlamak için Konya vize uzmanınızı aradıktan sonra 1 ila 2 iş günü içerisinde İngiltere vizenizi alabilirsiniz.

İngiltere vize başvurunuzla ilgileneceğiz ve vizenizi zamanında almanızı sağlayacağız.

İngiltere vize işlemleri için İngiltere Büyükelçiliği'ne kişisel bir başvuru gerekmediğinden, belgelerinizi danışmanınıza e-posta ile gönderebilirsiniz.

Konya'daki İngiltere vize işlemlerinde parmak izi veya mülakat olmadığı için başvurunuz sizin adınıza hızlı bir şekilde işleme alınabilir.

İngiltere vize başvuru süreci bölgesel olarak ön yargılı olmadığı için Türkiye'nin her yerinden İngiltere vizesine hızlı, rahat ve güvenli bir şekilde başvurabilirsiniz.

İngiltere Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Geçerli bir pasaport (6 ay geçerli ve iki boş sayfa) olması gereklidir.

Vize işlem ücreti makbuzunun ödenmesi

İngiltere’ye gidiş-dönüş uçak ve otel rezervasyonları yapılmalıdır.

Seyahat sağlık sigortası ile İngiltere’ye yapacağınız seyahatiniz boyunca sigorta kapsamında olacaksınız.

iki biyometrik fotoğraf

Vize başvuru formu ve ehliyetinizin bir kopyası da gereklidir.

ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp