×

Categories

FORGOT YOUR DETAILS?

İngiltere Vizesi, Antalya

İngiltere Vize Başvuru Merkezi, Antalya

İngiltere’ye seyahat edecek olan ve Antalya çevresinde ikamet eden kişiler İngiltere vizesi Antalya başvurularının nasıl yapılacağını merak etmektedir. Bu yazıda İngiltere vizesi alacak olan ve Antalya çevresinde ikamet etmekte olan kişiler için İngiltere vizesi Antalya hakkında bilgi verilmiştir.

 • İngiltere vizesi Antalya başvuruları İngiltere temsilciliğine yapılmalıdır.
 • İngiltere vizesi Antalya başvurusunda bulunacak olan kişiler, GOV.UK internet sitesinden vize başvuru formunun doldurulması gerekmektedir.
 • İngiltere vizesi Antalya başvuruları için gerekli olan evrakların eksiksiz bir şekilde hazırlanması gerekmektedir.
 • İngiltere vizesi Antalya başvuruşları için randevu alınmalıdır.
 • Başvuruları inceleme yetkisi İngiltere vize başvurusunun yapıldığı konsolosluğa aittir.  

İngiltere vizesi Antalya başvurusunda bulunacak olan kişilerin İngiltere seyahat masraflarını karşılayabilecek ekonomik durumunun olması gerekmektedir.

İngiltere Vizesi İşlemleri Antalya

Özellikle İngiltere vizesi merkezi Antalya direkt olarak İngiltere vize başvuru işlemleri hususunda hizmet vermektedir. Konsolosluk ve elçilik tarafından yetkilendirilmiştir. Antalya vize merkezinin çalışma saatleri Pazartesi sabah  09.30  ve öğle 15.30, Çarşamba ve Cuma günleri 09.30- 12.30 olarak belirlenmiştir. Antalya vizesi merkezi ayrıca Salı ve Perşembe günleri hizmet vermemektedir. Vize başvurusunda bulunmak isteyen her kişinin, konsolosluk ve elçilik tarafından belirlenmiş web sitesi üzerinden dijital ortamda İngiltere vize başvuru formu doldurması ve yine aynı platform üzerinden harç bedelini ödeyerek randevu işlerini tamamlamış olması oldukça önemli bir husustur. İngiltere vize almak isteyen kişiler, İngiltere Antalya vize başvuru merkezinden mutlaka randevu saati ve günü talep etmelidir. Kişinin ilgili gün ve saatte başvuru ofisinde bizzat bulunması zorunluluk bildirir. Bunun dışında mutlaka gerekli evraklar hazır olarak bulundurulmalıdır.

Burada gerekli vize başvuru işlemleri tamamlanınca, vize başvurusu yapmak isteyen kişilerin dosyaları konsolosluğa iletilir. Karar aşamasında yetkili olan makam yalnızca konsolosluklardır. Başvurunun olumlu veya olumsuz sonucu belirli bir zaman diliminde kişiye bildirilir.

İngiltere vize başvuru formlarında, İngiltere vize merkezi Antalya Konsolosluğu'na ait resmi web sitesinden kişiye hesap oluşturulmaktadır. Açılan sayfada başvuru yapılacak olan vize türü seçeneğine tıklanması gerekir. Burada bireye İngiltere'ye seyahat amacı hakkında sorular yöneltilir. Tüm bilgiler doğru ve eksiksiz bir şekilde girildikten sonra sistem bireyi kayıt altına alacaktır. Böylelikle vize başvurusu tamamlanmaktadır.

İngiltere Antalya Vize Randevusu

İngiltere’ye seyahat etmek isteyen ve bunun için İngiltere vizesi alacak olan kişiler, İngiltere vize başvurusu için randevu almalıdır. İngiltere vize başvuruları randevusuz olarak kabul edilmemektedir. Bu yazıda İngiltere’ye seyahat edecek olan ve İngiltere vizesi alacak olan kişiler için İngiltere vize randevusu hakkında bilgi verilmiştir.

 • İngiltere Antalya vize başvurusu yapacak olan kişiler, İngiltere vize başvurusunu randevusuz olarak yapamamaktadır.
 • İngiltere vize başvurusu için randevu alacak olan kişiler, İngiltere vize başvurusunu online olarak doldurmalıdır.
 • Online olarak doldurulan formun ardından İngiltere vize randevusu alabilirsiniz.

İngiltere Antalya vize randevusu almış olan kişiler, İngiltere vize randevusunu kaçırmamalıdır. Randevusunu kaçıran kişilerin İngiltere vize işlemleri yapılmayabilir. Bu durumda başvuru yapacak olan kişilerin yeniden randevu alması gerekmektedir.

İngiltere Antalya Vize Başvurusu

İngiltere’ye seyahat edecek olan ve Antalya çevresinde ikamet eden kişiler, İngiltere vize başvurusunda bulunmalıdır. İngiltere vize başvurusunda bulunacak olan kişiler, İngiltere Antalya Vize başvurusu hakkında araştırma yapmaktadır. Bu yazıda İngiltere Antalya Vize başvurusu hakkında bilgi verilmiştir.

 • İngiltere Antalya vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle İngiltere vize türünü belirlemelidir.
 • İngiltere vize türünü belirleyen kişiler, GOV.UK internet sitesine kayıt olarak online vize başvuru formunu doldurmalıdır.
 • Form doldurulduktan sonra çıktısı alınmalı ve diğer evraklar arasına eklenmelidir.
 • İngiltere Antalya vize başvurusu evrakları hazırlandıktan sonra İngiltere’nin Türkiye temsilciliklerinden randevu alınmalıdır.
 • Randevu günü ve tarihinde gerekli evraklar teslim edilmeli ve biyometrik parmak izi verisi verilmelidir.
 • İngiltere Antalya vize başvurusu bu şekilde yapılabilmektedir.  

İngiltere Vizenizi Antalya’dan Almanızın Kolay Yolu

Antalya çevresinde ikamet eden ve İngiltere vizesi alacak olan kişiler, İngiltere Antalya vizesini almanın kolay yolunu araştırmaktadır. Bu yazıda İngiltere vizesini Antalya’dan alacak olan kişiler için İngiltere vizenizi Antalya’dan almanızın kolay yolu hakkında bilgi verilmiştir.

İngiltere vizesini Antalya’dan alacak olan kişiler, İngiltere vize evraklarını eksiksiz olarak ve güncel bir şekilde hazırlaması durumunda İngiltere Antalya vizelerini çok kolay bir şekilde alabilmektedir. Ancak İngiltere vize aşamaları ile uğraşmak istemeyen kişiler İngiltere Antalya vizesi için profesyonel destek alabilmektedir.

My Vize olarak İngiltere vizesi Antalya başvuruları için profesyonel destek vermekteyiz. My Vize’den İngiltere Antalya vizesi için profesyonel destek alacak olan kişiler, İngiltere Antalya vize başvurularını daha kolay bir şekilde yapabilmektedir.

My Vize olarak İngiltere vizesi alacak olan kişilere İngiltere vize evraklarının hazırlanması, İngiltere vize başvurusu için randevu alınması, gerekli olan vize evraklarının hazırlanması gibi durumlarda destek sağlanmaktadır.

ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp