×

Categories

FORGOT YOUR DETAILS?

İngiltere Vizesi, Altunizade

İngiltere Vize Başvuru Merkezi, Altunizade

İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden vatandaşlarımızdan Schengen vize başvurusu alan kurumlardan biri de Altunizade vize kolaylıklarıdır. Başvurunuzu yaptıktan sonra hızlı, rahat ve güvenli bir şekilde sonuca ulaşabilirsiniz.

Pasaport tipinize bağlı olarak İtalya'ya uçmadan önce vize almanız gerekebilir. Bu ayrımı dikkatli yaparsanız çok zaman kazanırsınız.

Altunizade, Kadköy, Kartal, Maltepe, Göztepe, Cadde Bostan, Suadiye, Bostanç, Feneryolu, Tuzla, Pendik, Gebze, Darca ve İzmit vatandaşlarının vize başvurularını kabul etmektedir.

Siyah (diplomatik), gri (hizmet) veya yeşil (özel) pasaporta sahip pasaport sahipleri, Schengen bölgesinde İngiltere'ye vizesiz seyahat edebilecek. Diğer Schengen ülkelerinden gelenler gibi Bordo (Normal) pasaportu olan kişiler, İngiltere’ye seyahat etmeden önce vize başvurusunda bulunmalıdır.

İngiltere Altunizade Vize Randevusu

Aile birleşimi, araştırma, mesleki eğitim, 90 günden fazla çalışma, üniversite eğitimi, staj, dil kursu gibi ulusal vize başvurularınız için Türkiye'deki İngiltere Dış Temsilcilikleri ile kolay bir şekilde randevu oluşturabilirsiniz.

Altunizade veya Büyükelçilik/Konsolosluk ofisleri aracılığıyla ulusal vize başvurusunda bulunmak için bir randevu sıra numarasına ihtiyacınız olacaktır.

Resmi web sitesinde randevu numaranızı oluşturabilirsiniz. Vize başvuru tesisinizle online randevu ayarladıktan ve gerekli evrakları hazırladıktan sonra randevunuzu yazdırabilirsiniz.

Planlanan randevudan 24 saat öncesine kadar vize randevunuzu iptal etmek veya daha uygun bir ileri tarihe değiştirmek için 72 saatiniz var. Vize randevu tarihinizi yalnızca bir kez değiştirebilirsiniz. Sonuç olarak, vize randevunuzu kaçırmamak için önceden plan yapmalısınız.

İngiltere Altunizade Vize Başvurusu

İngiliz vatandaşları, Altunizade'deki İngiliz Büyükelçiliği, İstanbul'daki İngiliz Başkonsolosluğu ve İzmir'deki İngiliz Konsolosluğu'na vize başvurusunda bulunabilirler.

Her halükarda, henüz parmak izi vermemiş olan Schengen Vizesi başvuru sahiplerinin konsolosluklara şahsen gitmeleri gerekmektedir. Parmak izleri yetkili kurumlar aracılığıyla yapabildikleri için dosyalarını dosyalamak için içeri girmelerine gerek yoktur.

İngiltere’ye gitmek için vize başvuru ücretinin ödenmesi gerekmektedir. Vize almanın maliyeti, vize türüne ve kalış süresine göre belirlenir. Uzmanlarımız, İngiltere’deki en son Vize başvuru ücretlerini takip ediyor. Ayrıca ihtiyacınız olan bilgiler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Schengen Vizesi başvuruları, yalnızca vize başvurularını işleme koymaya yetkili İngiltere dış temsilcilikleri tarafından değerlendirilir ve sonuçlandırılır. Değerlendirmenin bu adımı genellikle 5 ila 15 iş günü sürer. Resmi tatiller, konsolosluk yoğunluğu ve ek belge gereklilikleri nedeniyle konsolosluğun takdirine bağlı olarak verilen süre uzatılabilir.

Kaldığınız süre boyunca herhangi bir sorunu en aza indirmek için uzmanlarımız, İngiltere vize başvuru sürecini yola çıkma tarihinizden en az bir ay önce başlatmanızı tavsiye etmektedir.

 İngiltere Vizenizi Altunizade’den Almanızın Kolay Yolu 

Altunizade ve çevre ülkelerden İngiltere vizesi başvurusu yapmak isteyenler mümkün olan en kısa sürede başvuru yapabileceklerdir.

Altunizade göçmenlik danışmanınızı aradıktan sonra, İngiltere vizenizi 1 ila 2 iş günü içinde alabilir, bu sayede prosedürü hızlı, kolay ve güvenli hale getirebilirsiniz.

İngiltere vize başvurunuzla hızlı bir şekilde ilgileneceğiz ve zamanında tamamlanmasını sağlayacağız.

İlgili belgeleri danışmanınıza e-posta ile gönderebilirsiniz, çünkü İngiltere vize işlemleri için İngiltere Büyükelçiliğine kişisel bir başvuru gerekmemektedir.

Altunizade İngiltere vize işlemleri parmak izi veya mülakat içermediği için işlemleriniz sizin adınıza ivedilikle yapılabilmektedir.

Başvuru süreci bölgesel olarak önyargılı olmadığı için Türkiye'nin her yerinden hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde İngiltere vizesine başvurabilirsiniz.

ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp